WC oraz lazienka z podopiecznym

24 marca 2014 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
natalia.n

Kwestia jak dbamy o CZYSTOSC :) a skoro dbamy wiec nie ma co sie bac ale ja i tak tesknie za moim tronem w domu ;  )

I tu Ci przyznaję rację !!! w 100% co domowy tron to domowy ;-)))  Żaden inny go nie zastąpi, najlepiej się na nim myśli, wszystko jest lekkie i piękne ;-)))  hahaha. Jeszcze trochę to wierszyki o domowym WC będziemy pisały, matko kochana !!! Co to się z człowiekiem robi. 
24 marca 2014 20:52 / 1 osobie podoba się ten post
Moja pdp ma Villeroya-Bosch:) ale i tak jak ma problemy żołądkowe to się samo nie posprzata:(
W Schwarzwaldzie spotkałam fajną rzecz w toalecie--wc razem z bidetem, hmmm a póżniej prysznic cieplutki na najciemniejsze zakamarki:)
24 marca 2014 20:56 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Moja pdp ma Villeroya-Bosch:) ale i tak jak ma problemy żołądkowe to się samo nie posprzata:(
W Schwarzwaldzie spotkałam fajną rzecz w toalecie--wc razem z bidetem, hmmm a póżniej prysznic cieplutki na najciemniejsze zakamarki:)

Bidet stara i dobra rzecz, komuna nam te dobroci "załatwiła". Trzeba się było cieszyć, że kibelek został ;-//
24 marca 2014 20:57
Ale to było dwa w jednym:) podobno w Ch to standard? Prawda Ivanillo?
24 marca 2014 21:24 / 5 osobom podoba się ten post
Nie śmiejcie się tylko ze mnie.Ja bardzo dużo czasu spędzam w mojej hmmmm prywatnej toalecie bo tylko tu działa mi internet.....No i jestem wdzięczna ,że poza mną nikt z niej nie korzysta .....
24 marca 2014 22:27 / 2 osobom podoba się ten post
Mnie jest obo, gdzieś trzeba się wysikać, czasy hrabiowskie mam za sobą, szczotki i domestosa się nie boję:)))Teraz mam całe piętro dla siebie, ale różnie bywało,w związku z tym w każdej sytuacji trzeba umieć zachować sie z godnością, przydała się nawet harcerska sprawność podcierania się listkiem pokrzywy, ale to już inna opowieść.
Jest późno, czy mogę dzisiaj mieć dzień dziecka i iść spać bez mycia mojej szanownej?
25 marca 2014 07:17 / 5 osobom podoba się ten post
NDorota

Nie śmiejcie się tylko ze mnie.Ja bardzo dużo czasu spędzam w mojej hmmmm prywatnej toalecie bo tylko tu działa mi internet.....No i jestem wdzięczna ,że poza mną nikt z niej nie korzysta .....

Jak wygodnie !... masz dwa w jednym , nie musisz pisać , że  się ze śmiechu posiusiałaś.....wszystko jest na miejscu.......... Ja w łazience często rozmawiałam przez telefon , bo tam łapałam zasięg , około 10 km. było lotnisko , często miałam problemy z " kreskami " i wybadałam , że w łazience jest bez problemów.....)))))))))
25 marca 2014 11:05
Sówka

Sowo - mądra głowo... Ja Cię proszę! Moderator

Oj tam, oj tam...
25 marca 2014 11:07 / 2 osobom podoba się ten post
hahahha  dobrze ,że nie wysunęła się głowa jakiegoś ,,nurka,,   
25 marca 2014 19:46
Wiecie co ja zawsze po kapaniu babci mam jakies czerwone plamy na rekach schodza po 20 minutach mniej wiecej nie wiem od czego nigdy takiego czegos nie mialam .Ale tylko mam jak babcie kapie ....
25 marca 2014 19:49
Czasem rękawiczki uczulają, a płyn?
25 marca 2014 19:50
natalia.n

Wiecie co ja zawsze po kapaniu babci mam jakies czerwone plamy na rekach schodza po 20 minutach mniej wiecej nie wiem od czego nigdy takiego czegos nie mialam .Ale tylko mam jak babcie kapie ....

Chyba masz uczulenie na babcię:)
25 marca 2014 19:55
opiekunkaa

Chyba masz uczulenie na babcię:)

Zarty zartami ale nie chce jakiegos ,,dziadostwa dostac,, babcie mam zadbana ale to jest schorowana kobieta ...Dzis jeszcze jak kolacje zrobilam, babcia zjadla posprzatalam po kolacji wlaczylam jej kasete do cwiczen zeby sie rozruszla  jeszcze i wyszlam na chwile....wracam a ona swoje sztuczne zabki i buzie plucze w zlewie w kuchni .Boze jak sie wkur......zwrocilam jej uwage spokojnie i delikatnie  a czyscilam chyba z godzine wszystkim czym sie dalo.Cierpliwosc Moja najdrozsza :)))))))))))) 
25 marca 2014 19:58
jeszcze dodam ze zawsze szla do lazienki ze mna bo wole jej porzadnie wypucowac kly :)(wykorzystala sytuacje jak mnie nei bylo bo widzialam jak to szybko robila) a tu taka niespodzianka skroty sobie zrobila...
25 marca 2014 20:00
natalia.n

jeszcze dodam ze zawsze szla do lazienki ze mna bo wole jej porzadnie wypucowac kly :)(wykorzystala sytuacje jak mnie nei bylo bo widzialam jak to szybko robila) a tu taka niespodzianka skroty sobie zrobila...

a rekawiczki jakie masz? czasem od nich jest uczulenie