Portugalia - czy będziemy tam jeździć?

27 listopada 2014 07:44
ivanilia40

Na pewno niektórzy niemieccy emeryci skorzystają z możliwości zamieszkania w Portugalii,ale pracy nie będzie na taką skalę jak teraz mamy. Poza tym Portugalki też chętnie zaopiekują się dziaduszkami z zasobnymi porfelami.

no nie radze pracoewałąm z portugalczykami !! to sa ludzie ktorzy w pracy sa bardzo szybcy ! podlizuja sie szfowi zjedli by jego g...o jak by musieli !!!! sa jak psy dolsownie i swoich  do pracy werbuja wygryzaja inne nacje !nie polecam starsznie fałszywi ludzie
27 listopada 2014 07:47
wodnik

no nie radze pracoewałąm z portugalczykami !! to sa ludzie ktorzy w pracy sa bardzo szybcy ! podlizuja sie szfowi zjedli by jego g...o jak by musieli !!!! sa jak psy dolsownie i swoich  do pracy werbuja wygryzaja inne nacje !nie polecam starsznie fałszywi ludzie

tak, tak 
to tak jak w tych serialach......każdy z każdym
27 listopada 2014 07:57 / 5 osobom podoba się ten post
wodnik

no nie radze pracoewałąm z portugalczykami !! to sa ludzie ktorzy w pracy sa bardzo szybcy ! podlizuja sie szfowi zjedli by jego g...o jak by musieli !!!! sa jak psy dolsownie i swoich  do pracy werbuja wygryzaja inne nacje !nie polecam starsznie fałszywi ludzie

Wodnik -co Ty taka/i/ wsciekła na wszystko i na wszystkich?Gdzie nie wejdziesz to jadem plujesz...Ty taka superowa jesteś???Weź wyhamuj trochę.Masz w ogóle na jakis temat coś pozytywnego do napisania?Napisz gdzie pracowałas ,z kim,ile juz jeździsz,bo jak do tej pory z Twoich postów poza pomstowaniem na wszystko nic konstruktywnego ani pozytecznego nie wynika...Ciekawe czemu?......
27 listopada 2014 12:38 / 1 osobie podoba się ten post
Portugalia?No,gracías;/Nie mój klimat,moźe na kilka tygodni źeby zobaczyc kraj przy okazji,ale na zawsze tam jeździc nein;) A Ty @Kasia63 pojechałabys tam na sztelle?
27 listopada 2014 12:51 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Portugalia?No,gracías;/Nie mój klimat,moźe na kilka tygodni źeby zobaczyc kraj przy okazji,ale na zawsze tam jeździc nein;) A Ty @Kasia63 pojechałabys tam na sztelle?

Pisałam wyżej:)Gdybym nie była swieżo po zjeździe to kto wie,pewno tak bo kasa dobra była:)No i ciekawostka ta Portugalia jakby nie było:)To było własnie do dziadka Niemca co tam mieszkał.
27 listopada 2014 12:56
wodnik

no nie radze pracoewałąm z portugalczykami !! to sa ludzie ktorzy w pracy sa bardzo szybcy ! podlizuja sie szfowi zjedli by jego g...o jak by musieli !!!! sa jak psy dolsownie i swoich  do pracy werbuja wygryzaja inne nacje !nie polecam starsznie fałszywi ludzie

Jestem wręcz odwrotnej opinii o Portugalczykach.Pracowici i szybcy to fakt.A że trzymaja sie razem to moze sie i nam nie podoba bo my odwrotnie.
 
Nie zgadzam sie w Twoja opinią.
27 listopada 2014 12:57
wichurra

No właśnie - na Majorkę też przecież masowo nie jeździmy.
A ona już chyba bardziej niemiecka niż hiszpańska jest.

Na Majorce bezrobocie że hej (mam tam rodzinę polsko hiszpańska)
27 listopada 2014 13:00
Pracowałem rowniez z nimi.Wiec szybko ale byle jak.Pracuja patrzac na zegarek i aby dotrwac,aby sie wymigac od ciezszej pracy.Lilusy straszne.Wystarczy ze troszke wiecej wiesz od niego to juz ci nadskakuje.Troszke brudasy.Nie to zeby sie nie kapali ale taki syf zostawiaja po sobie ze masakra.
27 listopada 2014 13:08 / 2 osobom podoba się ten post
Ja tam chetnie zmieniłabym klimat i do Portugalii czy innego kraju wyjechała, bo Niemcy mi juz z lekka zbrzydły. Właściwie wszędzie byłam, każdy land znam, poza byłym DDR, bo tam nie jeździłam i jeździć nie będę.
A nie, chyba nigdy nie pracowalam w Szlezwiku- Holsztynie, tam mnie nigdy nie wymiotło, ale chyba niewielka różnica w porównaniu z naszym Pomorzem, które znam, bo mieszkam. :)
Bardzo bym chciała do Portugalii,  ich język mi się nadzwyczaj podoba, wyjątkowo seksowny, choć chyba w bardziej miękkiej wersji brazylijskiej, ale rodowity portugalski tez piękny.
Nie pogardziłabym też Majorką, Maltą, Włochami ( ale nie u rodowitych Włochów).
Chyba bym nie pogardziła niczym, co z daleka od Niemiec, bo choć w sumie lubię Niemcy, to dla higieny psychicznej przydałby się odskok.
Nawet na kasę bym nie patrzyła. :D
27 listopada 2014 13:18 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Ja tam chetnie zmieniłabym klimat i do Portugalii czy innego kraju wyjechała, bo Niemcy mi juz z lekka zbrzydły. Właściwie wszędzie byłam, każdy land znam, poza byłym DDR, bo tam nie jeździłam i jeździć nie będę.
A nie, chyba nigdy nie pracowalam w Szlezwiku- Holsztynie, tam mnie nigdy nie wymiotło, ale chyba niewielka różnica w porównaniu z naszym Pomorzem, które znam, bo mieszkam. :)
Bardzo bym chciała do Portugalii,  ich język mi się nadzwyczaj podoba, wyjątkowo seksowny, choć chyba w bardziej miękkiej wersji brazylijskiej, ale rodowity portugalski tez piękny.
Nie pogardziłabym też Majorką, Maltą, Włochami ( ale nie u rodowitych Włochów).
Chyba bym nie pogardziła niczym, co z daleka od Niemiec, bo choć w sumie lubię Niemcy, to dla higieny psychicznej przydałby się odskok.
Nawet na kasę bym nie patrzyła. :D

poszukaj w ofertach Czerwonego Krzyza jak kasa ci obojetna.Czasami maja zlecenia na mini Joop nwet do bardzo egzotycznych krajow
27 listopada 2014 13:20
ORIM

poszukaj w ofertach Czerwonego Krzyza jak kasa ci obojetna.Czasami maja zlecenia na mini Joop nwet do bardzo egzotycznych krajow

A cos bliżej, Orim?
Jakis link, bo sama nie znajdę. Ja jestem pierdoła internetowa. :)
27 listopada 2014 13:23
Lawenda

A cos bliżej, Orim?
Jakis link, bo sama nie znajdę. Ja jestem pierdoła internetowa. :)

http://www.pck.pl/pages,277.html
 
Przegladaj strone lub napisz do nich
27 listopada 2014 13:45 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

http://www.pck.pl/pages,277.html
 
Przegladaj strone lub napisz do nich

Do strony dotarłam i nie widze tam ofert zagranicznych ,te na instruktora tez ciekawe -tylko kasa pewno licha bo PCK to chyba państwowa instytucja .....Wr oce to pomyslę czy z czystej ciekawosci nie aplikowac tam -praca na pewno ciekawa,pomyślę:) i znalazłam wazne info nt karty ICE:)
 
http://www.pck.pl/pages,181.html
 
 
27 listopada 2014 13:50 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Do strony dotarłam i nie widze tam ofert zagranicznych ,te na instruktora tez ciekawe -tylko kasa pewno licha bo PCK to chyba państwowa instytucja .....Wr oce to pomyslę czy z czystej ciekawosci nie aplikowac tam -praca na pewno ciekawa,pomyślę:) i znalazłam wazne info nt karty ICE:)
 
http://www.pck.pl/pages,181.html
 
 

Tez nie widzę, ale może nie są wystawiane.
Z czystej ciekawości zaaplikuję tam i zapytam, jak to wygląda.
Dzięks, Orim. :)
27 listopada 2014 14:31 / 1 osobie podoba się ten post
@Lawenda,ja mimo miłosci do Niemiec,chętnie skoczyłabym na kilkutygodniową sztelle do Austrii dla odmiany;)Albo tak mi się Skandynawia marzy!