Uwaga na oszusta w HOMBURG-ERBACH

25 kwietnia 2016 23:22 / 3 osobom podoba się ten post
Dajcie spokój!
25 kwietnia 2016 23:25 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Dajcie spokój! :moderator1:

Przecież zartowałam, usmieszki wstawiłam :) Zeby takiego prostego żartu nie zrozumiec to trzaba być albo , albo
25 kwietnia 2016 23:29 / 10 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Może i lepiej  jak bedzie zimno to i uszanke od ciebie pozyczę. Bo to twoj narodowy stroj . Pusta stara babo, bo juz innego okreslenia nie mogę użyć. Pamięć cie zawodzi ? Lubisz ploty to pleć, dalej pleć.

Chyba ten oszust przewiozł cie dobrze ,że zapomniec nie możesz. Na policje idz .
.
 

Hej maślanko chodząca, starucho wstrętna, nie licz na uszatkę moją, moja futrzana, elegancka. Tobie taka nie pasuje. Ty w tej roboczej w komplecie z kufajką dobrze wyglądasz. 
Smród lubisz robić. Ciekawa jestem czy twoja rodzina wie jaka ty wredna małpa jesteś. Wybieram sie w maju do Żagania. Odwiedze Ciebie, bo to blisko.Wiem gdzie mieszkasz.  Myslę że znana jesteś w okolicy.
Powinnas się bardzo wstydzic, bo to ty pisałaś na forum jakie wielkie perspektywy przed toba i panem R. Kontakty w Szwajcarii mieliście niby mieć. Tylko kto mądry to takich naciagaczy unika. Nie twórz tutaj obrazu pomocnej duszy bo prawda jest inna. Masz teraz małą wnuczkę, pokaż że babcia uczciwą i porzadną kobieta jest. Maślanko odwiedzę Ciebie  i nie będzie to miła wizyta.
25 kwietnia 2016 23:31 / 2 osobom podoba się ten post
Dobrze piszesz. Daję ci laika. Zasłuzyłas .
25 kwietnia 2016 23:33 / 2 osobom podoba się ten post
I przy samowarze posiedzisz, bo to bardzo przyjemnie.
25 kwietnia 2016 23:35 / 4 osobom podoba się ten post
Jakie to proste :)..   Ilu ruchów potrzebowało ;)?
26 kwietnia 2016 11:14 / 8 osobom podoba się ten post
IGGA

Hej maślanko chodząca, starucho wstrętna, nie licz na uszatkę moją, moja futrzana, elegancka. Tobie taka nie pasuje. Ty w tej roboczej w komplecie z kufajką dobrze wyglądasz. 
Smród lubisz robić. Ciekawa jestem czy twoja rodzina wie jaka ty wredna małpa jesteś. Wybieram sie w maju do Żagania. Odwiedze Ciebie, bo to blisko.Wiem gdzie mieszkasz.  Myslę że znana jesteś w okolicy.
Powinnas się bardzo wstydzic, bo to ty pisałaś na forum jakie wielkie perspektywy przed toba i panem R. Kontakty w Szwajcarii mieliście niby mieć. Tylko kto mądry to takich naciagaczy unika. Nie twórz tutaj obrazu pomocnej duszy bo prawda jest inna. Masz teraz małą wnuczkę, pokaż że babcia uczciwą i porzadną kobieta jest. Maślanko odwiedzę Ciebie  i nie będzie to miła wizyta.

Jednak prawdą jest, że ludzie  bez inteligencji i małym zasobem słów, atkują wyzwiskami. Ty już tez nie jesteś młoda IGGA, stoisz  już u progu. Wstydź się, bleeeee. Jak taki ktoś jak ty, drwiący ze starości może pracować w tym zawodzie. Znam mleczko osobiscie, zmieniamy się często w pracy, nie zauważyłam u niej żadnych oznak starzenia się, zawsze tryska humorem, jest pełna energii. i  jeszcze rada, mleczko ma psa wilczura, bardzo inteligentna bestyja, z daleka wyczuwa ludzi wrednych.
26 kwietnia 2016 16:59 / 1 osobie podoba się ten post
jezeli o mnie chodzi to sosnowskiego nieznam prywatnie byl dla mnie tylko posrednikiem pracy pracujac tyle lat nienatknelam sie jeszcze na takie oszustwo to uspilo moja czujnosc niezagladalam rowniez na forum a to byl blad ktory sie wiecej niepowtorzy .oczywiscie niezamierzam tego tak zostawic mam twarde dowody przeciwko jemu
26 kwietnia 2016 17:17 / 2 osobom podoba się ten post
kati71

jezeli o mnie chodzi to sosnowskiego nieznam prywatnie byl dla mnie tylko posrednikiem pracy pracujac tyle lat nienatknelam sie jeszcze na takie oszustwo to uspilo moja czujnosc niezagladalam rowniez na forum a to byl blad ktory sie wiecej niepowtorzy .oczywiscie niezamierzam tego tak zostawic mam twarde dowody przeciwko jemu

Znow zaczynasz!!! założ dwa tematy bo jeden to za mało. Idz z tym na policje do sądu tam gdzie powinnaś a tylko piszesz i grozisz. Chcesz pomóc innym opiekunkom zeby nie zostały oszukane to działaj.Piszesz ze jestes 12 lat opiekunką i byle kto nabrał cie? oszukal ? są na to przepisy, paragrafy i sąd. Działaj a nie powietrze spuszczasz na forum. Po co  to ? A jesli chcesz przestrzec inne opiekunki to napisz jak wyglada agitacja. Napisz gdzie pracowałaś jak trafilaś na tego oszusta? Masz dowody to przedstaw je.  A czy ty jesteś bez winy ? z takim długim stazem dalaś sie nabrac ? Nie znasz go prywatnie ale słuzbo chyba znasz? W jaki sposob zatrudnił ciebie ?
26 kwietnia 2016 17:33 / 7 osobom podoba się ten post
a dlaczego ja mam byc winna ja pracowalam uczciwie bo zawsze tak robie.pisze bo chce ostrzec inne opiekunki tak nalezy robic i kazdy powinien tak robic tu niejest miejsce na szczegoly
26 kwietnia 2016 20:02 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

HA!własnie mi kolezanka na skypie opowiada o dzisiejszym "wystawnym"obiedzie- 2 malutkie ziemniaki +liśc sałaty/gotuje oczywiscie podopieczna i ona robi zakupy/.Ona jest z agencji pani I.K.,na zastepstwie.W kazdej umowie agencyjnej jest napisane -z wyżywieniem,ale czy to jest wyżywienie????Raczej kuracja odchudzajaca!

Aż strach że jeszcze takie miejsca pracy istnieją i że żadnych skrupułów PDP nie ma...takie obiady są przerażające i skąd brać siłę. ..obym w takim miejscu nigdy się nie znalazła i Wam też tego nie życzę 
26 kwietnia 2016 20:09 / 6 osobom podoba się ten post
Moze to jakies gospodarstwo ekologiczne...Jutro bedzie burak i pol jajka. Ciesz sie bo ludzie placa po 3500zl za turnus takich wczasow odchudzajacych w Polsce.
26 kwietnia 2016 20:11 / 3 osobom podoba się ten post
espana69

Moze to jakies gospodarstwo ekologiczne...Jutro bedzie burak i pol jajka. Ciesz sie bo ludzie placa po 3500zl za turnus takich wczasow odchudzajacych w Polsce.

Ty już lepiej o jajkach nie wspominaj hi, hii
27 kwietnia 2016 08:16 / 3 osobom podoba się ten post
kati71

a dlaczego ja mam byc winna ja pracowalam uczciwie bo zawsze tak robie.pisze bo chce ostrzec inne opiekunki tak nalezy robic i kazdy powinien tak robic tu niejest miejsce na szczegoly

Dlaczego zamknelas profil ? nie chcesz napisac jak zakonczy sie ta bulwersujaca sprawa? piszac ,ze jestes sama winna mialam na mysli sposob szukania pracy. Kto to w obecnej chwili z internetu wyszukuje "posrednika" o ktorym nic nie wie i w ciemno jedzie do pracy ?W chwili obecnej jest tyle firm opiekunkowych legalnych , ze bez wiekszego wysilku mozna jechac bez obaw. Czym moze taki szemrany posrednik omamic opiekunke z 12 letnim stazem? glosem , obietnicami , malowaniem przyszlosci? Tu juz powinnien wlaczyc sie alarm bo z taka praktyka nie mozna liczycz na manne z nieba.Nie rozumiem tez w tym przypadku funkcji jaka pelni "posrednik" czym on sie legitymuje ? ma jakies papiery z adresem nr tel. stacjonarnego czy uprawnieniami do werbunku. Zaufanie trzeba ograniczyc do minimum w takich sprawach i sprawdzac , sprawdzac i jeszcze raz sprawdzac. Ciezka sytuacja materialna zmusza niektore osoby do wyjazdu nagle , juz, natychmiast. Ale przy pospiechu wiecej sie traci niz zyskuje. Osoby naiwne sama karmia takich "szemranych posrednikow" i tylko w tym widze twoja wine. Gdybys dzwonila, pytala rozmawiala z rodzina u ktorej bylaś zatrudniona nie mialabys takiej sytuacji.Przykre to co cie spotkalo , wspolczuje . Ale nauczona juz innymi przykladami nie wierze we wszystko co sie wypisuje w necie i na forum opiekune.Licza sie fakty.
27 kwietnia 2016 09:41 / 10 osobom podoba się ten post
No ale ten pan nie był pokątnym pośrednikiem. Ten pan miał FIRMĘ zatrudniającą opiekunki. Szefem był wespół w zespół ze swoją jak twierdził kobietą zycia! Firmy nie ma, kobieta porzucona, pozostały tylko opiekunki bez wynagrodzenia za swoją pracę w firmie tego pana. Pamięc krótka czy wybiórcza?