Lycamobile

06 czerwca 2015 21:28
MeryKy

Os kiedy to znieśli roaming ???

W maju dostałam smsa, że nie ma romingu, w polsce zawsze wykupuje pakiet za 29 zł i mam do wszystkich sieci za darmo i 2 G internetu, jadąc do de nie muszę go przedłużac.
06 czerwca 2015 21:33
anerik

zaraz sprawdzę, ale dziś dzwoniłam do koleż. i gadałam 30 min, a na koncie miałam 1,25  co prawda to była lyca .

heh a miało być od kiedy ? A wyszło "Os"
06 czerwca 2015 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

heh a miało być od kiedy ? A wyszło "Os" :lol3:

oj tam, wszystko wiadome..
06 czerwca 2015 22:44 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Uważaj. Tam taryfa się zmienia często. W zeszłym miesiącu używałam polskiej, a w czerwcu 1 min 96 gr kosztuje. tak wyczytałam na stronie. Może czegoś nie wiem?

Sprawdziłam i na stronie tak jest napisane. jak podałaś......o co chodzi to nie wiem........dziś rozmawiałam z koleżanką i przed chwilą z mamą i dalej mam na koncie 1,25 zł
Trzeba zadzwonić do Lyca i się dowiedzieć o co chodzi......?
05 września 2015 10:16
Dziewczyny.Jak często muszę doładować lebarę ,żeby tylko utrzymać kartę.Raz słyszałam ,że co trzy miesiące,potem ,że raz na rok.Mam ją tylko awaryjnie w De,doładowałam za 10 eu. i coś na ich stronie doczytać się nie mogę takiego drobnego szczegółu.
05 września 2015 10:43
ja używam tylko Viber do rozmów i pisania :))
05 września 2015 12:53
Ann1967

ja używam tylko Viber do rozmów i pisania :))

Nie mam Vibera.Trochę uzupełniłam wiedzę ,o co chodzi z tym komunikatorem,ale Narazie muszę rozpracować ,o co chodzi.Ale jest to fajna sprawa.Muszę się zorientować kto z moich ma ten komunikator i zacząć używać.
05 września 2015 13:01 / 1 osobie podoba się ten post
To jest aplikacja na telefonie bepłatna coś takiego jak fecbook, dzwonisz , piszesz wiadomości tekstowe. Każdy może sobie ją pobrać, ale viber działa tylko tam gdzie jest wi-fi
05 września 2015 15:43 / 4 osobom podoba się ten post
Ja używam WhatsApp. Też jest to dobry i bezpłatny komunikator.
05 września 2015 15:52 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Ja używam WhatsApp. Też jest to dobry i bezpłatny komunikator.

Najlepszy:)))
Też go używam:)
05 września 2015 16:23
Ewelina1

Najlepszy:)))
Też go używam:)

a tak cos blizej o tym cudzie 
05 września 2015 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

a tak cos blizej o tym cudzie 

Aplikacja którą najlepiej "kupić" w sklepie play(moim zdaniem),bo będzie bez wirusów:)
To taki komunikator dzięki któremu można szybko pisać,rozmawiać czy przesyłać fotki.
Coś podobnego jak facebok,którego ja nie mam
05 września 2015 18:48
teresadd

Dziewczyny.Jak często muszę doładować lebarę ,żeby tylko utrzymać kartę.Raz słyszałam ,że co trzy miesiące,potem ,że raz na rok.Mam ją tylko awaryjnie w De,doładowałam za 10 eu. i coś na ich stronie doczytać się nie mogę takiego drobnego szczegółu.

A co z moim zapytaniem? Może ktoś coś wie?
05 września 2015 19:23
teresadd

A co z moim zapytaniem? Może ktoś coś wie?

A jak sprawdzasz konto to nie zapowiedzi do kiedy karta jest ważna? Ja tak mam w Blauword, wlaściwie e-plus.
05 września 2015 20:22
teresadd

A co z moim zapytaniem? Może ktoś coś wie?

Lebarę swego czasu miałam i zrezygnowałam na korzyść Lycamobile,bowiem niestety każdy pakiet w Lebara jest ograniczony czasem-trwa 30 dni.
Jesli nie wykorzystało sie środków,to niestety one przepadały.Podejrzewam,że podobnie jest z waznościa karty-czyli żeby ja miec aktywna,musisz doładowywać.W Lyca mobile tego obostrzenia nie ma-jak masz środki na koncie,to karta jest wazna nawet rok-dłuższej przerwy w korzystaniu nie robiłam.
Doradzam zmianę operatora.