Czy dla facetów też są zlecenia?

08 maja 2024 22:57 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Po pierwsze w ubezpieczeniach dzialam od niedawna i trzeba duuuzo czasu by mieć portfel klientów i zacząć zarabiać normalna kasę. Po drugie w Pl pracy nie znajdę . W moim wiejskim rejonie poprostu jej nie ma a po trzecie ja nikogo nie zniechęcam tylko mówię jakie są realia pracy i zarobków w opiece. Teraz to jest ok dla emerytek lub rencistek ę, które chcą dorobić bo osoba, która musi za tą kasę utrzymac w Pl wszystko to szału nie ma i dupy nie ukrywa. Miłego wieczoru. 

Pracujesz na dzialanosci? A jak wyjezdzasz do opieki to co robisz z firma?zaciekawilo mnie to polaczenie. Moze pomyske tez w tym kierunku. Na co dzień swoje i tylko 2-3 tazy w roku dorobienie.
08 maja 2024 23:10 / 1 osobie podoba się ten post
Krzysiek15

Pracujesz na dzialanosci? A jak wyjezdzasz do opieki to co robisz z firma?zaciekawilo mnie to polaczenie. Moze pomyske tez w tym kierunku. Na co dzień swoje i tylko 2-3 tazy w roku dorobienie.

Praca agenta to on line. Dziś nie trzeba mieć biura żeby sprzedawać polisy. A jak jadę do Niemiec to albo na umowę zlecenie tak jak prawie jazdy albo na JDG i to wtedy ja agencji wystawiam rachunek powiększony o koszty ZUS i koszty podróży. Sama wtedy place sobie tzw mały ZUS. 
08 maja 2024 23:12 / 1 osobie podoba się ten post
Krzysiek15

No wlasnie dobrze byloby wiedziec mimo wszystko jak najwiecej aby juz ten pierwszy wyjazd byl dobry.

I tego Tobie życzę ale jak patrzę na te posty ogłoszeń o pracę to mnie aż wywraca w żołądku. 
08 maja 2024 23:14 / 3 osobom podoba się ten post
Krzysiek15

Pracujesz na dzialanosci? A jak wyjezdzasz do opieki to co robisz z firma?zaciekawilo mnie to polaczenie. Moze pomyske tez w tym kierunku. Na co dzień swoje i tylko 2-3 tazy w roku dorobienie.

Firmę zabieram ze sobą. 😏 Laptop, mimi drukarka, grupy dla agentów ubezpieczeniowych i inne ogłoszeniowe i działam. Praca agenta w 80 procentach to praca on line plus na zasadzie poleceń. 
08 maja 2024 23:15 / 1 osobie podoba się ten post
Krzysiek15

Pracujesz na dzialanosci? A jak wyjezdzasz do opieki to co robisz z firma?zaciekawilo mnie to polaczenie. Moze pomyske tez w tym kierunku. Na co dzień swoje i tylko 2-3 tazy w roku dorobienie.

Taki mam plan żeby mieć jakąś kasę z działalności a do opieki jechać na tzw skoczna żeby się oderwać czy nie zapomnieć języka. 
09 maja 2024 14:18 / 2 osobom podoba się ten post
Krzysiek15

No wlasnie dobrze byloby wiedziec mimo wszystko jak najwiecej aby juz ten pierwszy wyjazd byl dobry.

To jest nieosiągalne , nawet stary opiekunkowy wyga może trafić pod rynnę .Czytaj jakie zdarzają się przypadki .
09 maja 2024 14:20 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Po pierwsze w ubezpieczeniach dzialam od niedawna i trzeba duuuzo czasu by mieć portfel klientów i zacząć zarabiać normalna kasę. Po drugie w Pl pracy nie znajdę . W moim wiejskim rejonie poprostu jej nie ma a po trzecie ja nikogo nie zniechęcam tylko mówię jakie są realia pracy i zarobków w opiece. Teraz to jest ok dla emerytek lub rencistek ę, które chcą dorobić bo osoba, która musi za tą kasę utrzymac w Pl wszystko to szału nie ma i dupy nie ukrywa. Miłego wieczoru. 

Czytam Dusiu i wiem, że działasz od niedawna . Życzę powodzenia .
09 maja 2024 14:55 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czytam Dusiu i wiem, że działasz od niedawna . Życzę powodzenia .

Dziękuję 
09 maja 2024 16:17 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I tego Tobie życzę ale jak patrzę na te posty ogłoszeń o pracę to mnie aż wywraca w żołądku. 

Dokladnie, to sa zlecenia ktorych nikt nie chce brac tzw.odrzuty.
09 maja 2024 23:14 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Firmę zabieram ze sobą. 😏 Laptop, mimi drukarka, grupy dla agentów ubezpieczeniowych i inne ogłoszeniowe i działam. Praca agenta w 80 procentach to praca on line plus na zasadzie poleceń. 

ok. mini drukarka! nieźle! widzę, zę wszystko poukładane. trzymam kciuki a sam pomyślę..
14 maja 2024 18:22
Do jakich konkretnie agencji warto uderzyć? Czy lepiej szukać na czarno samemu? Jaka stawka minimalna beż doświadczenia za 1 podopiecznego waszym zdaniem jest do przyjęcia? 
14 maja 2024 18:56
pietre

Do jakich konkretnie agencji warto uderzyć? Czy lepiej szukać na czarno samemu? Jaka stawka minimalna beż doświadczenia za 1 podopiecznego waszym zdaniem jest do przyjęcia? 

Polecam Danzi Care, ale trzeba rezerwowac juz sztele na sierpien bo maja oblozenie I na warunkach Niemieckich.I bez jezyka nie ma tam szans.Minumum komunikatywny.
14 maja 2024 19:08 / 1 osobie podoba się ten post
Język to w 2-3 miesiące zrobię koumikatywny bo kiedyś dobrze śmigałem. A stawki? Od jakich min. patrzeć?
20 maja 2024 12:59
Zapraszamy Panów zainteresowanych wyjazdem do opieki osób starszych. 
 
https://aterima-med.pl/meskieopiekowanie
 
Wiemy, że zawód Opiekuna osób starszych jest najczęściej kojarzony ze sprawowaniem opieki nad Podopiecznym przez kobiety. Wśród naszych Opiekunów jest wielu doświadczonych mężczyzn. Celem akcji „Męskie opiekowanie 2024” jest zachęcenie mężczyzn do wyjazdu do Niemiec i opieki nad osobami starszymi. 
 
Za wyjazd z nami zarobisz nawet 3600 EUR za 62 dni zlecenia. Ale to nie koniec korzyści – mamy wiele ofert w atrakcyjnych lokalizacjach, z wysokimi stawkami i różnorodnymi udogodnieniami. U nas znajdziesz także krótsze i dłuższe zleceniami z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
20 maja 2024 13:20
ATERIMA MED

Zapraszamy Panów zainteresowanych wyjazdem do opieki osób starszych. 
 
https://aterima-med.pl/meskieopiekowanie
 
Wiemy, że zawód Opiekuna osób starszych jest najczęściej kojarzony ze sprawowaniem opieki nad Podopiecznym przez kobiety. Wśród naszych Opiekunów jest wielu doświadczonych mężczyzn. Celem akcji „Męskie opiekowanie 2024” jest zachęcenie mężczyzn do wyjazdu do Niemiec i opieki nad osobami starszymi. 
 
Za wyjazd z nami zarobisz nawet 3600 EUR za 62 dni zlecenia. Ale to nie koniec korzyści – mamy wiele ofert w atrakcyjnych lokalizacjach, z wysokimi stawkami i różnorodnymi udogodnieniami. U nas znajdziesz także krótsze i dłuższe zleceniami z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Jeżdżę z Aterimą już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony. Koordynatorkę mam taką naprawdę ogarniętą, a to moim zdaniem ważne. Facetów w opiece nie ma zbyt dużo i mam nadzieję, że się to zmieni. Sam poleciłem jednego kolegę już jakiś czas temu i też sobie chwali. Faceci świetnie nadają się jako opiekunowie tylko rzadko myślą o tym by w ogóle spróbować.