Podopieczny czy podopieczna - co lepsze?

17 listopada 2016 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Nie leżę....chodzę na czworaka i pomagam szukać bransoletki....bo Fioletta płacze....

A to przepraszam! To się chwali 
17 listopada 2016 21:02 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Takie z Was bohaterki, ale pewnie żaden dziadek do łóżka nie chciał Wam wejść...:gwizdanie:

Jeszcze nie.....wszystko przed nami.....a Tobie chciał...???
17 listopada 2016 21:04 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Niemcy podobno oziębli są :-)

Dziadkowie na pewno zimne nogi mają
17 listopada 2016 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Takie z Was bohaterki, ale pewnie żaden dziadek do łóżka nie chciał Wam wejść...:gwizdanie:

Nie , ale oferował Krankenbett dla opiekunki-za darmo :)
17 listopada 2016 21:06 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Dziadkowie na pewno zimne nogi mają:-)

....i nie tylko nogi.....tak myślę...
17 listopada 2016 21:06 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Jeszcze nie.....wszystko przed nami.....a Tobie chciał...???

Co on chciał, to ja nawet wiedzieć nie chciałam
17 listopada 2016 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie , ale oferował Krankenbett dla opiekunki-za darmo :)

Swój?
17 listopada 2016 21:12 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Swój?:-)

Acha 
17 listopada 2016 21:21 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Po ostatniej szteli naszukałam się opieki nad dziadkiem,wyszukalam na Poloniuszu i dotąd molestowałam agencję,aż mnie tu polecili. Mój dziadek średnio 5 razy w miesiacu chce się ze mną żenić :lol2:, rano już nie pamięta ,że jest moim narzeczonym i gitara. 
Jestem drugi raz u dziadka i drugi raz jestem zadowlona. W przyszłości tylko do dziadków będę chciała jeżdzić.

Niestety zdarzają sie też tacy co chcą tylko dotykać a nie zenic się hahahaha.
Niestety trzeba to braćpod uwagę :)
17 listopada 2016 21:22 / 11 osobom podoba się ten post
hawana

Takie z Was bohaterki, ale pewnie żaden dziadek do łóżka nie chciał Wam wejść...:gwizdanie:

Hawanka, jak szukalam szteli przed trzema laty, pojechalam do takiego dziadka w elastycznych podkolanowkach. Wszystko bylo fajnie, kasa dobra, wyjazdy z dziadkiem do cieplych krajow...... same superlatywy bo mowil, ze wlasciwie to nie jest chory, tylko potrzebuje aby ktos sie zajal nim i pieskiem.Dziadek, mowil, ze czeka nas przeprowadzka na wieksze mieszkanie i zaprowadzil mnie do innego pokoju, pokazal co jest w szafie i po pytaniu, czy musi kupic wieksze lozko, nasza rozmowa juz nie byla taka zachwycajaca.Myslalam, ze on zartuje z tym lozkiem, a on odpowiedzial, ze nie , bo przeciez jak wszystko , to wszystko i wczesniej byla tez Polka i spala z nim w lozku. normalnie az mnie cofnelo.  Inna sztela z G byla calkiem fajna, oprocz tego, ze zdzieral w nocy pieluche i mnie budzil dzwonkiem, bo lubil jak mu mieszam w jajkach Wole jednak facetow niz kobiety.
17 listopada 2016 21:26 / 6 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Niestety zdarzają sie też tacy co chcą tylko dotykać a nie zenic się hahahaha.
Niestety trzeba to braćpod uwagę :)

Liczę się tym ,że mogę na zboczka trafić.Wtedy albo wybiję mu z głowy amory,albo zjadę na inną sztelę.
17 listopada 2016 21:37 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Liczę się tym ,że mogę na zboczka trafić.Wtedy albo wybiję mu z głowy amory,albo zjadę na inną sztelę.

Takie nasze ryzyko zawodowe. Z babciami też może być różnie.
Zachowanie zdrowego dystansu a jednocześnie okazywanie troski to jest właśnie profesjonalizm.
17 listopada 2016 21:43 / 2 osobom podoba się ten post
leni

Hawanka, jak szukalam szteli przed trzema laty, pojechalam do takiego dziadka w elastycznych podkolanowkach:-). Wszystko bylo fajnie, kasa dobra, wyjazdy z dziadkiem do cieplych krajow...... same superlatywy bo mowil, ze wlasciwie to nie jest chory, tylko potrzebuje aby ktos sie zajal nim i pieskiem.Dziadek, mowil, ze czeka nas przeprowadzka na wieksze mieszkanie i zaprowadzil mnie do innego pokoju, pokazal co jest w szafie i po pytaniu, czy musi kupic wieksze lozko, nasza rozmowa juz nie byla taka zachwycajaca.Myslalam, ze on zartuje z tym lozkiem, a on odpowiedzial, ze nie , bo przeciez jak wszystko , to wszystko i wczesniej byla tez Polka i spala z nim w lozku. normalnie az mnie cofnelo.  Inna sztela z G byla calkiem fajna, oprocz tego, ze zdzieral w nocy pieluche i mnie budzil dzwonkiem, bo lubil jak mu mieszam w jajkach:-) Wole jednak facetow niz kobiety.

Leni, usmialam się z Twoich przygód z dziadkiem.....i z podkolanowek......
17 listopada 2016 21:47 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Leni, usmialam się z Twoich przygód z dziadkiem.....i z podkolanowek......:-)

Ja sie teraz tez smieje, ale mam to obrzydzenie w glowie, zwlaszcza teraz, kiedy szukam nowej pracy Oprocz podkolanowek, to jeszcze mu gorna proteza wylatywala, jak gadal. fuuuuj, a i pokazywal zdjecia swego brata jaki to szycha byl w niemieckim rzadzie te wille , gdzie mielismy jehac na wczasy, tez widzialam, fajna , nie powiem, tylko pdp juz nie taki fajny
17 listopada 2016 21:57 / 6 osobom podoba się ten post
leni

Ja sie teraz tez smieje, ale mam to obrzydzenie w glowie, zwlaszcza teraz, kiedy szukam nowej pracy:-) Oprocz podkolanowek, to jeszcze mu gorna proteza wylatywala, jak gadal. fuuuuj, a i pokazywal zdjecia swego brata jaki to szycha byl w niemieckim rzadzie:lol3: te wille , gdzie mielismy jehac na wczasy, tez widzialam, fajna , nie powiem, tylko pdp juz nie taki fajny:lol2:

To były takie podkolanówki rajstopowe sięgajace do majtek? Takie paziowate? Bardzo interesujace...