Nasza Perfumeria

12 marca 2017 17:56 / 1 osobie podoba się ten post
Kocham się w tym na razie
12 marca 2017 18:03 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

No juz dzwonie,ale chyba mi ucho peknie dzisiaj od nawijania,to pewne:-)
Zeby bylo w temacie to...pachne wlasnie sobie Kenzo Jungle! Cuuudo! Kocham to:-)

Myszko,  opisz proszę ten zapach, chcę coś nowego na wiosnę znaleźć. 
12 marca 2017 23:14 / 3 osobom podoba się ten post
emilia

Myszko,  opisz proszę ten zapach, chcę coś nowego na wiosnę znaleźć. :-)

Nie spodoba Ci sie. Ja kocham killerowate zapachy,a ten ma wyjatkowo dobra projekcje Opisac moge,czemu nie,ale to juz nie dzisiaj,bo jakos natchnienia nie mam Znaczy,ze latanie po watkach mi sie zalaczylo;))))
13 marca 2017 00:36
Gosiap

Kocham się w tym na razie

Właśnie o tym Opium pisałam. Zapach mocny.nawet jak  się ulatnia.ciężki.wieczorowy ale i wyjątkowy zarazem .wg mnie dość trwały. Mam ten tester do dziś. dlatego ze na ten zapach trzeba mieć natchnienie bo w przeciwnym razie może przeszkadzać .Jak dla mnie nie do codziennego użytku.
04 kwietnia 2017 13:32
Dzięki za odpowiedzi dotyczące Black Opium. Rzeczywiście, trochę poznałam tę woń i dość często zaczęłam natykać się na kobiety pachnące tą kompozycją. A już na jakimś wydarzeniu oficjalnym czy imprezie to w ogóle :)

Zastanawiam się nad jakimś zapachem Montale, to coś mniej mainstreamowego. Tylko problem jest z powąchaniem na żywo...
18 listopada 2017 19:27 / 4 osobom podoba się ten post
Wyciągam słodki, pachnący wątek :).   
Wąchałam dziś kolejny raz nowego Muglera, cóż, nie powala. Za dużo lepkiej słodyczy, za mało drzewa ;). 
 
Chyba zamknę oczy i pod choinkę kupię sobie ukochanego Sisleya :D. Ciekawe, czego zapragnie córka, cieszę się, że przeciągnęłam ją w ciemną, ziemistą, korzenno - aromatyczną i drzewną stronę mocy :D.  
 
PS, Explosive Aignera nie okazał się pomyłką, kto by pomyślał ;).    
18 listopada 2017 19:52 / 3 osobom podoba się ten post
salazar

Wyciągam słodki, pachnący wątek :).   
Wąchałam dziś kolejny raz nowego Muglera, cóż, nie powala. Za dużo lepkiej słodyczy, za mało drzewa ;). 
 
Chyba zamknę oczy i pod choinkę kupię sobie ukochanego Sisleya :D. Ciekawe, czego zapragnie córka, cieszę się, że przeciągnęłam ją w ciemną, ziemistą, korzenno - aromatyczną i drzewną stronę mocy :D.  
 
PS, Explosive Aignera nie okazał się pomyłką, kto by pomyślał ;).    

Powaznie?? Ale nie robisz sobie jaj? Przeciez pamietam jak pomstowalas,ze nie bedziesz miala komu oddac w prezencie niewypala, a mi glupio bylo, ze go opisywalam ekspresyjnie i dalas sie tym opisem skusic ;)))
18 listopada 2017 20:19 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Powaznie?? Ale nie robisz sobie jaj? Przeciez pamietam jak pomstowalas,ze nie bedziesz miala komu oddac w prezencie niewypala, a mi glupio bylo, ze go opisywalam ekspresyjnie i dalas sie tym opisem skusic ;)))

Wiem, wiem :D.
Dziecięciu zostawiłam, bo chciała komuś podarować, albo sprzedać, ale wwąchiwałyśmy się tak intensywnie i skutecznie, że ostatnio sama zaczęła używać. Jakieś miksy robi, czymś tłamsi ten powalający poczatek, albo przed wyjściem wietrzy się na balkonie, w każdym bądź razie ostatnio od niej poczułam Explosiva :D.
Fioletowo, wywąchałaś ostatnio coś ciekawego? 
18 listopada 2017 21:38 / 5 osobom podoba się ten post
salazar

Wiem, wiem :D.
Dziecięciu zostawiłam, bo chciała komuś podarować, albo sprzedać, ale wwąchiwałyśmy się tak intensywnie i skutecznie, że ostatnio sama zaczęła używać. Jakieś miksy robi, czymś tłamsi ten powalający poczatek, albo przed wyjściem wietrzy się na balkonie, w każdym bądź razie ostatnio od niej poczułam Explosiva :D.
Fioletowo, wywąchałaś ostatnio coś ciekawego? 

Nieee...Boje sie do perfumerii wchodzic bo portfel mi wtedy sie cienki robi;))
18 listopada 2017 22:00 / 3 osobom podoba się ten post
Ludziska przypominam ino,ze 24 listopada promocja 1 plus 1 na perfuma w rosmanie. Ja w tym roku obkupie i jako prezenty zapodam na gwiazdke,juz zem zrobila liste dla corki i ma kupic bo ze mnie noga w zakupach w internecie http://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/rossmann-promocja-perfumy-zasady-promocji-perfum-na-black-friday  
19 listopada 2017 10:28 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Ludziska przypominam ino,ze 24 listopada promocja 1 plus 1 na perfuma w rosmanie. Ja w tym roku obkupie i jako prezenty zapodam na gwiazdke,juz zem zrobila liste dla corki i ma kupic bo ze mnie noga w zakupach w internecie http://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/rossmann-promocja-perfumy-zasady-promocji-perfum-na-black-friday  

19 listopada 2017 10:29 / 2 osobom podoba się ten post
to też piękny zapach droższy być może będzie w promocji w Rossmanie
19 listopada 2017 14:52 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

to też piękny zapach droższy być może będzie w promocji w Rossmanie

Alasencja gadala ze mna o perfumach w promocji. I te byly wlasnie. Ale nie wiem za cholere gdzie. Moze w Mullerze?
19 listopada 2017 17:00 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Alasencja gadala ze mna o perfumach w promocji. I te byly wlasnie. Ale nie wiem za cholere gdzie. Moze w Mullerze?

Ja,ja 
20 listopada 2017 09:35 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

polecam tani a cudny zapach

A dziekuje to bede musialam sprawdzic zapach,kolor pudelka juz mnie sie podoba bo lubie fioletowy