Proces rekrutacji

30 października 2017 16:41
Pracodawco wymagasz od pracownika, to zaczni od siebie. Nie ma nic gorszego niż spotkać na swojej drodze agencję zatrudnienia, która nie umie potwierdzić e-malia z prośbą o wykreśleniu z rejestru opiekunek.
30 października 2017 16:47
wrzos

Pracodawco wymagasz od pracownika, to zaczni od siebie. Nie ma nic gorszego niż spotkać na swojej drodze agencję zatrudnienia, która nie umie potwierdzić e-malia z prośbą o wykreśleniu z rejestru opiekunek.

Bo to trzeba wysłać krótkie pisemko...i po sprawie...( z potwierdzeniem odbioru)...
30 października 2017 16:52 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Bo to trzeba wysłać krótkie pisemko...i po sprawie...( z potwierdzeniem odbioru)...:-)

Jak nie masz podpisanej umowy, to nie ma, żadnego pisemka, a tylko potwierdzenie e-mailem. (Trochę kultury, to nic nie kosztuje.)
30 października 2017 16:54
Nie masz Umowy ...to nie jesteś Opiekunką...tylko kandydatką...
30 października 2017 16:57
opiekun.5

Nie masz Umowy ...to nie jesteś Opiekunką...tylko kandydatką...:-)

Oj ,opiekun a co to jest baza danych opiekunek (kandydatek).
30 października 2017 16:59
wrzos

Oj ,opiekun a co to jest baza danych opiekunek (kandydatek).

To calkiem jak z kobietami...jedna jest już żoną a druga kandydatką na żonę...zasadnicza różnica...
30 października 2017 17:06 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

To calkiem jak z kobietami...jedna jest już żoną a druga kandydatką na żonę...zasadnicza różnica...:smiech3:

No widzisz, ja to z innej planety, bo dla mnie kandydatka to osoba, która nigdy nie pracowała jako opiekunka.
30 października 2017 17:09
wrzos

No widzisz, ja to z innej planety, bo dla mnie kandydatka to osoba, która nigdy nie pracowała jako opiekunka.

Dokładnie: to pisalaś "prośbą o wykreśleniu z rejestru opiekunek." a nie byłaś opiekunką tylko kandydatką, to z czego mięli Cię wykreślić z opiekunek?...
30 października 2017 17:11
opiekun.5

Dokładnie: to pisalaś "prośbą o wykreśleniu z rejestru opiekunek." a nie byłaś opiekunką tylko kandydatką, to z czego mięli Cię wykreślić z opiekunek?...:smiech3:

Oj, chłopie wtedy byłam opiekunką.
30 października 2017 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
wrzos

Oj, chłopie wtedy byłam opiekunką.

Achaaaaa, jednak byłaś opiekunką a nie tylko Klonem?...
30 października 2017 17:17
opiekun.5

Achaaaaa, jednak byłaś opiekunką a nie tylko Klonem?...:yahoo:

A teraz spaceruję i zwiedzam.
30 października 2017 17:19 / 1 osobie podoba się ten post
wrzos

A teraz spaceruję i zwiedzam.

Uważaj bo Cię porwie...Grzegorz...
30 października 2017 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
wrzos

A teraz spaceruję i zwiedzam.

Jak gdzieś ciekawe miejsce to zabierz a nie chwal się...ale Klony to chyba nie zapraszają...samosie...
30 października 2017 17:34
spacer, to moja praca
30 października 2017 17:37 / 1 osobie podoba się ten post
wrzos

spacer, to moja praca

Tylko spacer?...i za to płacą?...fajnie...