Telewizja

10 października 2014 19:53 / 1 osobie podoba się ten post
natka

No, to nowe miejsce, więc szlaki przedzieram, a oni oczy wielkie, że ja wszystko wiem, zanim oni pomyślą............

Bo to pewnie z tych co mysla ze w ziemiance w Polsce sie mieszka 
10 października 2014 19:57
magdzie

Bo to pewnie z tych co mysla ze w ziemiance w Polsce sie mieszka 

No jeszcze z tych, co to myślą, że jak płacą to zaraz 10 naszych profili dostaną do wyboru. Synuś mi dzisiaj opowiadał jak to firmie powiedział, że on chce z miesiąc wcześniej dostać kilka profili do wyboru, bo 2 tygodnie to stanowczo za mało..... Uświadomiłam go, że każda z nas potrzebuje w domu trochę spokoju, a nie ciągłych telefonów od firmy, a po drugie to ja najpierw jestem pytana czy jestem w stanie zaoopiekować się daną osobą..............
10 października 2014 20:00
natka

No jeszcze z tych, co to myślą, że jak płacą to zaraz 10 naszych profili dostaną do wyboru. Synuś mi dzisiaj opowiadał jak to firmie powiedział, że on chce z miesiąc wcześniej dostać kilka profili do wyboru, bo 2 tygodnie to stanowczo za mało..... Uświadomiłam go, że każda z nas potrzebuje w domu trochę spokoju, a nie ciągłych telefonów od firmy, a po drugie to ja najpierw jestem pytana czy jestem w stanie zaoopiekować się daną osobą..............

Moze synus chcial robic casting albo w zyciu Polki nie widzial hihi i chcial sobie popatrzec i .....
10 października 2014 20:16
natka

Rozumiem...........ja mam 2 demencje, dziadek się drze, babka brudas, rąk nie myje a do kuchni się rwie...........Potrzebuję jeszcze te 6 tygodni wytrzymać......Nawet już się nimi nie przejmuję, robię co mam robić, mówię prosto z mostu, a babce nie pozwalam się garów tykać dopóki przy mnie rąk nie umyje. Synusia się zapytałam czy on by jadł jak by to widział. Podziałało................

Przed moim przykazdem był fachowiec i coś robili z satelitą. Pewnie ustawiali te kanały. 
10 października 2014 20:23
wichurra

Przed moim przykazdem był fachowiec i coś robili z satelitą. Pewnie ustawiali te kanały. 

No u mnie też był fachowiec dzisiaj, zeby podłączyć mi w ogóle telewizor. Pytałam się, ale kazał zadzwonić do biura bo on ustawić nie umiał......Syna ścignę, niech trochę podzwoni.........
10 października 2014 20:28
natka

Podłączono mi dziś niemiecką telewizję kablową. Oczywiście przejechałam całą listę i zobaczyłam 2 polskie programy tv polonia i tvp info. Niestety, niedostępne, jest napisane verschlusselt czyli zakodowane. Są jeszcze inne, dostępne w innych językach, niezakodowane. Dlatego mam pytanie jak ustawić tych kilka polskich programów? Czy jest w ogóle taka możliwość? Czy ktoś z Was może ma dostępną polską telewizję? Nawet jeśli to tylko 2 programy, to warto byłoby je ustawić.

Natka, nestety muszę Cię trochę zmartwić :(
 
Programy polskie: TVP Polonia, TV info, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Trwam i nowy (słaby) kanał Hallo TV Polska - są bezpłatne i ogólnodostępne tylko przez satelitę.
Niestety operatorzy kablówek zakodowali te programy i chcą na nich zarobić. 
Miałam tak przed 1,5 rokiem - wstawiono tv i podpięto kablówkę (chyba Astra), już przy montażu uprzedzono, że te polskie programy będą rozkodowane po dopłacie do abonamentu coś chyba ok. 10e/miesięcznie.
10 października 2014 20:30
ja mam te 4 czy 5 co wymieniałyście, rzadko oglądam
10 października 2014 20:33
mzap88

ja mam te 4 czy 5 co wymieniałyście, rzadko oglądam

Bo siedzisz z nami hihi 
10 października 2014 20:38
Jak masz zacięcie,to po prostu usiądź przed telewizorem i przeszukuj manualnie wszystkie dostępne w telewizorze kanały.Może coś znajdziesz.Facet z firmy ustawił ci typowe kanały niemieckie i tyle.Zalezy też z jakiego satelity korzystacie.
Ja zawsze manualnie przeszukuje kanały,w nadziei,że cos jeszcze znajdę.Czasami z powodzeniem,ale nie zawsze.
10 października 2014 20:47
W kilku miejscach miałam TV z tymi 4 polskimi kanałami-wszędzie tam była satelita ASTRA-to jest chyba najtańsza tv satelitarna w D.
10 października 2014 21:00
magdzie

Bo siedzisz z nami hihi 

No a jak :P
 
w domu też nic nie oglądam, mam neta, który wystarcza w zupełności 
10 października 2014 21:09
ja też mam te 4 podstawowe kanały ustawione, a jutro o 20:45 RTL włączę, żeby sobie popatrzeć na piłkarzy :)
09 grudnia 2015 14:53 / 9 osobom podoba się ten post
Zapodaję świetny link do telewizji po polsku, dużo programów, wszystko na bieżąco, zerknijcie, jak kto zainteresowany http://www.telewizjada.net
 
09 grudnia 2015 15:14
kasia63

W kilku miejscach miałam TV z tymi 4 polskimi kanałami-wszędzie tam była satelita ASTRA-to jest chyba najtańsza tv satelitarna w D.

Tak to jest podstawowa,teraz została tylko TV Trwam,czasem ogladam mszę albo filmy,są niezłe ale zawsze o 22
09 grudnia 2015 15:14 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

W kilku miejscach miałam TV z tymi 4 polskimi kanałami-wszędzie tam była satelita ASTRA-to jest chyba najtańsza tv satelitarna w D.

Tak to jest podstawowa,teraz została tylko TV Trwam,czasem ogladam mszę albo filmy,są niezłe ale zawsze o 22