Powitajki przy kawie 75

30 czerwca 2023 05:55 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Za oknem słońce ☀️☀️☀️ i właśnie tego mi potrzeba. 
Spokojnego dnia opiekunkowo. 
30 czerwca 2023 07:18 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo pada
30 czerwca 2023 07:20 / 5 osobom podoba się ten post
Witam  w  poburzowy ranek Zyczę  spokojnego dnia
30 czerwca 2023 08:00 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo witam, pozdrawiam i życzę spokojnego dnia 
30 czerwca 2023 08:32 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w szczęśliwy piątek 
Dobrego dnia życzę 
30 czerwca 2023 15:40 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Przed chwilą jak ciotka-Klotka skonczyłam nadawać  przez telefon i więcej podjadłam niż zjadłam  Dla gości nawet tych spodziewanych nic się nie ostało. O losie....Poza tym cieszę się na wolny weekend. Trzeba będzie się powycieczkować. Jeszcze nie wiem dokąd, ale już węszę 
Miłego piątku . 
30 czerwca 2023 18:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry bardzo  już po jednym urlopie ale przed drugim.Miedzyczasie trochę popracuję.Jestem w Zurychu, fajne miejsce, dużo wolnego i co najważniejsze do Promenady 15 minut spacerkiem. Przyciąga mnie to miasto jak magnes i oczy same się śmieją. 
Pozdrawiam wszystkich pracujących i urlopujacych również.
30 czerwca 2023 18:49 / 6 osobom podoba się ten post
Nie było mnie tu ponad miesiąc, ale był to intensywny czas dla mnie. Cudny urlop z mężem  wspaniałe chwile z całą rodziną a mój 3 latek zawładnął moim serduchem na całego.A Pozatym porządnie walnełam się w łeb 
01 lipca 2023 06:31 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  i znowu słońca brak.  Spokojnej soboty . 
01 lipca 2023 06:33 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Nie było mnie tu ponad miesiąc, ale był to intensywny czas dla mnie. Cudny urlop z mężem :-) wspaniałe chwile z całą rodziną a mój 3 latek zawładnął moim serduchem na całego.A Pozatym porządnie walnełam się w łeb:niech zyje: 

Bolało?
01 lipca 2023 06:41 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo! U mnie tylko 20 st. i nie wiele słoneczka.Moja polska koleżanka z Spitex ma dziś u nas 3  wizyty i zabiera mnie  gdzieś:ferraZybko zleci dzień , bo już stoję w boksie startowym.... Spokojnego dnia  kochani!
01 lipca 2023 07:27 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Nie było mnie tu ponad miesiąc, ale był to intensywny czas dla mnie. Cudny urlop z mężem :-) wspaniałe chwile z całą rodziną a mój 3 latek zawładnął moim serduchem na całego.A Pozatym porządnie walnełam się w łeb:niech zyje: 

Chyba nie bolało skoro radość wielką widzę w emotikonkach.Wyczuwam coś pozytywnego ☺️.
01 lipca 2023 07:43 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry sobota to u mnie zawsze dzień wielkich planów a później okaże się, że nic nie wyszło .  Jeszcze kawy nie piłam , bo wstać nie mogę .Na mnie leżą dwa koty .Rano czekam na powrót do domu swoich kociaków martwię się, czy nie zachorowały  .W domu ich nie utrzymam , są przyzwyczajone do lazikowania .Ta choroba jak grom z jasnego nieba nie wiadomo skąd i kiedy . 
Życzę dobrej soboty, pogodnej i bez nerw  .
01 lipca 2023 08:31 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nowym miesiącu ☺️Dziś mam wolne ale pogoda taka sobie ,oziębilo się a wczoraj popadało konkretnie więc jest swieżo, czysto i zdrowo.Dzis mija też miesiąc pracy w nowej placówce czyli oddz.demencyjny (mały 9 pdp )w Pflegeheimie.Mialam  szczęście że tam właśnie trafiłam po rozmowie kwalifikacyjnej i dniu próbnym,bo oddziałów sporo z wiekszą ilością seniorów i nie tylko demencyjne.Moj Team dobrze zgrany ,mieszany,młodzi i starsi ,więc się uzupełniamy we wszystkim .Są tu 4 zmiany, ale nocki zarezerwowane dla tych z małymi dzieciakami.Dniowki ,popołudniówki nocki oraz dzień dzielony ,taki tu system. Pracujemy 8 godzin× 5 dni  i to jest to na czym mi między innymi zależało reszta dnia dla mnie i tylko dla mnie .Dni wolne ruchome ,zależy od planu .Do transferu podchodzim w dwie osoby (inaczej nie można )i jest też sprzęt ale póki co u nas nie musimy korzystać  bo nie wymaga tego stan pdp.Jestem też odpowiedzialna za dekorowanie oddziału na różne okazje☺️oraz za częściowe aktywowanie Senior i tu bywa wesoło  .Obiady można wykupić( 6 f.)a za śniadania nic nie płacimy .Z Geldow też jestem zadowolona .Jak się pracuje w weekend to extra Geldy wpadną .No i 13 pensja w całości nie podzielona na 12 miesięcy jak to czasem bywa .Mieszkam blisko tu też miałam szczęście i za dobrą cenę.?We wrześniu pierwszy urlop to lecę do Pl No to tyle .Miłego dnia wszystkim ?
 
01 lipca 2023 09:32 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  spokojnego dnia życzę