Jak długo firma może szukać opiekunki do zmiany?

07 października 2014 15:34 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

To dokładnie tak jak ja. Jestem nieprzytomna jak się nie wyśpię. Mogę nie spać ale tylko na krótką metę.

Dlatego podziwiam nawego kolegę. Ma anielską cierpliwość. Jestem zmęczona od samego czytania jego opisów. Mam porównanie do swojej stelli i powinni mu conajmniej podwoić pensję
07 października 2014 15:34 / 2 osobom podoba się ten post
marshall.area

przedterminowo ze względu na inne okoliczności które tu zastałem w miejscu pracy a, nie są na moje "plecy" ;)  ale firmę poinformowałem już wcześniej

Nie było mnie ponad miesiąc na forum więc nie wiem co się w międzyczasie działo ale skoro podjąłeś taką decyzję to masz na pewno ku temu powody. W opcji zarobić lub nie zarobić nikt nie decyduje się na to drugie bez poważnych powodów ku temu.
07 października 2014 15:35 / 1 osobie podoba się ten post
marshall.area

a gdzie jest niebo?

W domciu. Zobaczysz jak zjedziesz ;))))
07 października 2014 15:37 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Dlatego podziwiam nawego kolegę. Ma anielską cierpliwość. Jestem zmęczona od samego czytania jego opisów. Mam porównanie do swojej stelli i powinni mu conajmniej podwoić pensję

otwórz firmę, zaraz poślę Tobie swoje cv ;)
07 października 2014 15:40 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

W domciu. Zobaczysz jak zjedziesz ;))))

wyobrażam go sobie ;) i wtedy się wk..rwiam jak długo jeszcze tu będe z tym złośliwym dziadkiem
07 października 2014 15:43 / 1 osobie podoba się ten post
Andrejka ! Właśnie w tym jest problem, też myślałam, że babcia pojedzie do REHA ale ona nie chce. Poprzednio, dwa lata temu gdy złamała pierwsze biodro była trzy tygodnie   ale teraz sądzi, że ja się nią zajmę. Córka podobno rozmawiała  z jakimś fizjoterapeutą, który stwierdził, że w domu będzie jej lepiej, W domu można te same ćwiczenia przeprowadzić co w REHA. One mają gdzieś fakt, że ja też jestem człowiekiem i nie dam rady dźwigać starszej pani, do tego sprostać jej wysokim wymaganiom dotyczącym czystości, przygotowywania posiłków itd. Do tej pory traktowała wszystkie panie, które tu przyjeżdżały jak podludzi. Gdy zapytałam moją poprzedniczkę jak tu jest powiedziała mi tylko jedno słowo" chu...wo" więcej nie zdążyła bo niemiecka koordynatorka bardzo pilnowała abyśmy ze sobą nie rozmawiały. 
07 października 2014 15:43 / 1 osobie podoba się ten post
"syneczek" miło mi ;))
07 października 2014 15:48 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Nie było mnie ponad miesiąc na forum więc nie wiem co się w międzyczasie działo ale skoro podjąłeś taką decyzję to masz na pewno ku temu powody. W opcji zarobić lub nie zarobić nikt nie decyduje się na to drugie bez poważnych powodów ku temu.

kasa jest ważna ale własne zdrowie psychiczne i fizyczne stawiać powinno się na 1 miejscu, są inne miejsca tak sądzę, myślę że następne miejsce już takie nie będzie jak mam teraz..
07 października 2014 15:56 / 1 osobie podoba się ten post
Właśnie to próbowałam dzisiaj córce wytłumaczyć ale przecież fizjoterapeuta jej powiedział więc co ja tam wiem. Dobrze, że nie zdążyłam jakoś się z babcią zżyć więc otrafię być jeszcze jako tako asertywna bo tak to by mnie pewnie przegadali i bym zapierdzielała.
07 października 2014 15:59 / 4 osobom podoba się ten post
marshall.area

kasa jest ważna ale własne zdrowie psychiczne i fizyczne stawiać powinno się na 1 miejscu, są inne miejsca tak sądzę, myślę że następne miejsce już takie nie będzie jak mam teraz..

Spojrzałam na Twój profil, mam syna w Twiom wieku..... i wiesz jest mi przykro, że młody mężczyzna wykonuje taką prcę. Nie zrozum mnie źle, podziwiam Cię ale w tym wieku powinieneś siedzieć przy grillu z kumplami, a nie ze stetryczałym, złośliwym dziadkiem. Ogromny szacunek.
07 października 2014 16:04 / 2 osobom podoba się ten post
Idę do babci teraz do szpitala i poinformuję ją, że proszę bardzo niech robi jak uważa za słuszne ale ja u niej nie zostanę poniważ jest to praca dla mnie zbyt ciężka. Może to jej pomoże podjąć decyzję i pojedzie do REHA.
07 października 2014 16:05 / 5 osobom podoba się ten post
Alina

Spojrzałam na Twój profil, mam syna w Twiom wieku..... i wiesz jest mi przykro, że młody mężczyzna wykonuje taką prcę. Nie zrozum mnie źle, podziwiam Cię ale w tym wieku powinieneś siedzieć przy grillu z kumplami, a nie ze stetryczałym, złośliwym dziadkiem. Ogromny szacunek.

żadna praca nie chańbi, to jest tylko mój wstęp na "rynek niemiecki" ja głównie chcę język podszlifować ( nie wiem ile mi to zajmie, pewnie długo) poznać ludzi i wykonywać prywatnie kiedyś tam usługi remontowe, głównie instalacje wod kan i co,kafelki,płyty itd. bo siedziałem w tym naście lat, ale polskie zarobki mnie nie zadowalają i ta szalona konkurencja...dlatego decyduję się na de, czy mi wyjdzie? nie wiem, może...czas pokaże
07 października 2014 16:11 / 3 osobom podoba się ten post
a może mi bycie opiekunem spasuje na dłużej ;))
07 października 2014 18:06
marshall.area

a może mi bycie opiekunem spasuje na dłużej ;))

Jak się masz chłopaku.. siedzisz jeszcze z dziadkiem?
07 października 2014 18:34
Bożenka

Jak się masz chłopaku.. siedzisz jeszcze z dziadkiem?

nie mam się dobrze ;) bo...  ale za niedługo wyjazd, tylko nie wiem kiedy ? ! :)