Powitajki przy kawie 76

18 maja 2024 09:47 / 7 osobom podoba się ten post
Dzieńdobry w tą słoneczną sobotę ☀️ ale na dworze chłodno bo rano byłtylko 8 st. U mnie jak zwykle była burza ale słowna ale już jest spokój.Babce wciąż coś nie pasuje,ja wtedy mówię że muszę iść siusiu i wychodzę na górę.Wraca to jest już spokój który ja tu uwielbiam.U nas też jest ßwięto w poniedziała bo w kalendarzu na czerwoną. Jestem na wiosce ale też się przejdę do centrum zobaczyć co tam za imprezki szykują. Może spotkam jakiegoś rodaka,tylko że jak będzie sam to przecież nie będzie gadał więc to jest marna szansaWszystkim życzę spokojnego dnia i całego wekendu
 
18 maja 2024 09:56 / 5 osobom podoba się ten post
nincia

Dzieńdobry w tą słoneczną sobotę ☀️ ale na dworze chłodno bo rano byłtylko 8 st. U mnie jak zwykle była burza ale słowna:strach na wroble::klotnia: ale już jest spokój.Babce wciąż coś nie pasuje,ja wtedy mówię że muszę iść siusiu i wychodzę na górę.Wraca to jest już spokój który ja tu uwielbiam.U nas też jest ßwięto w poniedziała bo w kalendarzu na czerwoną. Jestem na wiosce ale też się przejdę do centrum zobaczyć co tam za imprezki szykują. Może spotkam jakiegoś rodaka,tylko że jak będzie sam to przecież nie będzie gadał więc to jest marna szansa:bezradny:Wszystkim życzę spokojnego dnia i całego wekendu
 

Ninciu rozmawiaj przez telefon  nawet tak na niby 
18 maja 2024 12:33 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w sobotę u mnie lada deszcz więc przerwa w domku wszystkim miłego popołudnia 
18 maja 2024 13:13 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ,witam wszystkich i życzę spokojnego popołudnia 
18 maja 2024 14:58
dorotee

Zaraz będzie :chaplin: duszno ledwo dycham.

U nas  też jeszcze nie i chyba rozejdzie się po niebie .  Szkoda , nie tylko ja czekam na chociaż odrobinę.deszczu 
 
18 maja 2024 15:04 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry już po pracy, po obiedzie , po prasowaniu i pracy w ogrodzie 
Mam nadzieję, że spadnie deszcz więc rozsypałam nawóz pod  hortensje .Jeśli nie spadnie   będę musiał wieczorem stać ż wężem ogrodowym 
Każde hobby wymaga kasy i poświęceń .
Dobrego popołudnia .
19 maja 2024 05:10 / 4 osobom podoba się ten post
Doberek niedzielnie i niech szybko zleci.
19 maja 2024 07:07 / 3 osobom podoba się ten post
witajki niedzielne.My dzis na msze do pobliskiego kosciola, po poludniu moze w ramach spaceru do kawiarni(jak pogoda dopisze).Wszystkim luznej niedzieli bez zbednych czynnosci
19 maja 2024 07:56 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.   Deszcz pada ☔ . Ja piję kawkę . Spokojnego dnia. 
19 maja 2024 08:33 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 w niedzielę 
U mnie biało za oknem , deszcz w nocy . Męcząca pogoda
19 maja 2024 09:27 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry po śniadaniu i  spokojnej niedzieli 
19 maja 2024 09:34 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,szaro,siąpi deszczyk,tylko 13st i tak ma być przez cały dzień 
To będzie długa niedziela bo nie będzie jak wyjść z domu.
Posiedzialam chwilę z kawką na tarasie ale przeniosłam się do salonu bo zimno,nawet w ciepłym szlafroku. Tylko ptakom pogoda nie przeszkadza,śpiewają głośno jak każdego dnia.
Spokojnej niedzieli życzę 
19 maja 2024 11:05 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry,szaro,siąpi deszczyk,tylko 13st i tak ma być przez cały dzień :-(
To będzie długa niedziela bo nie będzie jak wyjść z domu.
Posiedzialam chwilę z kawką na tarasie ale przeniosłam się do salonu bo zimno,nawet w ciepłym szlafroku. Tylko ptakom pogoda nie przeszkadza,śpiewają głośno jak każdego dnia.
Spokojnej niedzieli życzę :angel3:

Dzień dobry - źle zaczynam dzień, bo od zazdrości .Gusi zazdroszczę byle jakiego deszczu , bo unas sucho  
Jest ciepło, przyjemnie tylko z rana rosy brak .Chyba pewne zjawiska atmosferyczne wnet całkiem zagina , dobrze, że chociaż mamy tęczę na parasolach .
Pozdrawiam i życzę dobrego dnia 
 
19 maja 2024 14:05 / 4 osobom podoba się ten post
Miłego niedzielnego popołudnia wszystkim tutaj pada a w Polsce susza trzeba by przegonić ten deszcz 
19 maja 2024 15:10 / 4 osobom podoba się ten post
I już po deszczu, kaluze nie są straszne .Cieszę się , nawóz pod rośliny wysialam w dychę  .