Pochwalijki #3

28 grudnia 2016 20:57 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Bylam dzis na zakupach i troche kasy przepuscilam.Kupilam jak zwykle cos dla siebie , domu i swojemu staremu tez kupilam- zegarek firmy Festina i juz sie nie moge doczekac wdziecznosci hihi, a tu jeszcze z trzy tygodnie(((
Jutro mimo wolnego siedze w domu, przynajmniej kasy nie strace.

tez dzis wyprzedaze zaliczylam, wrocilam z torbami pelnymi zakupow i jestem zadowolona. a zeby jutro znowu nie wydac kasy na ciuszki- jade na wycieczke do portu- nie bedzie gdzie za bardzo wydawac 
29 grudnia 2016 11:05 / 5 osobom podoba się ten post
To ja się też pochwalam... Zakupiłam sobie właśnie dzisiaj... światełka na choinkę i cieszę jak Murzyn z blaszki...
Jeszcze sobie przed Nowym Rokiem na choince powieszę i zaświecę.   Zdążę i będę mieć jeszcze większą radochę.
29 grudnia 2016 11:32 / 8 osobom podoba się ten post
... bo radość i wrażliwość u mnie granic nie mają. Niektórzy mówią, że głupota też...
29 grudnia 2016 11:32 / 6 osobom podoba się ten post
ewal8

To ja się też pochwalam... Zakupiłam sobie właśnie dzisiaj... światełka na choinkę :lol3: i cieszę jak Murzyn z blaszki...
Jeszcze sobie przed Nowym Rokiem na choince powieszę i zaświecę. :-)  Zdążę i będę mieć jeszcze większą radochę.

Mozna obchodzic swieta , jak Prawoslawni , wiec jeszcze tydzien masz do swiat.Ja bede obchodzic swieta...20 stycznia , tez dobrze))
29 grudnia 2016 11:40 / 5 osobom podoba się ten post
Nie Sylwester tez 20 stycznia , takie trzy w jednym, bo jeszcze corki urodziny))
Po co sie rozdrabniac , wtedy bede miala gdzie i z kim ))
29 grudnia 2016 11:42 / 8 osobom podoba się ten post
Zdjęcie użytkownika Śmieszne obrazki.
29 grudnia 2016 11:50 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Mozna obchodzic swieta , jak Prawoslawni , wiec jeszcze tydzien masz do swiat.Ja bede obchodzic swieta...20 stycznia , tez dobrze))

... można i zimówki w sierpniu zmienić Ważne, żeby ze wszystkim zdążyć
29 grudnia 2016 11:50 / 5 osobom podoba się ten post
ewal8

To ja się też pochwalam... Zakupiłam sobie właśnie dzisiaj... światełka na choinkę :lol3: i cieszę jak Murzyn z blaszki...
Jeszcze sobie przed Nowym Rokiem na choince powieszę i zaświecę. :-)  Zdążę i będę mieć jeszcze większą radochę.

U mnie takie lampiszony wiszą przez cały rok w pokojach dzieciaków. 
Co tam będą sobie żałować :))
Choinkę rozbieramy dopiero po 10 stycznia, więc nie jesteś sama.
Światełka różnorakiego użytku.
29 grudnia 2016 13:20 / 2 osobom podoba się ten post
Piękny dzień dzisiaj w Bielefeld, normalnie wiosna,słoneczko świeci, ptaszki śpiewają, wszystko się raduje. Wyskoczyłam na spacero,prawie biegusiem na pełnej pompie bo babcia sama w domu. Wracam ,smród wydobywa się już na korytarzu, zachodzę a tam wszystko okupcone . Taki suprajs ,żeby nie było zbyt pięknie
29 grudnia 2016 13:24 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Piękny dzień dzisiaj w Bielefeld, normalnie wiosna,słoneczko świeci, ptaszki śpiewają, wszystko się raduje. Wyskoczyłam na spacero,prawie biegusiem na pełnej pompie bo babcia sama w domu. Wracam ,smród wydobywa się już na korytarzu, zachodzę a tam wszystko okupcone . Taki suprajs ,żeby nie było zbyt pięknie :-)

Coś przypalila w kuchni czy dom chciała podpalić ?
29 grudnia 2016 13:27 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Nie Sylwester tez 20 stycznia , takie trzy w jednym, bo jeszcze corki urodziny))
Po co sie rozdrabniac , wtedy bede miala gdzie i z kim ))

A ja będę świętować 21 stycznia......Dzień Babci.....
29 grudnia 2016 13:35 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Coś przypalila w kuchni czy dom chciała podpalić ?

a żeby to było tylko przypalenie-podpalenie, to zapach byłby lepszy :)
ale to był niestety gross Geschaft, mega gross i flussig :///    
po naszemu "okupcone" od kupy   

29 grudnia 2016 13:39 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

a żeby to było tylko przypalenie-podpalenie, to zapach byłby lepszy :)
ale to był niestety gross Geschaft, mega gross i flussig :///    
po naszemu "okupcone" od kupy :-)  

Myślałam, że okopcone.....No to faktycznie byłby lepszy.....Współczuję.
29 grudnia 2016 13:46
Witam jak czytam  nie które wypowiedzi to jestem pod wrażeniem pozdrawiam
29 grudnia 2016 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
chylę czoła co do nie których opiekunek