Dlaczego zostałam opiekunką osób starszych?

22 marca 2017 15:06 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Aniu, teraz bedzie juz tylko lepiej :aniolki:

Basiu coraz pięknięjsza jesteś.
22 marca 2017 15:40 / 13 osobom podoba się ten post
teresadd

Wolałam zostać opiekunką niż sprzátnie mieszkań ,czy iść w pole zbierać truskawki czy szparagi.
A raczej jesteśmy pomocami domowymi .Prać ,sprzątać ,gotować każdy potrafi .(chyba).Doświadczenie przyszło z latami pracy.I tak już zostało.

Ja opieknką zostałam nie z musu czy braku pracy .Tak poprostu mialam dość biurka, powtarzalności każdego dnia i koniecznie chciałam coś zmienić.Język jako tako umialam a na każdej stronie w necie byly reklamy z rożnych firm.Jak trafilam na TEN portal i czytalam na czym ta praca polega i jakie super dziewczyny są opiekunkami(nie podlizuję się -Broń Boże!)to wiedzialam że jak nie sprobuję to będę żalowala .Krótka decyzja-jadę na próbę w czasie urlopu na krótko no...wciągnęlam się na ament,bo chyba to tak jest jak nie zaskoczy przy pierwszym no może drugim wyjeździe to lepiej dać sobie spokój.Pewnie że moglam szukać pracy w innym biurze albo w innym zawodzie ale takiej kasy na bank bym nie miala ,a są miejsca gdzie trzeba z biura wychodzić po 10-12 godzinach bo swoje trza zrobić ,a za to dziękuję szef powie (Albo i nie zauważy).Jakoś do tej pory nie żaluję ,a dni miewam lepsze gorsze ale pracując w polsce bylo tak samo!Jak chcialam coś exstra to albo oszczędzanie albo rezygnacja z czegoś innego.Prowadzilo to do prawdziwej frustracji bo przecież robie a kupić nic nie mogę ,tylko po co narzekać jak można dzialac? Jak narazie nie żaluję i oby tak zostalo,a jak przyjdzie prawdziwy dół to pomyślę dalej.
22 marca 2017 16:14 / 8 osobom podoba się ten post
teresadd

Basiu coraz pięknięjsza jesteś.:przytula:

Fakt, denerwuje sterane pracą opiekunki  Trzeba by jej jakiś worek na głowe nałożyć, coby po oczach nie raziła 
22 marca 2017 18:40 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Fakt, denerwuje sterane pracą opiekunki :lol2: Trzeba by jej jakiś worek na głowe nałożyć, coby po oczach nie raziła :wstyd:

Mycha pokaż się.Pochwalę ciebie też.
22 marca 2017 18:48 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

Basiu coraz pięknięjsza jesteś.:przytula:

Dziękuję Tereniu 
22 marca 2017 19:46 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Mycha pokaż się.Pochwalę ciebie też.:aniolki:

Tereniu ja cudna kobieta jestem  ale nie lubie aparatu i on też mnie nie lubi. Nie jestem fotogeniczna i nie lubię swoich zdjęc. Nie wychodze dobrze. Rodzinka chce mnie zawsze wycinac ze zdjęć 
22 marca 2017 19:48 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Tereniu ja cudna kobieta jestem :lol3: ale nie lubie aparatu i on też mnie nie lubi. Nie jestem fotogeniczna i nie lubię swoich zdjęc. Nie wychodze dobrze. Rodzinka chce mnie zawsze wycinac ze zdjęć :placze1:

Potwierdzam,Mysia jest cudna , ma alabstrową cerę,gęste włosy i jest zawsze elegencka.
22 marca 2017 19:52 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Potwierdzam,Mysia jest cudna , ma alabstrową cerę,gęste włosy i jest zawsze elegencka.:przyjaciele:

No jak ja Cie kofam   nie wpadnę w kompleksy 
22 marca 2017 20:06 / 9 osobom podoba się ten post
Zostałam opiekunką prawie cztery lata temu-przyszłam do domu z wypłata ,800 złotych polskich w trybie trzy zmianowym jako konserwator powierzchni płaskich w nowo wybudowanej Galerii Solnej w moim miescie.Nawet to było za mało na opłacenie mieszkania,a gdzie reszta...Piotruś mnie zachęcił do nauki niemieckiego,bo widział,że nauka języków obcych nawet wchodzi mi do głowy.I tak po dwóch miesiacach zaczęłam karierę na emigracji,dla kasy.No i zleciało i pewnie jeszcze troche pojeżdżę,az zdrowie dopisze.Przyzwyczaił się człowiek do dobrej kasy,nie zagladania w portfel,czy starczy do pierwszego.Prawde powiem-nie pracuję tutaj,bo chciałam poznać nowy kraj,pracuje wyłącznie dla kasy.Teraz możecie nakrzyczeć na mnie.
22 marca 2017 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
Geronimo ja się po tych wszystkich zepsutych zdjęciach chyba boję aparatu. Sztywnieję, zawsze zrobię jakąś głupią minę a aparat to widzi i czuje. Wychodzę normalnie jak nie wiem, że jestem fotografowana. 
22 marca 2017 20:25 / 3 osobom podoba się ten post
Jak ja cie lubie Geronimo,mnie tez aparat nie lubi i mam ten sam problem co Mysia,z tym,że nawet z zaskoczenia wychodzę beznadziejnie.Mówisz,że trzeba się oddać fachowcowi?
22 marca 2017 20:29 / 4 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Zostałam opiekunką prawie cztery lata temu-przyszłam do domu z wypłata ,800 złotych polskich w trybie trzy zmianowym jako konserwator powierzchni płaskich w nowo wybudowanej Galerii Solnej w moim miescie.Nawet to było za mało na opłacenie mieszkania,a gdzie reszta...Piotruś mnie zachęcił do nauki niemieckiego,bo widział,że nauka języków obcych nawet wchodzi mi do głowy.I tak po dwóch miesiacach zaczęłam karierę na emigracji,dla kasy.No i zleciało i pewnie jeszcze troche pojeżdżę,az zdrowie dopisze.Przyzwyczaił się człowiek do dobrej kasy:-),nie zagladania w portfel,czy starczy do pierwszego.Prawde powiem-nie pracuję tutaj,bo chciałam poznać nowy kraj,pracuje wyłącznie dla kasy.Teraz możecie nakrzyczeć na mnie.

Kruszynko -ja też napisalam że dla kasy więc jak co oberwiemy obie
22 marca 2017 20:29 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dziękuję Tereniu :buziaki1:

Basiu.Ty też fajna ,ładna kobita..Kieeedyś twę focię widziałam.
22 marca 2017 20:33 / 7 osobom podoba się ten post
moni.r

Kruszynko -ja też napisalam że dla kasy więc jak co oberwiemy obie:-)

Jest Nas więcej,i nie ma się co oszukiwac.
22 marca 2017 20:38 / 9 osobom podoba się ten post
moni.r

Kruszynko -ja też napisalam że dla kasy więc jak co oberwiemy obie:-)

Dla kasy to wyjechało do De 99% osób.Reszta dla przyjemności.