Muzyka, która dodaje Ci sił #5

16 grudnia 2016 12:54
DKA - Jakby to było.

Kurman...... :/ r.i.p.
16 grudnia 2016 13:02
Kama84

DKA - Jakby to było.

Kurman...... :/ r.i.p.

"Jakby to bylo" - kiedy to było Coś swiezszego i mocnego poproszę. 
16 grudnia 2016 17:37 / 3 osobom podoba się ten post
16 grudnia 2016 17:48 / 1 osobie podoba się ten post
16 grudnia 2016 20:19 / 2 osobom podoba się ten post
Slawek94

Serio takie smuty dodają Wam sił? Gdybym miał się przerzucić na taką muzykę to chyba byłby zgon na miejscu. :-D wybaczcie szczerość. :-)

Muzyka jest tak cudna, że każdy znajdzie coś w niej dla siebie. Ja akurat lubię piosenkę poetycką. Kocham nie tyle piosenkarzy co bardów, a to już jest nie dla każdego. Sorry ale taka prawda.
16 grudnia 2016 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
Jula.09

;

Nic nie urazilo ani zabolalo.nie bierz do głowy az tak wrażliwa nie jestem.Tekstu tez nie rozumiem bo francuzkiego nie znam.Wazne ze wpada w ucho.To mi wystarczy.

Tym bardziej, że tekst jest  po angielsku, a nie po francusku . "If I were sorry" znaczy po prostu " Jeśli byłoby mi przykro".
16 grudnia 2016 20:35
Alina

Tym bardziej, że tekst jest  po angielsku, a nie po francusku . "If I were sorry" znaczy po prostu " Jeśli byłoby mi przykro".

Rly? Naucz mnie też tak fajnie po angielsku. Ale polecam najpierw przestudiowac najpierw dział czytania ze zrozumieniem z J. polskiego.
16 grudnia 2016 20:40 / 2 osobom podoba się ten post
Slawek94

Rly? Naucz mnie też tak fajnie po angielsku. Ale polecam najpierw przestudiowac najpierw dział czytania ze zrozumieniem z J. polskiego. :-)

Uważaj, bo zarobisz drugi minus. :dokucza:
16 grudnia 2016 20:40 / 3 osobom podoba się ten post
Slawek94

Rly? Naucz mnie też tak fajnie po angielsku. Ale polecam najpierw przestudiowac najpierw dział czytania ze zrozumieniem z J. polskiego. :-)

Sławuś , strasznie zadziorny jesteś . Dobrze Ci chociaż za to płacą ? 
16 grudnia 2016 20:43
No, bo ewidentnie widać, że Pani czegoś na siłę szukała, a ja takiego czegoś nie popieram, kurcze.
Praca,  pracą. Ja jestem kochany do momentu aż ktoś próbuje mnie podkurczyć, czy coś takiego  
16 grudnia 2016 20:52 / 3 osobom podoba się ten post
Slawek94

No, bo ewidentnie widać, że Pani czegoś na siłę szukała, a ja takiego czegoś nie popieram, kurcze.
Praca,  pracą. Ja jestem kochany do momentu aż ktoś próbuje mnie podkurczyć, czy coś takiego :-) 

Niczego na siłę nie szukam. Stwierdzam po prostu fakt, że tekst piosenki jest po angielsku, a nie po francusku i tyle. Tyi Jula napisaliście, że nie rozumiecie to napisałam co to znaczy i tyle bo ja akurat rozumiem. Czy to żle? Czym Ci nadepnęłam na odcisk? 
16 grudnia 2016 20:52 / 1 osobie podoba się ten post
Slawek94

No, bo ewidentnie widać, że Pani czegoś na siłę szukała, a ja takiego czegoś nie popieram, kurcze.
Praca,  pracą. Ja jestem kochany do momentu aż ktoś próbuje mnie podkurczyć, czy coś takiego :-) 

Tutaj wszyscy jesteśmy na " ty " . Nie pań , panów , nie liczymy nikomu lat . Baw się dobrze , ale nie bądź też aż tak zaczepny . Każdy wiek ma swoje przywileje , młodość powinna sie wyszumieć , ale serdeńko nie zapominaj , że my tu WSZYSCY SĄ MŁODZI .....no , może ciutkę dojrzalsi , ale jednak młodzi . Skończ z tymi Paniami , bo Ci ktoś w końcu po bandzie pojedzie i po co ? Lepiej jak wszystkim jest miło .
16 grudnia 2016 20:54
Nie, pisaliśmy o innej piosence [kropka]
16 grudnia 2016 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
Slawek94

Nie, pisaliśmy o innej piosence [kropka]

Jeśli tak to sorry aczkolwiek komentarz jest pod piosenką anglojęzyczną i stąd pewnie nieporozumienie.
16 grudnia 2016 21:00 / 3 osobom podoba się ten post

Pokój