Wyłowione z sieci 3

01 marca 2017 18:37 / 3 osobom podoba się ten post
Helena2311

Gdyby można było dawać minusy,to trochę bym Koleżance(po fachu)dała.No,cóż.Będę Panią mijać dużym łukiem.Żegnam.

Dziękuję ci Klucha,będę ci wdzięczna za omijanie mnie.
01 marca 2017 19:40 / 4 osobom podoba się ten post
Aleksja

Nerwowo??? No nie zartuj :-) Nie ma w tym nic nerwowego.Raczej taka mala uwaga,a nie sadze,ze bezpodstawna,bo mile to nie bylo.Ale niewazne :)

 
Oleńko, nie zniechęcaj się. Tutaj od pewnego czasu panuje epidemia. Mery Ky to fajna dziewucha i o ile się nie mylę, też śląska, tak jak Ty.
A w ogole to cieszę się, że co raz częsciej się pojawiasz. Jak bu ktoś tu chciał Ci zrobić jakiegoś figla, to ma ode mnie w dziub. Aleksja to moja wieloletnia koleżanka. Opiekunka z większym niż ja stażem i proszę tu nic jej nie imputować
01 marca 2017 19:46 / 7 osobom podoba się ten post
doda1961

 
Oleńko, nie zniechęcaj się. Tutaj od pewnego czasu panuje epidemia. Mery Ky to fajna dziewucha i o ile się nie mylę, też śląska, tak jak Ty.
A w ogole to cieszę się, że co raz częsciej się pojawiasz. Jak bu ktoś tu chciał Ci zrobić jakiegoś figla, to ma ode mnie w dziub. Aleksja to moja wieloletnia koleżanka. Opiekunka z większym niż ja stażem i proszę tu nic jej nie imputować:-)

Napisałam co wiedziałam i nie chciałam nikogo urazić.  A to, że lubię swieże informacje czytać nie jest chyba karalne?
01 marca 2017 20:08 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

 
Oleńko, nie zniechęcaj się. Tutaj od pewnego czasu panuje epidemia. Mery Ky to fajna dziewucha i o ile się nie mylę, też śląska, tak jak Ty.
A w ogole to cieszę się, że co raz częsciej się pojawiasz. Jak bu ktoś tu chciał Ci zrobić jakiegoś figla, to ma ode mnie w dziub. Aleksja to moja wieloletnia koleżanka. Opiekunka z większym niż ja stażem i proszę tu nic jej nie imputować:-)

Dodziu...no nie wiem co napisac! Moze tylko tyle,ze takie starcia maja swoje pozytywne strony,a takich sie staram trzymac.Mam na mysli,ze cos sie dzieje...a nie tylko tiu,tiu,tiu...to nudne
MeryKy..ja Cie rozumiem,ale czasem...;Nie umia szczimać naprężenio "Po prostu,nie czytam na biezaco forum..bo inne sprawy mam
01 marca 2017 20:21 / 6 osobom podoba się ten post
Mysle,ze to wszystko przez pogode.Ba,nawet pewna jestem.Od kilku dni mamy koszmar w pracy.Gubia nam sie mieszkancy,ktorzy na ogol sa spokojni i jak najbardziej znajduja sie w rzeczywistosci...ale cos ostatnio nie!Wzmagaja sie wszelkie dolegliwosci bolowe,nadwrazlwosc..i takie rozne inne dziwne sprawy.Tak! to pogoda winna temu.
01 marca 2017 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
Aleksja

Mysle,ze to wszystko przez pogode.Ba,nawet pewna jestem.Od kilku dni mamy koszmar w pracy.Gubia nam sie mieszkancy,ktorzy na ogol sa spokojni i jak najbardziej znajduja sie w rzeczywistosci...ale cos ostatnio nie!Wzmagaja sie wszelkie dolegliwosci bolowe,nadwrazlwosc..i takie rozne inne dziwne sprawy.Tak! to pogoda winna temu.

Tak, to pogoda, a w tej pogodzie winien jest wiatr!
01 marca 2017 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
Aleksja

:aniolki:Dodziu...no nie wiem co napisac! Moze tylko tyle,ze takie starcia maja swoje pozytywne strony,a takich sie staram trzymac.Mam na mysli,ze cos sie dzieje...a nie tylko tiu,tiu,tiu...to nudne :-)
MeryKy..ja Cie rozumiem,ale czasem...;Nie umia szczimać naprężenio :-) "Po prostu,nie czytam na biezaco forum..bo inne sprawy mam :-)

Myślę, że działałaś w dobrej wierze, a zostało to wykorzystane. Ja nie mam Ci tego za złe.
01 marca 2017 23:39 / 4 osobom podoba się ten post
02 marca 2017 13:42 / 8 osobom podoba się ten post
A ja sobie weszłam ot tak aby wczorajszą kłótnię ze spokojem przetrawić, a tu znów "surprise", kłótni " niet". Normalnie czary- mary. Elfinka porządnie się zdenerwowała. Elfinko! No co Ty! Tylko spokój może nas uratować. A tak a propos pogody i wiatrów to nie ma się co śmiać. W Afryce rozróżnia się wiele gatunków wiatrów. Są wśród nich takie, które powodują rozdraażnienie, a nawet okresowe ogrniczenie poczytalności psychicznej. W niemieckiej TV cały czas zapowiadają orkany i sztormy. Może jakiś szczególnie złośliwy wczoraj grasował po Dojczlandii i stąd ta zadyma. Moja babcia też chodzi zła jak osa. Dobrze, że latać i bzyczeć nie potrafi..... choć kto ją tam wie. Może wszystko przede mną.

Dziękuję, ja spokojna jak głaz.
Zostało przeniesione:
http://opiekunki24.pl/forum/temat/2690/o-wszystkim-i-o-niczym/dlaczego-lubimy-kogos-lub-nie-lubimy-albo-jestesmy-obojetni/page/109#613085
02 marca 2017 13:43 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

To ja nieśmiało w temacie cusik zapodam:
http://praca.interia.pl/news-zus-dostal-bron-do-walki-z-oszustami,nId,2361505

A co to dla nas oznacza?
02 marca 2017 13:48 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

A co to dla nas oznacza?

Czy tu wpisujemy tylko linki do artykułów które coś oznaczaja dla opiekunek?
A co oznacza, a to że wszelakim  firmom cięzej bedzie robic przekrety kiedy zaprzestają placenia składek. Tylko tyle.
02 marca 2017 15:11 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Czy tu wpisujemy tylko linki do artykułów które coś oznaczaja dla opiekunek?
A co oznacza, a to że wszelakim  firmom cięzej bedzie robic przekrety kiedy zaprzestają placenia składek. Tylko tyle.

Np.ośrodkom wczasowym ,które w większści dają pracownikom umowy tylko na sezon i zwykle zlecenie,bo się boją kontroli.W OW,gdzie pracuje pan F.do 2016 normalne umowy mieli tylko Ukraińcy zatrudniany legalnie w sezonie,reszta nie....Takie praktyki są na całym Wybrzeżu.Teraz juz tak łatwo nie będzie:)I bdb.
02 marca 2017 19:38 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Czy tu wpisujemy tylko linki do artykułów które coś oznaczaja dla opiekunek?
A co oznacza, a to że wszelakim  firmom cięzej bedzie robic przekrety kiedy zaprzestają placenia składek. Tylko tyle.

Hej Mery! Nic złego nie miałam na myśli. Zastanawiałam się po prostu czy to coś dla nas znaczy czy też nie i to wszystko.
02 marca 2017 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

A ja sobie weszłam ot tak aby wczorajszą kłótnię ze spokojem przetrawić, a tu znów "surprise", kłótni " niet". Normalnie czary- mary. Elfinka porządnie się zdenerwowała. Elfinko! No co Ty! Tylko spokój może nas uratować. A tak a propos pogody i wiatrów to nie ma się co śmiać. W Afryce rozróżnia się wiele gatunków wiatrów. Są wśród nich takie, które powodują rozdraażnienie, a nawet okresowe ogrniczenie poczytalności psychicznej. W niemieckiej TV cały czas zapowiadają orkany i sztormy. Może jakiś szczególnie złośliwy wczoraj grasował po Dojczlandii i stąd ta zadyma. Moja babcia też chodzi zła jak osa. Dobrze, że latać i bzyczeć nie potrafi..... choć kto ją tam wie. Może wszystko przede mną.

Dziękuję, ja spokojna jak głaz.
Zostało przeniesione:
http://opiekunki24.pl/forum/temat/2690/o-wszystkim-i-o-niczym/dlaczego-lubimy-kogos-lub-nie-lubimy-albo-jestesmy-obojetni/page/109#613085

Ja również dziękuję i idę sobie poczytać do innego wątku.
03 marca 2017 10:25 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Hej Mery! Nic złego nie miałam na myśli. Zastanawiałam się po prostu czy to coś dla nas znaczy czy też nie i to wszystko.

Nie ma sprawy