Powitajki przy kawie 62

20 października 2020 06:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  jeszcze poranną nocą. Dziś wizyta u dentysty  to i spać ja już nie mogę. Niby się zbytnio nie boję ale zawsze jakoś kurczowo się fotela trzymam.  Zresztą u tak niedługo moje dziecko wstaje bo po 7 godzinie ma już zdalne lekcje. Dziś na "dzień dobry" idą 2 godziny niemieckiego. Wam życzę spokojnego i bezstresowo dnia i słoneczka na niebie i w sercach bo u mnie w końcu się pogoda zrobiła. 
20 października 2020 06:02 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) mala przerwa na kawkę i do siódmej pod kołderkę:-) o 16 do domu:flaga Polski:

Szerokiej drogi. 
20 października 2020 06:29 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) mala przerwa na kawkę i do siódmej pod kołderkę:-) o 16 do domu:flaga Polski:

Spokojnego powrotu i wspaniałego urlopu ?
20 października 2020 07:22 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dzionka
20 października 2020 07:24 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) mala przerwa na kawkę i do siódmej pod kołderkę:-) o 16 do domu:flaga Polski:

Szczęśliwej podróży i wspaniałego czasu w domku 
20 października 2020 07:26 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Jakieś zmiany w obsłudze forum. Nie lubię. Jak się przyzwyczaję, to wolę, żeby tak zostało.
Dorotee- szerokiej drogi!
20 października 2020 07:52 / 1 osobie podoba się ten post
Czy u was też się pozmieniało w obsłudze forum? W panelu z ostatnimi wpisam są tylko 3 ostatnie. Ciężej o jakąś dyskusję w ten sposób...
20 października 2020 08:05 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Dusia-będę z Tobą duchem u tego dentysty. Nie bój nic, niech on się boi 
Miłego dnia i takie tam.
20 października 2020 08:06 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Czy u was też się pozmieniało w obsłudze forum? W panelu z ostatnimi wpisam są tylko 3 ostatnie. Ciężej o jakąś dyskusję w ten sposób...

Z mobilnej przeglądarki czyli z telefonu tak widać. Z komputera tak jak było, ale i tak funkcja wstawiania zdjęć w edytorze nie działa jak trzeba.
20 października 2020 08:06 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry.....wypita dziś szarawo sie zapowiada,ale bez deszczu.Dziś spokojnie.Czekamy na rehabilitantkę,moze przyjdzie punktualnieMiłego dnia
20 października 2020 08:20 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. Dusia-będę z Tobą duchem u tego dentysty. Nie bój nic, niech on się boi :-)
Miłego dnia i takie tam.

Dzisiaj to już tylko kosmetyka bo dokanczamy leczenia kanałowe. 
20 października 2020 11:19 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo 
Pogodnie, cieplutko w porównaniu z poprzednim tygodniem. Oby tak dalej.
Życzę Wam miłego dnia
21 października 2020 02:13 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
21 października 2020 05:19 / 3 osobom podoba się ten post
Dziendoberek w środę, bo środa minie-tydzień zginie. ??☕
21 października 2020 05:20 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:aniolki:

Już w domku?