Pochwalijki #3

12 września 2016 23:54 / 7 osobom podoba się ten post
lolowa

a , i jeszcze jedno , to jest tylko moje zdanie - ale zamieszczanie zdjęc PDP , na forum uważam za niestosowne , pisanie o nich to co innego , ale użycie ich wizerunku jest nie na miejscu !!! zaraz zostanę zlinczowana --- ale to moje zdanie , do którego na forum mam prawo

Zdjęcie tego Pana mało mnie obeszło, ale jak widzę zdjęcia moich zmienniczek z naszą Pdp , na FB , czy profilowe na WhatsAppie to jest dla mnie żenada galopująca.Żeby było w temacie,  to pochwale się routerem , dostarvzonym dzisiaj przez kuriera. Od 15.09 będę miała internet:lol3, taki normalny z filmami, teledyskami, dzień i noc ...:)
13 września 2016 08:00 / 3 osobom podoba się ten post
lolowa

a , i jeszcze jedno , to jest tylko moje zdanie - ale zamieszczanie zdjęc PDP , na forum uważam za niestosowne , pisanie o nich to co innego , ale użycie ich wizerunku jest nie na miejscu !!! zaraz zostanę zlinczowana --- ale to moje zdanie , do którego na forum mam prawo

Dlaczego niestosowne.
Mleczko jasno napisała ze Pan wyraził zgodę.
Nie leży w łóżku w bieliźnie , nie jest przypiety do aparatury.
...tylko miły strszy pan....
niedajmy sie zwariować i podchodzmy do wszystkich nakazów i zakazów z rozumem to będzie git.
To moje osobiste zdanie :)
13 września 2016 10:23 / 8 osobom podoba się ten post
Chyba przechodzę fazę egoizmu, bo często się chwalę ostatnio....
Ale jak się nie pochwalić, kiedy dostałam premię za "czynne" używanie rachunku bankowego !
Fakt, używałam baaardzo czynnie....na wyprzedażach
 I 50 euro jest ! Na nowe szaleństwa ! :pomponiara:
13 września 2016 10:41 / 5 osobom podoba się ten post
Oszaleć to nie, ale "poszaleć" już tak
Potrafię  cieszyć się z drobnych rzeczy :pomponiara:
13 września 2016 10:51 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Oszaleć to nie, ale "poszaleć" już tak :-)
Potrafię  cieszyć się z drobnych rzeczy :pomponiara:

Ja tak samo cieszę się z drobiazgów,a swoją drogą to faktycznie fajnie,że bank dorzucił coś od siebie. Ja do tej pory nie miałam takiego szczęscia.
13 września 2016 11:00 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja tak samo cieszę się z drobiazgów,a swoją drogą to faktycznie fajnie,że bank dorzucił coś od siebie. Ja do tej pory nie miałam takiego szczęscia.

Mają to w ofercie  - jeśli dokonam transakcji (wypłaty z bankomatu, płatności kartą, przelewy itd.) powyżej 25 euro przez pierwsze 3 miesiące od otwarcia rachunku. Tym bardziej fajne, że warunek łatwy do spełnienia
13 września 2016 11:57 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Mają to w ofercie  - jeśli dokonam transakcji (wypłaty z bankomatu, płatności kartą, przelewy itd.) powyżej 25 euro przez pierwsze 3 miesiące od otwarcia rachunku. Tym bardziej fajne, że warunek łatwy do spełnienia :-)

podaj nazwę banku i rodzaj konta.
Ja to chyba dostane od nich z 200 euro 
13 września 2016 12:00 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

podaj nazwę banku i rodzaj konta.
Ja to chyba dostane od nich z 200 euro :-)

https://www.comdirect.de/cms/konto-geldanlage.html
150 jakbyś był niezadolowolony. Chyba jakoś tak, ale nie wczytywałam się, bo jestem zadowolona
13 września 2016 12:07 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Chyba przechodzę fazę egoizmu, bo często się chwalę ostatnio....:to nie ja:
Ale jak się nie pochwalić, kiedy dostałam premię za "czynne" używanie rachunku bankowego !
Fakt, używałam baaardzo czynnie....na wyprzedażach :lol3:
 I 50 euro jest ! Na nowe szaleństwa ! :pomponiara:

Może też skorzystam?
13 września 2016 12:17 / 6 osobom podoba się ten post
Kobietka

https://www.comdirect.de/cms/konto-geldanlage.html
150 jakbyś był niezadolowolony. Chyba jakoś tak, ale nie wczytywałam się, bo jestem zadowolona :-)

to ja przez trzy miesiace bede bral premie a pozniej bede niezadowolony 
Dzieki za info
13 września 2016 12:57 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

to ja przez trzy miesiace bede bral premie a pozniej bede niezadowolony :-)
Dzieki za info

Bardzo proszę
Ale nie ma premii przez 3 miesiące ! Poczytaj sobie
13 września 2016 13:23 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Bardzo proszę :-)
Ale nie ma premii przez 3 miesiące ! Poczytaj sobie :yo:

to biore 150 i rezygnuję 
13 września 2016 13:39 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

to biore 150 i rezygnuję :lol3:

Ech.....materialista.....
13 września 2016 16:30 / 5 osobom podoba się ten post
A ja pochwalę miłego pana doktora rodzinnego , tu gdzie jestem. Byłam dzisiaj z rutynową wizytą z pdp i nieśmiało poskarżyłam się , że mam straszne problemy ze snem, a moje tabletki już mi się skończyły czas temu, zasugerowałam nieśmiało , może by tak receptę doktor wypisał?A pan doktor uśmiechnął się miło, otworzył szafkę za sobą, wyjął 3 różne, wszystkie receptowe i poprosił , że mam sobie wybrać..miło mi się zrobiło.pJak wychodziłyśmy, to jeszcze mnie komlementował, że pdp taka zadbana i w dobrej kondycji.
13 września 2016 17:02 / 4 osobom podoba się ten post
Bylam na zakupach...pojde z torbami chyba jak tak dalej pojdzie , , no i powiem ladnie ze najadlam sie w koncu , az mnie wszystko stoi....hihi biust tez , i jestem szczesliwa .