Przemoc w rodzinie pdp

16 lutego 2014 12:52
romana

Dziewczyny pomozcie, nie wiem co mam robic, bo bije swoich podopiecznych a oni firmie sie nie zala bo sie mnie boja, ja umiem tak walnac o ściane ze sie tynk sypie albo bije przez rencznik rzeby śladów nie bylo. Ale ja mam mientkie serce i wyzuty sumnienia mnie gryzom bo to nie jest ładnie, oni mi w koncu placa za opieke i nie wiem co mam robic dajcie mi jakies rady mondre, błagam bo potszebuje pieniendzy a to sie w koncu źle skończy...

Hahahah!!! Dojechalam do pierwszego bledu i zwatpilam czy to Twoj post czytam, spogladam na nika, zgadza sie, czytam od nowa... nie blad znowu jest, znowu na nika i na post... hahahah
16 lutego 2014 12:57
romana

Dziewczyny pomozcie, nie wiem co mam robic, bo bije swoich podopiecznych a oni firmie sie nie zala bo sie mnie boja, ja umiem tak walnac o ściane ze sie tynk sypie albo bije przez rencznik rzeby śladów nie bylo. Ale ja mam mientkie serce i wyzuty sumnienia mnie gryzom bo to nie jest ładnie, oni mi w koncu placa za opieke i nie wiem co mam robic dajcie mi jakies rady mondre, błagam bo potszebuje pieniendzy a to sie w koncu źle skończy...

Nie masz sie co przejmowac. To zupelnie normalne. I wiekszosc opiekunek tak robi. W razie czego powiedziec ze dziadek spadl ze schodow po pijaku.

A sobie kochana walnij z cwiartke przynajmniej, juz 13sta a ty nadal trzezwa ?
16 lutego 2014 13:03 / 7 osobom podoba się ten post
romana

Dziewczyny pomozcie, nie wiem co mam robic, bo bije swoich podopiecznych a oni firmie sie nie zala bo sie mnie boja, ja umiem tak walnac o ściane ze sie tynk sypie albo bije przez rencznik rzeby śladów nie bylo. Ale ja mam mientkie serce i wyzuty sumnienia mnie gryzom bo to nie jest ładnie, oni mi w koncu placa za opieke i nie wiem co mam robic dajcie mi jakies rady mondre, błagam bo potszebuje pieniendzy a to sie w koncu źle skończy...

No cóż....Problem jest poważny,bo trafiłaś na masochistów z socjopatycznym defektem behawioralnym...I w tej sytuacji to TY I TYLKO TY jesteś ofiarą.Bo czy masz dodatek za nadprogramowe obowiązki,jakim jest maltretowanie podopiecznych?????Wywołanie wyrzutów sumienia to był ich cel,bo z poczuciem winy naparza się mocniej.A potem musisz jeszcze prać te ręczniki...Jesteś bezwzględnie i perfidnie wykorzystywana,monituj firmę o dodatek,a wtedy pensja będzie wyższa.Dr.n.med.neuropsychiatra Adelajda Pokręcona;).
16 lutego 2014 13:13
romana

Dziewczyny pomozcie, nie wiem co mam robic, bo bije swoich podopiecznych a oni firmie sie nie zala bo sie mnie boja, ja umiem tak walnac o ściane ze sie tynk sypie albo bije przez rencznik rzeby śladów nie bylo. Ale ja mam mientkie serce i wyzuty sumnienia mnie gryzom bo to nie jest ładnie, oni mi w koncu placa za opieke i nie wiem co mam robic dajcie mi jakies rady mondre, błagam bo potszebuje pieniendzy a to sie w koncu źle skończy...

hahahahaha...to sie uśmiałam hehehehe ale podwyżka powinna byc,to jest poprostu ponad siły zdrowego opiekuna hahahahha
16 lutego 2014 13:16 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Dziewczyny pomozcie, nie wiem co mam robic, bo bije swoich podopiecznych a oni firmie sie nie zala bo sie mnie boja, ja umiem tak walnac o ściane ze sie tynk sypie albo bije przez rencznik rzeby śladów nie bylo. Ale ja mam mientkie serce i wyzuty sumnienia mnie gryzom bo to nie jest ładnie, oni mi w koncu placa za opieke i nie wiem co mam robic dajcie mi jakies rady mondre, błagam bo potszebuje pieniendzy a to sie w koncu źle skończy...

Romana uwazaj,po niektóre z nas podniecają błędy ortograficzne :):):)
16 lutego 2014 13:20 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Dziewczyny pomozcie, nie wiem co mam robic, bo bije swoich podopiecznych a oni firmie sie nie zala bo sie mnie boja, ja umiem tak walnac o ściane ze sie tynk sypie albo bije przez rencznik rzeby śladów nie bylo. Ale ja mam mientkie serce i wyzuty sumnienia mnie gryzom bo to nie jest ładnie, oni mi w koncu placa za opieke i nie wiem co mam robic dajcie mi jakies rady mondre, błagam bo potszebuje pieniendzy a to sie w koncu źle skończy...

Romka, 
no to otfieramy po kolejnej ćfiarteczce, zabijemy te wyrzóty sómienia.
16 lutego 2014 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

No cóż....Problem jest poważny,bo trafiłaś na masochistów z socjopatycznym defektem behawioralnym...I w tej sytuacji to TY I TYLKO TY jesteś ofiarą.Bo czy masz dodatek za nadprogramowe obowiązki,jakim jest maltretowanie podopiecznych?????Wywołanie wyrzutów sumienia to był ich cel,bo z poczuciem winy naparza się mocniej.A potem musisz jeszcze prać te ręczniki...Jesteś bezwzględnie i perfidnie wykorzystywana,monituj firmę o dodatek,a wtedy pensja będzie wyższa.Dr.n.med.neuropsychiatra Adelajda Pokręcona;).

Tinka,asz nie mogem siem poftszymac rzeby cos nie napisać,ófff jósz mi lepiej:)
16 lutego 2014 13:35 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Tinka,asz nie mogem siem poftszymac rzeby cos nie napisać,ófff jósz mi lepiej:)

Cieszem siem,rze na bierzonco wyżócasz emocje.To zafsze óspokaja.
16 lutego 2014 13:37
Iwanilia,Tina-to nie ten temat!:)))))
16 lutego 2014 13:42 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Wiewiorka, zalózmy ze ma depresje, to co juz tyle miesiecy ? I nikt nie zauwazyl? Napisala jak na ironie na samym poczatku, ze oglada namietnie horrory, ha ha ha , dala nam pomysl na scenariusz do nowego horroru, albo moze czyta to forum, widzi nudno nic sie nie dzieje, rzuce im temacik. Wiewiorka do pracy w DE przyjezdzaja dziewczyny i chlopcy z roznych srodowisk i z roznymi problemami.

Tak Margolcia no ale po co wkrecac innych w cos co nie ma racji byca człowiek chce pomuc najlepiej jak potrafi a tak filmik nakreca no nie i ja dałlam sie nabrac!!! Tylko dlatego ze sie wyspałam przed telewizorem!!! noz tozto szok hehehehe:)))))))))))))
16 lutego 2014 13:43 / 2 osobom podoba się ten post
wiewiorka

Iwanilia,Tina-to nie ten temat!:)))))

To Romana zaczęęłła tom gre wstempnom.To nie moja ani Tinósi wina.
16 lutego 2014 13:47 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

To Romana zaczęęłła tom gre wstempnom.To nie moja ani Tinósi wina.

Asz moszem zagżmić !!! Ivanilio, moje pisze siem pżes i nie pżes J, co by mi bylo to oztadni ras!!!!
16 lutego 2014 13:47 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

To Romana zaczęęłła tom gre wstempnom.To nie moja ani Tinósi wina.

A zaraz dostaniecie od niej po  łapkach! podpuściła,żeby mieć kogo zbesztac:))
16 lutego 2014 13:49 / 3 osobom podoba się ten post
margolcia

Asz moszem zagżmić !!! Ivanilio, moje pisze siem pżes i nie pżes J, co by mi bylo to oztadni ras!!!!

Wisz Margolció,czasem fcale nie myślem,ale postaram siem jusz dobże pisać.:)
16 lutego 2014 14:02 / 3 osobom podoba się ten post
wiewiorka

A zaraz dostaniecie od niej po  łapkach! podpuściła,żeby mieć kogo zbesztac:))

A my siem boim iak gufno mrozuw.