Jak minął dzień 14

18 października 2023 18:43 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tutaj witaminy to tylko takie " maskowanie" problemu . Tutaj trzeba gruntownie zająć się zdrowiem bo żadne witaminy , ortezy i inne cuda wianki nie pomogą. Trzeba zadbać o diebie i zająć się swoim zdrowiem. 
Jak trzeba to i na operację kolana trzeba się zdecydować. Później reha i sanatorium i gruchę postawią na nogi. Za dużo było poswiecenis dla Piotra. Teraz czas zadbać o siebie Maluda. Zdrowie ma się jedno. 

Maluda duża dziewczynka,sama pewnie wie,co dla Niej najlepsze. Mimo problemów ze zdrowiem,swoim i Piotra,cały czas wyjeżdżała do pracy,więc tak źle chyba nie jest. A że o własne zdrowie trzeba dbać,to oczywista oczywistość ,do której,niestety,niektórzy nie podchodzą zbyt poważnie. Wmawiają sobie,że jakoś to będzie.
18 października 2023 20:15 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

"Osobós" ? !!!:zaskoczenie1:. Matko i córko,to nie ja,to telefon :smiech3:. Aż mnie oczy i zęby  zabolały :-)

18 października 2023 20:20 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tutaj witaminy to tylko takie " maskowanie" problemu . Tutaj trzeba gruntownie zająć się zdrowiem bo żadne witaminy , ortezy i inne cuda wianki nie pomogą. Trzeba zadbać o diebie i zająć się swoim zdrowiem. 
Jak trzeba to i na operację kolana trzeba się zdecydować. Później reha i sanatorium i gruchę postawią na nogi. Za dużo było poswiecenis dla Piotra. Teraz czas zadbać o siebie Maluda. Zdrowie ma się jedno. 

Dusia,nie poświęcałam się dla Piotra.Po prostu kochałam Go i chciałam,zebyśmy byli razem jak najdłużej.Teraz już sama, więc zatroszczę się.Wierz mi,zrobiłabym tak raz jeszcze,ale życie samo dopisało scenariusz.
18 października 2023 21:22 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Dusia,nie poświęcałam się dla Piotra.Po prostu kochałam Go i chciałam,zebyśmy byli razem jak najdłużej.Teraz już sama, więc zatroszczę się.Wierz mi,zrobiłabym tak raz jeszcze,ale życie samo dopisało scenariusz.

Ja nie potępiam i cieszę się, że byłaś z Nim do końca. Ja też więcej myślę o innych niż o sobie. Nie wiem czy dobrze robię ale tak już mam. Chce żebyś o siebie zadbała. Życie masz jedno i zdrowie i musisz teraz myśleć o sobie . Dzieci , wnuki Ok ważne są ale oni młodzi sądzą sobie radę Ty myśl o sobie !!! 
19 października 2023 15:35 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja nie potępiam i cieszę się, że byłaś z Nim do końca. Ja też więcej myślę o innych niż o sobie. Nie wiem czy dobrze robię ale tak już mam. Chce żebyś o siebie zadbała. Życie masz jedno i zdrowie i musisz teraz myśleć o sobie . Dzieci , wnuki Ok ważne są ale oni młodzi sądzą sobie radę Ty myśl o sobie !!! 

Dokładnie tak, zdrowy egoizm też jest potrzebny
19 października 2023 21:06 / 5 osobom podoba się ten post
Wróciłam z miasta , mały obiad , a na mieście kupiłam prezent dla sekretarki Margaretki, prezent dla mojej kijkowej , skarpetki dla M, sobie espresso 
Zmoklam, zmarzłam , Ren przeszlam
21 października 2023 17:03 / 3 osobom podoba się ten post
Nowy domownik?
22 października 2023 00:41 / 2 osobom podoba się ten post
Abu

Nowy domownik?

Śliczny ?
22 października 2023 18:00 / 5 osobom podoba się ten post
Witam  Dzień spokojny, tylko ja i podopieczny. Jutro rutynowe odwiedziny Mireli i fizjoterapeutki, przyjdzie też synowa z kaską. Jadąc trzeci raz w to samo miejsce człowiek wie, co go czeka. Dlatego tu jestem, ewentualnie wchodzi jeszcze w grę opcja czwartego pobytu. A jeśli już, to ostatni. Człowiek ciekaw jest nowych wyzwań. Zobaczymy.
Na granicy kontrolują wszystkie busy i autobusy. Tylko dokumenty, bo wątpię, żeby w busach sprawdzali jeszcze bagaże. Za duże kolejki tworzą się na granicy. Nawet osobówkę na niemieckich tablicach sprawdzali.
Dziś się Magdalenka nie odezwała. Dziewczyny... która chętna do odliczania, bo nie chcę, żeby ktoś powiedział, że za Prezesa się uważam 
22 października 2023 18:13 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witam :-) Dzień spokojny, tylko ja i podopieczny. Jutro rutynowe odwiedziny Mireli i fizjoterapeutki, przyjdzie też synowa z kaską. Jadąc trzeci raz w to samo miejsce człowiek wie, co go czeka. Dlatego tu jestem, ewentualnie wchodzi jeszcze w grę opcja czwartego pobytu. A jeśli już, to ostatni. Człowiek ciekaw jest nowych wyzwań. Zobaczymy.
Na granicy kontrolują wszystkie busy i autobusy. Tylko dokumenty, bo wątpię, żeby w busach sprawdzali jeszcze bagaże. Za duże kolejki tworzą się na granicy. Nawet osobówkę na niemieckich tablicach sprawdzali.
Dziś się Magdalenka nie odezwała. Dziewczyny... która chętna do odliczania, bo nie chcę, żeby ktoś powiedział, że za Prezesa się uważam :smiech3:

? masz ode mnie w prezencie 
22 października 2023 20:44 / 5 osobom podoba się ten post
Spokojnie,domowo,w dresie i bez makijażu. Trochę polegiwania,trochę czytania,trochę telefonowania z rodziną,trochę gadania z podopieczną,kiedy akurat w telewizji nic jej nie zainteresowało . Oprócz przygotowania śniadania i obiadokolacji,niedzielne lenistwo.
23 października 2023 07:54 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Śliczny ?

?wiele radości z "odrobiną" obowiązku.
23 października 2023 12:45 / 3 osobom podoba się ten post
23 października 2023 12:47 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Znowu podwójne mi weszło Córka Seniorki zabrała mnie do Bad Nauheim.
23 października 2023 13:00 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Znowu podwójne mi weszło Córka Seniorki zabrała mnie do Bad Nauheim.