Czy niemiecki po kursie dla opiekunek mi wystarczy?

14 maja 2017 18:41 / 4 osobom podoba się ten post
Krystyna761

Moim zdaniem sam kurs niemieckiego nie daje za dużo, niestety...język trzeba ćwiczyć non stop bo się zapomina..ciężko jest się ogólnie nauczyć języka komunikatywnie w tak krótkim czasie jak tego typu kursy. Ja polecam jakieś korepetycje indywidualne, ewentualnie prawdziwą, regularną szkołę językową.

Masz racje ale najlepiej to sie uczysz za granica bo musisz i tam nie ma zmiluj sie,ze kto odlozy uczenie na pozniej. Nie ma wymowek, trza sluchac, paczec do slownika i sie pamieta bo czlowiek nie ma wyjscia. Ja prawie nic nie umialam, duzo mi niemiecka telewizja daje. Korepetycje sa dobre ale drogie. Chociaz warto zaplacic wtedy czlowiek ma mniej stresow w pracy.
16 maja 2017 19:12
mysle, ze nie ma co sie stresowac na zapas, jakies podstawy wystarcza. no chyba ze agencja wymaga wiecej. ja bylam w niemczech dwa razy z ambercare24 i oni jakichs wielkich wymagan odnosnie jezyka nie mieli. ale nadal czytam sobie gramatyke, słówka i ogladam niemieckie seriale/filmy, zeby miec wieksza swobode podczas rozmowy
17 maja 2017 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
Rambo8

Vielen dank fur ihre hilfe. Ich lerne deutsch. :buziaki1:

Jakbyś tak na meila do mnie napisał.....
03 lipca 2017 12:43 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim, zapraszamy wszystkie Panie i Panów, którzy będą z nami współpracować na darmowy kurs języka niemieckiego na poziomie A1. Kurs odbywa się w mieście Szczecin w weekendy. Osoby chętne zapraszam do kontaktu
Z pozdrowieniami
Berlin- Agencja Pracy
29 sierpnia 2017 10:55
też myślę jak będzie z niemieckim, podstawy mam, jadę z medipe, a oni organizują kursy języka, mam nadzieję, że to wystarczy na początek, a w trakcie pobytu trochę podszkolę język mam taką nadzieję...
29 sierpnia 2017 12:10 / 2 osobom podoba się ten post
malwinakot

też myślę jak będzie z niemieckim, podstawy mam, jadę z medipe, a oni organizują kursy języka, mam nadzieję, że to wystarczy na początek, a w trakcie pobytu trochę podszkolę język mam taką nadzieję...

Oj ciężko będzie bez języka.Ale ucz się.
29 sierpnia 2017 13:02 / 8 osobom podoba się ten post
teresadd

Oj ciężko będzie bez języka.Ale ucz się.

No ciezko ... Ja sobie nie wyobrazam tak bez jezyka byc , ile to sie spraw zalatwia jezykiem ..))), mozna i dlonmi wszystko zalatwic , ale to nie to samo(((
Bierze mnie juz cos w drugim dniu , sorki jaja sobie zrobilam )))
29 sierpnia 2017 14:52
Ważną rolę odgrywa znajomość języka niemieckiego, dlatego osobom zatrudnionym moja agencja http://www.eurocare.com.pl/ udostępnia platformę językową. Materiały szkoleniowe pozwalają na zdobycie potrzebnej wiedzy i utrwalają słownictwo.
29 sierpnia 2017 15:36 / 7 osobom podoba się ten post
Wiele agencji uczy jezyka niemieckiego.I co z tego? Przeciez nie sposób w ciągu 1 miesiąca nauczyć się komunikatywnie mówić. Tak czy siak po takich kursach to jest skok na głeboka wodę 
29 sierpnia 2017 16:40 / 5 osobom podoba się ten post
malwinakot

też myślę jak będzie z niemieckim, podstawy mam, jadę z medipe, a oni organizują kursy języka, mam nadzieję, że to wystarczy na początek, a w trakcie pobytu trochę podszkolę język mam taką nadzieję...

jedz dziewczyno nawet sie nie zastanawiaj i nie sluchaj glupich rad, kazda z nas zaczynala oczywiscie w trakcie pobytu duzo sie nauczysz 
29 sierpnia 2017 19:39 / 6 osobom podoba się ten post
MeryKy

Wiele agencji uczy jezyka niemieckiego.I co z tego? Przeciez nie sposób w ciągu 1 miesiąca nauczyć się komunikatywnie mówić. Tak czy siak po takich kursach to jest skok na głeboka wodę 

Czy On kiedyś skoczy? ha, haa
29 sierpnia 2017 21:40 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Czy On kiedyś skoczy? ha, haa :smiech3:

Tak właśnie miałam na początku kariery opiekunkowej 
04 września 2017 15:32
wiem, że w miesiąc się nie nauczę, chyba żaden kurs tego nie gwarantuje, chodziło mi o powtórkę, żeby po prostu czuć się pewniej przed wyjazdem
04 września 2017 16:36 / 2 osobom podoba się ten post
malwinakot

wiem, że w miesiąc się nie nauczę, chyba żaden kurs tego nie gwarantuje, chodziło mi o powtórkę, żeby po prostu czuć się pewniej przed wyjazdem

Malwinko nie przejmuj się. Grunt to pozytywne nastawienie 
06 września 2017 12:55 / 1 osobie podoba się ten post
Ja niemiecki znałam kiedyś dosyć dobrze, ale nie używałam przez lata, dlatego przed wyjazdem poszłam na kurs - chciałam odświeżyć.
Teraz zbliża sie pierwszy wyjazd i coraz więcej obaw czy podołam jezykowo :(