Powitajki przy kawie 76

21 grudnia 2023 08:01 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - czekam .o 9 tej dopiero zabieramy się.do pracy .Nie jest to w moim charakterze wylegiwanie się do pozna, więc już ugotowałam lane kluski i poprasowalam co nie co . Wiatr ustal jest cicho i spokojnie .Obiad mamy od wczoraj wiec będziemy się nudziły .
21 grudnia 2023 23:34 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór, późno bo późno ale myślę "jeszcze się przywitam". Mieliśmy dzisiaj pracowity dzień. Rano przychodnia, później wyjazd do cukierni.. Trochę spraw się nałożyło. Miłej nocy moi drodzy.
23 grudnia 2023 11:34 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - pada, wieje a nawet gwiżdże. noc do bani .Nawet kot nie chce iść na dwór . Fajną mam miejscówkę , jestem na górze i widzę całe miasto jak na dłoni . Pracy fizycznej praktycznie nie ma ,podopieczny ciągle buziaki wysyła jest zadowolony .A jak podopieczny zadowolonych to ja też .
Życzę dobrego dnia .
23 grudnia 2023 11:40 / 5 osobom podoba się ten post

 
Wesołych Świąt 
24 grudnia 2023 07:56 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  
DZIEN WIGILIJNY jednoczy nawet tych, którzy przez cały rok milczą .Nie będę przepisywała wierszyków, tylko od serca życzę Wam Wszystkim. spokoju, zdrowia i  osiągnięcia wyznaczonego celu .
 
WEDOLYCH SWIAT 
24 grudnia 2023 10:56 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  To co zaczynamy święta, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, znane na cały świat. Spokojnych, zdrowych przede wszystkim i z pogodą ducha w serduchu  U nas tu już zaczyna być tłoczno więc wzięłam kawę i cichutko wróciłam do pokoju. Miłego dnia 
24 grudnia 2023 14:11 / 2 osobom podoba się ten post
kamisz49

Dzień dobry :piekna_zima2: To co zaczynamy święta, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, znane na cały świat. Spokojnych, zdrowych przede wszystkim i z pogodą ducha w serduchu :piekna_zima: U nas tu już zaczyna być tłoczno więc wzięłam kawę i cichutko wróciłam do pokoju. Miłego dnia 

24 grudnia 2023 14:13 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim forumowiczom tym pracującym i nie pracującym życzę spokojnych świąt 
24 grudnia 2023 14:23 / 4 osobom podoba się ten post
Teraz mam pauzję do 15,00 ale później już niestety czekają obowiązki. Nie ma ich dużo ale muszę zmienić obrusy na stół i stolik ,dokończyć sałatkę jarzynową i przygotować na jutro rolady. Wigilię i święta spędzam tylko z pdp. rodzinka była już z drobnymi prezentami i życzeniami. Jutro może też przyjdą nie wiem bo nie śmiem pytać. Więc już możemy świętować  U nas śniegu nie ma za to pada deszcz od tygodnia i chyba nas zatopi bo jeszcze tydzień ma padać. Jestem w okolicach Hamburga
24 grudnia 2023 18:07 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór,witam wszystkich w  ten wyjątkowy , już świąteczny wieczór jedyny taki w roku
Życzę wszystkim zdrowych,spokojnych, jeśli to możliwe, również rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia 
24 grudnia 2023 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Oj,to będziesz musiała poczekać na te fotki:-)
W Kętrzynie będę dopiero po powrocie z pracy,dopiero w marcu 😉. Teraz wracam do Olsztyna,kilka dni w domu i kierunek Deutschland :-)

Kiedy będziesz na stanowisku  i gdzie ? Spotkać to  sie nie spotkamy, bo ja mało rozrywkowa jestem .Ja jestem na bayerach  Trafiłam na czas deszczu, wiatru i innych wybryków natury .Kota mam prawdziwego  już się przyjaźnimy to namiastka domu  Ich bin eine Katzenmama.
 
24 grudnia 2023 20:34 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór Aniu! Nie było mnie tu dobrych parę lat....I czytam a tu te same dziewczyny co za ,,moich,, czasów 🙂
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt i nie tylko. Miłej i satysfakcjonującej pracy Aniu. Pozdrawiam serdecznie 😘
25 grudnia 2023 00:40 / 1 osobie podoba się ten post
Ola55

Dobry wieczór Aniu! Nie było mnie tu dobrych parę lat....I czytam a tu te same dziewczyny co za ,,moich,, czasów 🙂
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt i nie tylko. Miłej i satysfakcjonującej pracy Aniu. Pozdrawiam serdecznie 😘

Też miałam przerwę  a od paru lat z doskoku  jadę . Jak ktoś ze znajomychs potrzebę to wskakuje . Zajrzalas przez przypadek , pracujesz , a może wieczor wigilijny miał wplyw nostalgiczny .
Też życzę wszystkiego dobrego i napisz co porabiasz . Buźka 
25 grudnia 2023 10:18 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam wszystkich świątecznie i życzę cudownego dzionka 
25 grudnia 2023 11:00 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry świątecznie  - jestem ładnie ubrana to i humor mam .Chociaż miałam ciężka noc, bo usnąć nie mogłam  to teraz odespie . Nic nie gotujemy, bo mamy już przygotowane posiłki .
 
Nie wiem co to było powodem, że nie mogłam usnąć ,przypuszczam, że odzwyczaiłem się od bywania w obcych łóżkach   Nawet Oli w nocy odpisałam , nie wiem jak ona to robi, że ma ciągle 55 ( może to rok urodzenia ) czyżby umiała zatrzymać czas ,? Ola jak to robisz ,?