Proces rekrutacji

16 maja 2014 17:54
Malgi

No na taką ofertę to ja bym się nie zgodziła. Najpierw niech sobie sami pojadą i sprawdzą warunki, jak nie będą ZADOWALAJĄCE to co? wynajmą ci hotel?

Malgi może głupoty czasami piszę hihihihihi ale w ciemię bita to ja nie byłam.Zrezygnowałam,ale popatrz jak załatwiają.Niesamowite....
16 maja 2014 17:54 / 2 osobom podoba się ten post
gosia35

hmmmm a ja nie wiem między jakie,,bajki,, to włożyć.Wyobrażcie sobie dzwoni do mnie Pan z ofertą gdzieś tam.Ok warunki i obowiązki nie bardzo zorientowany dalej pytam się gdzie jechać to on do mnie ,że do Berlina a stamtąd odbiorą mnie polska i niemiecki koordynator i zawiozą mnie autem 630 km bo.....muszą sprawdzić jakie tam mam mieć warunki pracy i mieszkaniowe.Padam z zachwytu...

Trzeba było powiedziec ,ze Prima Aprilis był 1-go kwietnia.
16 maja 2014 17:55 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Trzeba było powiedziec ,ze Prima Aprilis był 1-go kwietnia.

Ivcia hihihihihihi  
16 maja 2014 22:46
tak ale tu nie chce sie uzewnetrzniac.
09 lipca 2014 10:51

Zawsze staramy się aby proces rekrutacji w naszej firmie był sprawny i przyjemny.   1. Przedstawiamy zainteresowanej osobie ofertę pracy. 2. Weryfikujemy doświadczenie oraz znajmość języka. 3. Przedstawiamy warunki zadtrudnienia oraz odpowiadamy na wszystkie pytania wedle możliwości. 4. Organizujemy dojazd do miejsca pracy oraz powrót do domu po zakończeniu zlecenia.    W trakcie zlecenia jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami i służymu pomocą na wielu płaszczyznach :)   Dbamy o to aby nasi wspópracownicy zawsze docierali bezpiecznie na miejsce.  


 


Bez komentarza... Moderator

09 lipca 2014 12:48
Psia kostka,konto usuniete i nie ma tez ogloszenia tej firmy,a chcialam aplikowac bo termin mi pasował...:(
09 lipca 2014 14:52 / 1 osobie podoba się ten post
greenandy

Psia kostka,konto usuniete i nie ma tez ogloszenia tej firmy,a chcialam aplikowac bo termin mi pasował...:(

Kochana, nie chcę się wymądrzać, ale szybkie wpisanie hasła w google powinno rozwiązać problem. :D


 


Kochana zaraz coś napiszę na temat Twoich pozostałych kont. Moderator

09 lipca 2014 15:18 / 1 osobie podoba się ten post
Aha,no to dzięki.
Tak czulam ze M.nie bez powodu usunął.
09 lipca 2014 15:26
greenandy

Aha,no to dzięki.
Tak czulam ze M.nie bez powodu usunął.

Dostali ostrzeżenie od Szefa, żeby nie wklejali linków do swoich stron , bo inaczej usunie konto, chba się nie zastosowali;)
28 lipca 2014 22:23
Witam, przyznam się na wstępie ze od dłuższego czasu śledze wasze wpisy i przeżycia oraz problemy. Nosze się z zamiarem wyjazdu jako opiekunka ,staram się uczyć języka niemieckiego ,w jedne firme odrzuciłam oferte ,osoba obłożnie leżąca, druga oferta -rodzina mnie odrzuciła bo jestem osobą palącą papierosy i dodam że znam podstawy języka ale czym więcej staram się uczyć tym mniej wiem. Zastanawiam się czy dam rade ,może znacie jakiś wypróbowany sposób nauki ,macie duże doświadczenie. przy ostatniej weryfikacji telefonicznej pustka w głowie chyba z nerwów .Proszę może cos doradzicie,pozdrawiam
29 lipca 2014 00:19 / 4 osobom podoba się ten post
Dana nie oczekuj ze ktos ci poda jakas cud- metode na naukę jezyka, bo takiej nie ma!
Ale to niemozliwe,ze ,jak piszesz im wiecej sie uczysz,tym umiesz mniej.Moze tylko takie masz wrażenie/ z pewnoscia mylne/
Sprobuj znalezc oferte ze slabym jezykiem / są. takie/ i na miejscu sie doszkalac,intensywnie ,korzystac z tego co dostepne a wiec tv,gazety,rozmowy z pdp.
Powodzenia.

29 lipca 2014 11:15 / 8 osobom podoba się ten post
Ellaaa

Kochana, nie chcę się wymądrzać, ale szybkie wpisanie hasła w google powinno rozwiązać problem. :D


 


Kochana zaraz coś napiszę na temat Twoich pozostałych kont. Moderator

Modzio, a ja się zapytowywuję dlaczego nigdy do mnie nie piszesz Kochana ?
29 lipca 2014 11:22 / 6 osobom podoba się ten post
bieta

Modzio, a ja się zapytowywuję dlaczego nigdy do mnie nie piszesz Kochana ?

Widać, nie zasłużyłaś:):):)Mietłą go!Mietłą!!!!!:):):):):)
29 lipca 2014 11:24 / 1 osobie podoba się ten post
Olllka

Ja mam takie pytanie od dziewczyn bardziej doświadczonych z rekrutacją z agencjami. Tzn. ile mniej więcej czasu trzeba czekać na emaila zwrotnego? Porozsyłałam już troszkę aplikacji do przeróżnych agencji (Mam znikome doświadczenie, a właściwie żadne, dlatego będę szczęśliwa, jeśli którakolwiek agencja się odezwie). Ale jestem niecierpliwa szczerze mówiąc i niepokokoję się, że to tak długo trwa:( Macie jakieś doświadczenia?

na drugi dzien, jak wysylalam maile ze zgloszeniami( 6-7 agencji) wlasciwie wszystkie oddzwonily i od razu przeprowadzaly ze mna rozmowe po niemiecku, zeby sprawdzic moj jezyk.
29 lipca 2014 13:16
Ja wyslalam droga, elektorniczna,, ankiete w niedziele (Sonntag) a oni zadzwonili do mnie w poniedzialek (Montag),, po 8.00 rano wyrwali mnie ze snu,,