Pierwszy raz w niemczech - przerażona

28 lutego 2014 18:13
Gdzieś w naszych forumowych czeluściach jest jeszcze moja opowieść w odcinkach o natchnionych
http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/784/page/10
 
28 lutego 2014 18:19 / 2 osobom podoba się ten post
Asik

Myszka...tak naprawde to nie pisalam dzien po dniu...czasem częściej czasem długo nic...poza tym...kolejny "dziennik" na forum? 

tak,tak... pisz, zrob nowy temat "Zabiennik" i opowiadaj!
28 lutego 2014 18:19
Mycha

Tytuł możemy wymyślac wspólnie, dziewczyny też a Ty sobie wybierzesz. Ja podaje pierwszą propzycję "Żabi rechot" lub odwrotnie. 
Czekamy na resztę propzycji. 

Nie no nie ma co dalej wymyslać.Zabi rechot,hihi,nadaje się ........................D
28 lutego 2014 18:20 / 1 osobie podoba się ten post
Wiesz, Asik ma specyficzne poczucie humoru ;-)))
"Żabiennik"  Sowy też jest bardzo fajny. 
 
28 lutego 2014 18:23 / 2 osobom podoba się ten post
Żabiennik czyli Asik pisze dziennik
28 lutego 2014 18:27 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Poczekajcie jak dziewczyny Wam tytuły powymyślają ;-)))

Ja tam az takim szermierzem slownym nie jestem ,ale czasami tez lubie popisac,czesciej robie to w formie zartu,jest to dla mnie pewien rodzaj terapii,za to czytac lubie pasjami.Dolączam sie do kolezanek,nie ma to jak ''samo zycie''zajmujaca lektura,a tytul ''CO skumalam bedac opiekunka w DE''.
28 lutego 2014 18:53 / 8 osobom podoba się ten post
A moze "Żabiennik, czyli dziennik kumatej Żaby"?
28 lutego 2014 19:08 / 2 osobom podoba się ten post
Żabi skok na DE :)
28 lutego 2014 21:02
Też mi się Sowy podoba ;-)))
28 lutego 2014 21:20
Andrea...pamiętasz mnie? założyłysmy sie o 100 euro............jutro własnie jadę do De  do pracy poraz pierwszy ,doczekałam sie wkoncu, nie ma tam internetu więc nie wiem kiedy tu zajżę ,jestem  przerażona jak diabli  ,prawie nie śpię,nie jem ,no i mam taką srakę ze hoho   tylko zmieniać pampersy :)  ale chyba jakoś dojadę   ..............................pozdrawiam
28 lutego 2014 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
anna1965

Andrea...pamiętasz mnie? założyłysmy sie o 100 euro............jutro własnie jadę do De  do pracy poraz pierwszy ,doczekałam sie wkoncu, nie ma tam internetu więc nie wiem kiedy tu zajżę ,jestem  przerażona jak diabli  ,prawie nie śpię,nie jem ,no i mam taką srakę ze hoho   tylko zmieniać pampersy :)  ale chyba jakoś dojadę   ..............................pozdrawiam

Weź zapas pampersów dla siebie i jedź do pracy, bez obaw dasz radę. Najwyżej  jedną ręką swojego pampersika a drugą PDP ;-)))
28 lutego 2014 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
anna1965

Andrea...pamiętasz mnie? założyłysmy sie o 100 euro............jutro własnie jadę do De  do pracy poraz pierwszy ,doczekałam sie wkoncu, nie ma tam internetu więc nie wiem kiedy tu zajżę ,jestem  przerażona jak diabli  ,prawie nie śpię,nie jem ,no i mam taką srakę ze hoho   tylko zmieniać pampersy :)  ale chyba jakoś dojadę   ..............................pozdrawiam

Ja Ciebie pamiętam :). Czytałam twój pierwszy post i byłam tak samo zielona jak Ty :) Cieszę się,że Ci się udało,tylko nie panikuj,sama zobaczysz ,że wcale nie jest strasznie :)
28 lutego 2014 21:31
Tam na miejscu to juz napewno nie bede potrzebowała pampersów,najgorzej w autobusie....ale jakis bus przyjezdza po mnie pod moj dom i jedzie pod dom podopiecznej ,chociaz to dobre :)
28 lutego 2014 21:38
Matko dziewczyny!!DZIEKUJE!!!:)
28 lutego 2014 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
anna1965

Andrea...pamiętasz mnie? założyłysmy sie o 100 euro............jutro własnie jadę do De  do pracy poraz pierwszy ,doczekałam sie wkoncu, nie ma tam internetu więc nie wiem kiedy tu zajżę ,jestem  przerażona jak diabli  ,prawie nie śpię,nie jem ,no i mam taką srakę ze hoho   tylko zmieniać pampersy :)  ale chyba jakoś dojadę   ..............................pozdrawiam

Wiem że łatwo powiedziec ale nie bój sie :) Ja też miałam srakę :) na szczęscie albo swoje nieszczęscie nie moja była i co? I przeżyłam :)