Praca opiekunki w Polsce

20 kwietnia 2016 23:32 / 2 osobom podoba się ten post
To my jestesmy umowieni..? Nie mam szans posiasc kultury w najblizszym czasie.Tym bardziej do jutra.Dajcie mi dluzszy termin.Robie co moge.
20 kwietnia 2016 23:34 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Wiesz ,ja to go chyba nawet troche rozumiem,w końcu te 69 do czegoś zobowiązuje,ale z drugiej strony, żeby tak z lubością codziennie się w gównie babrać?????To już obsesja jakas :(

69 do niczego nie zobowiazuje tak jak i 63.Przynajmniej mnie.Ale dobrze,ze mnie rozumiesz.
20 kwietnia 2016 23:41 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

69 do niczego nie zobowiazuje tak jak i 63.Przynajmniej mnie.Ale dobrze,ze mnie rozumiesz.

Do czego zobowiazuje 63 to nawet nie tłumaczę:)Za młodyś:):):)
20 kwietnia 2016 23:44 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Do czego zobowiazuje 63 to nawet nie tłumaczę:)Za młodyś:):):)

Niebawem urosne i bede duzy ,to moglabys zdradzic swa slodka tajemnice...Nikomu nie powiem.Az taki nie jestem...w sumie.Chyba.
20 kwietnia 2016 23:45 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Niebawem urosne i bede duzy ,to moglabys zdradzic swa slodka tajemnice...Nikomu nie powiem.Az taki nie jestem...w sumie.Chyba.

Słodkie tajemnice zdradzam komu innemu:)Sorki.
20 kwietnia 2016 23:50 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Słodkie tajemnice zdradzam komu innemu:)Sorki.

No kurde...Zawsze jak dzieje sie cos fajnego to juz nie ma biletow.Starszaki wykupili.
21 kwietnia 2016 14:33 / 2 osobom podoba się ten post
Milosc Nam wszystko wybaczy. Andi czekaj wytrwale.Ja sie zmienie.
21 kwietnia 2016 14:38 / 3 osobom podoba się ten post
espana69

Milosc Nam wszystko wybaczy. Andi czekaj wytrwale.Ja sie zmienie.:swiety:

22 kwietnia 2016 09:30
monik231

Dzięki dziewczyny i chłopaki za te super rady ale to nie łatwe mówię wam za dużo mam na głowie ale nie poddaje się bo muszę znaleźć prace :-)

Jak chcesz znaleźć taką pracę to lepiej spróbuj w MOPS-ie, jako dochodząca pomoc. A w wolnych chwilach ucz się języka - lepiej popracować raz na jakiś czas za porządne pieniądze.
02 czerwca 2016 10:34
ja pracowałam, ale wiadomo pieniądze nie te... choć są plusy, jest się w domu wśród bliskich.
28 października 2016 08:34
Odnawiam temacik. Centrum Opieki w Warszawie pisze, ze opiekunka domowa 24h zarabia srednio 2200-2500 zł miesięcznie.
28 października 2016 09:48 / 4 osobom podoba się ten post
Pracowalam w Polsce jako opiekunka prywatnie. Bardzo krótko, że względu na niską płacę.
Byłam bardziej osoba do towarzystwa, ponieważ babcia była bardzo sprawna fizycznie, trochę mniej mentalnie...ale bardzo pozytywnie zakręcona. Moja praca polegała w większości na tym, że wozilam Ją wszędzie ze sobą, zawsze w środy chodziłysmy do kina, gzdie Ona przesypiala cały seans, ale zawsze film Jej się podobał, potem jakiś obiad w Mc Donalds lub KFC ( uwielbiała niezdrowe jedzenie ), po drodze kawa i ciasteczko w kawiarni. Oczywiscie Ona wszystko sponsorowała.
Gdyby nie marne pieniądze ( 1200 pln/mies, 4-6 godz dziennie ) nigdy bym z tej pracy nie zrezygnowała.
Stawki w Polsce są w dalszym ciągu o połowę niższe niż w innych krajach europejskich. I to się nie zmieni w najbliższym czasie. Ale zawsze jest alternatywa...pracuje na miejscu za mniejsze pieniądze i cieszę się życiem rodzinnym i przebywaniem w swoim środowisku lu za większe pieniądze ale daleko, że wszelkimi tego konsekwencjami... Wybór zależy od Nas.
28 października 2016 10:01 / 2 osobom podoba się ten post
MartaP

Odnawiam temacik. Centrum Opieki w Warszawie pisze, ze opiekunka domowa 24h zarabia srednio 2200-2500 zł miesięcznie.

Pewnie to statystycznie policzone  czyli wszystkie pencje kierownictwa, ministerstwa i kogo tam jeszcze po drodze złapali i podzielili przez "swoją" nikomu nie znaną liczbę i wyszło jak wyszło  
28 października 2016 10:26 / 1 osobie podoba się ten post
Nasza Kruszynka teraz w opiece w Polsce pracuje ,ale na własnej działalności.Może coś napisze więcej w temacie.
28 października 2016 10:41 / 2 osobom podoba się ten post
MartaP

Odnawiam temacik. Centrum Opieki w Warszawie pisze, ze opiekunka domowa 24h zarabia srednio 2200-2500 zł miesięcznie.

Dostałam teraz propozycję takiej pracy w swoim miasteczku , za 2 tyś. zł/m-c z wyżywieniem i spaniem. Bardzo dobre warunki lokalowe i mieszkaniowe. Pdp chodząca przy chodziku, sprawna umysłowo i niekonfliktowa- znam ją osobiście. Nawet zaczęło mi chodzić coś po główce, ale to nie jest ten czas- dla mnie .