Na wyjeździe #36

03 marca 2017 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Jak Man z Heimu to Stefan.

03 marca 2017 22:07 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Ivanilcia,bądź poważna:)Jedna mała Europka????ha ha ha 

Zawstydziłaś mnie Kasiu,po powrocie do Polski lecę na zakupy...
04 marca 2017 08:10 / 17 osobom podoba się ten post
Jestem żyję ze słabym internetem ale w poniedziałek ma być lepiej.Miałam narazie siedzieć cicho aż się ogarnę ale Babka wywołała mnie do tablicyWczoraj rozgardiasz bo wszyscy byli w odwiedzinach .Pdp ma 69 lat wczoraj wyszła ze szpitala to córka /37/ lat tez nie wie co po czym. Jest po udarze, sama pojada ale słabo trzeba pomóc, z łózka na wózek tez,Córka singielka mieszka w piwnicy , kuchnia jedna. Mycie w łózku. zobaczymy jak i z czym to się jje po kilku dniach, Dzisiaj córka w domu i jutro.Mam nadzieje że dam radę, Dobry omen to córka Pdp to Karolina tak jak moja córka, Pdp ma 2 synów - blizniaków/ 42/ lata i wczoraj jeden z nim przywiózł mi Polska kiełbasę. buziaki 
04 marca 2017 08:42 / 3 osobom podoba się ten post
BRAWO MICHASIA,,,,,,,, JUZ SIE CIESZE TERAZ INO CZEKAM NA OLICZANKI.....
04 marca 2017 08:46 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

BRAWO MICHASIA,,,,,,,,:slodki krolik: JUZ SIE CIESZE TERAZ INO CZEKAM NA OLICZANKI.....:kocha nie kocha:

04 marca 2017 09:00 / 14 osobom podoba się ten post
Czuć wiosnę w powietrzu...
Dziś ma być wyjątkowo ciepły dzień. Teraz jest +12 stopni.
W taki dzień wszystko jakieś lżejsze się wydaje

04 marca 2017 11:00 / 6 osobom podoba się ten post
Kurcze, trzy razy mówię do mojej pdp, głośno i drukowanymi literami a ona i tak mnie często nie rozumie. Zawiesza się. Rano jest OK ale wieczorem, kiedy jest zmęczona to masakra. Ona źle słyszy. Ponieważ wszyscy pozostali rozumiemy się bez problemu, to pdp stwierdziła, że musi mieć aparat słuchowy. Z oczami nic się nie da zrobić, trudno. Ale uszy czemu nie. 8go jedziemy do lekarza, zobaczymy co powie.
04 marca 2017 14:53 / 5 osobom podoba się ten post
Najważniejsze, że babcia Cię zaakceptowała. Rodzina jest ważna, owszem ale nie aż tak bardzo. Ty i babcia - nic więcej się nie liczy, bo wy jesteście razem na codzień. Rodzina tylko wpada od czasu do czasu. 
04 marca 2017 15:13 / 3 osobom podoba się ten post
Trzymam i to bardzo mocno ... Też kiedyś przeżywałam takie " wizytacje " . Później się przyzwyczaiłam . Starałam się być miła , ale absolutnie nie nadskakująca i dobrze na tym wychodziłam . Będzie dobrze , nie stresuj się za bardzo  
04 marca 2017 15:17 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Czuć wiosnę w powietrzu...
Dziś ma być wyjątkowo ciepły dzień. Teraz jest +12 stopni.
W taki dzień wszystko jakieś lżejsze się wydaje :-)

Ale u Ciebie ładnie
04 marca 2017 15:53 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Jestem żyję ze słabym internetem ale w poniedziałek ma być lepiej.Miałam narazie siedzieć cicho aż się ogarnę ale Babka wywołała mnie do tablicy:aniolki:Wczoraj rozgardiasz bo wszyscy byli w odwiedzinach .Pdp ma 69 lat wczoraj wyszła ze szpitala to córka /37/ lat tez nie wie co po czym. Jest po udarze, sama pojada ale słabo trzeba pomóc, z łózka na wózek tez,Córka singielka mieszka w piwnicy , kuchnia jedna. Mycie w łózku. zobaczymy jak i z czym to się jje po kilku dniach, Dzisiaj córka w domu i jutro.Mam nadzieje że dam radę, Dobry omen to córka Pdp to Karolina tak jak moja córka, Pdp ma 2 synów - blizniaków/ 42/ lata i wczoraj jeden z nim przywiózł mi Polska kiełbasę. buziaki :aniolki:

Trzymam kciuki Michasiu, bedzie dobrze, ale w razie czego, to mow nam od razu i jak tam wszyscy wpadniemy, to marnie ich widze :))))
04 marca 2017 17:40 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Jestem żyję ze słabym internetem ale w poniedziałek ma być lepiej.Miałam narazie siedzieć cicho aż się ogarnę ale Babka wywołała mnie do tablicy:aniolki:Wczoraj rozgardiasz bo wszyscy byli w odwiedzinach .Pdp ma 69 lat wczoraj wyszła ze szpitala to córka /37/ lat tez nie wie co po czym. Jest po udarze, sama pojada ale słabo trzeba pomóc, z łózka na wózek tez,Córka singielka mieszka w piwnicy , kuchnia jedna. Mycie w łózku. zobaczymy jak i z czym to się jje po kilku dniach, Dzisiaj córka w domu i jutro.Mam nadzieje że dam radę, Dobry omen to córka Pdp to Karolina tak jak moja córka, Pdp ma 2 synów - blizniaków/ 42/ lata i wczoraj jeden z nim przywiózł mi Polska kiełbasę. buziaki :aniolki:

Jak Ciebie tam karmią takimi specjałami i to na wejście, to będzie dobrze
04 marca 2017 19:18 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

Jak Ciebie tam karmią takimi specjałami i to na wejście, to będzie dobrze:-)

Michasia juz pewno bigos gotuje........ino se zagladam do odliczajek a jej niema.........mysli nasza Michasia mysli........
04 marca 2017 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
Babka

Michasia juz pewno bigos gotuje........ino se zagladam do odliczajek a jej niema.........mysli nasza Michasia mysli........:chaplin:

Teraz, to i ja będę zaglądała, bo to zapowiada się jakieś ciekawe odliczanie A może Ty straciłaś rachubę czasu, jak to mają  szczęśliwi 
04 marca 2017 20:24
margaritka59

Teraz, to i ja będę zaglądała, bo to zapowiada się jakieś ciekawe odliczanie :yo:A może Ty straciłaś rachubę czasu, jak to mają  szczęśliwi :super1:

Kochana ja rachuby nie trace dlatego se zapisuje te cyferki pilnujac minionego dnia...........rados mijanych dni jest ogromna ........tylko te w domku leca jak z bicza strzelil...do czego sie spiesze ano do domu..jak kazda.. sie tnie