Piękne włosy - porady

17 grudnia 2013 21:07
Miałam potworne problemy z wyapdanie. Stosowałam szampon i odżywkę Wax Henna - rewelacja. Bratu zaczęły wypadać włosy po chemii i też pomogła. Kupowałam w aptece.
17 grudnia 2013 21:09
anmar

Miałam potworne problemy z wyapdanie. Stosowałam szampon i odżywkę Wax Henna - rewelacja. Bratu zaczęły wypadać włosy po chemii i też pomogła. Kupowałam w aptece.

Ale gdzie ?W aptece?
 
 
Teraz edytowalam ,juz wiem,hahahaha:D:D:D
 
17 grudnia 2013 21:12
http://www.doz.pl/apteka/p20138-PILOMAX_WAX_HENNA_Ochronna_nawilzajaca_odzywka_w_sprayu_150_ml
17 grudnia 2013 21:51
Ja polecam wszelkie preparaty czy szampony z olejkiem arganowym.Nie wiem czy pomaga na wypadania, ale na pewno włosy sa po nim piękne.Niezłe są szampony Raush ( szwajcarskie) do kupienia w aptece Cena 10 euro. Ja ostatnio zainwestowałam w szampon Organic (dla odmiany z USA), bo nie ma chemii.Moja córcia ma fisia na punkcie włosów i kupuje cały czas jakieś ruskie szampony naturalne na allegro nazywają się Skarby Syberii- Receptury babuszki Agafii.Nie są drogie, są naturalne i podobno rewelacja.A ona może robić doktorat z włosów o tu sobie mozna poczytać http://skarbysyberii.pl/pl/content/8-receptury-babuszki-agafii
17 grudnia 2013 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
Jako dziecko miałam długie włosy za tyłek i nie myłam ich szamponami ze sklepu-prababcia mi myła ,najpierw szarym mydłem a drugi raz zółtkami z piwem zmieszanymi i płukala w wodzie z octem -do dzis nigdy nie miałam łupieżu,nie wypadały mi ani się nie rozdwajały:):)I do dziś gęste jak szopa:):):)Jeszcze jakby nie siwiały to by już całkiem super było:)Córce wypadały i po nafcie kosmetycznej sie zmniejszyło wypadanie plus herbatki ze skrzypu i pokrzywy,takie najprostsze i niedrogie sposoby:)
17 grudnia 2013 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jako dziecko miałam długie włosy za tyłek i nie myłam ich szamponami ze sklepu-prababcia mi myła ,najpierw szarym mydłem a drugi raz zółtkami z piwem zmieszanymi i płukala w wodzie z octem -do dzis nigdy nie miałam łupieżu,nie wypadały mi ani się nie rozdwajały:):)I do dziś gęste jak szopa:):):)Jeszcze jakby nie siwiały to by już całkiem super było:)Córce wypadały i po nafcie kosmetycznej sie zmniejszyło wypadanie plus herbatki ze skrzypu i pokrzywy,takie najprostsze i niedrogie sposoby:)

Zgadzam sie z toba Kasia-szare mydło biały jeleń i do spłukania woda z octem,,,włosy jak marzenie,takie miałam geste ze nie można było zapleść warkoczy,teraz mimo wieku nadal mam gęste włosy,juz nie tak jak wtedy ale gęste i ładne,czasami jak mi zaczynaja wypadac tez wracam do szarego mydła i żeby było nowocześniej hehehe zażywa Biotyne -mi pomaga....
17 grudnia 2013 22:21 / 1 osobie podoba się ten post
Moja babcia całe życie myła włosy szarym mydłem,spłukiwała wodą z octem,a miała mino wszystko rzadkie i cienkie włosy,podobnie moja mama,a co za tym idzie ja też nie jestem Violettą Villas. Gęstość włosów jest uwarunkowana genetycznie i choćby nie wiem czym myć i płukać nie zgęstnieją .Można ewentualnie je odżywić i zniwelować wypadanie.
Ze swojego doświadczenia wiem,że bardzo ważnym jest dowitaminować się od wewnątrz organizmu. Po wielu latach poszukiwań ,wreszcie znalazłam banalny sposób na niewypadanie włosów,a szampon jest tylko uzupełnieniem.
18 grudnia 2013 05:49
ivanilia40

Moja babcia całe życie myła włosy szarym mydłem,spłukiwała wodą z octem,a miała mino wszystko rzadkie i cienkie włosy,podobnie moja mama,a co za tym idzie ja też nie jestem Violettą Villas. Gęstość włosów jest uwarunkowana genetycznie i choćby nie wiem czym myć i płukać nie zgęstnieją .Można ewentualnie je odżywić i zniwelować wypadanie.
Ze swojego doświadczenia wiem,że bardzo ważnym jest dowitaminować się od wewnątrz organizmu. Po wielu latach poszukiwań ,wreszcie znalazłam banalny sposób na niewypadanie włosów,a szampon jest tylko uzupełnieniem.

ivanila,jaki to banalny sposob na niewypadanie wlosow?Zazywam Biotyne,witaminy,jem witaminy,stosuje odzywke i dupa-wypadaja?Wiec podeslij mi swoj sposob,bo ja mam juz wlosy jak mysz na ...
18 grudnia 2013 09:45 / 1 osobie podoba się ten post
kruszynka1964

ivanila,jaki to banalny sposob na niewypadanie wlosow?Zazywam Biotyne,witaminy,jem witaminy,stosuje odzywke i dupa-wypadaja?Wiec podeslij mi swoj sposob,bo ja mam juz wlosy jak mysz na ...

A co Ty taki ranny ptaszek jesteś he,he ?
Kilka miesięcy temu zaczęłam przyjmować Omega 3 i olej z Ogórecznika zalecone przez lekarza z powodu alergii. Powiedziała mi przy tym pani doktor,że przy okazji wzmocnią mi się włosy,paznokcie i poprawi się wygląd skóry oczywiście.Tak też się stało.
Przyjmuję sporą dawkę bo 3 razy dziennie po dwie tabletki Omega 3 i oleju z Ogórecznika,ale efekt był natychmiastowy. Z dnia na dzień zauważyłam,że włosy o wiele mnie wypadały ,a teraz jak po myciu sama nie wyrwę podczas rozczesywania to nie widzę żeby samoistnie mi wypadały.
Taka kuracja jest taniutka,bo opakowanie 60 tabletek kosztuje około 12 zł.
18 grudnia 2013 10:01
Nie jestem ranny ptaszek,poprostu tak mm-lubie isc wczesniej spac(jak moge!),ale za to kawa najlepiej smakuje mi po 5ej rano,jak wszyscy jeszcze Spia.No,dobra,a gdzie kupie olej z Ogórecznika?
19 grudnia 2013 10:18
Szkoda, ze na mnie Wax nie zadziala tak jak na innych... owszem, niby zauwazylam takie male wloski nowe po stoowaniu tej odzywki, ale jak szybko sie pojawily tak szybko zniknely. Na mnie pokrzywa lepiej zadzialala. I wlasnie to jest najgorsze - sa setki kosmetykow i kazdy dziala inaczej na kazdego, zanim znajdzie sie sposob idealny dla siebie to wyda sie kupe kasy i straci mase czasu, energii. dlatego ja sie przerzucam teraz na tansze/bardziej naturalne sposoby :)
02 lutego 2014 13:51
Czy któraś z Was farbowała siwe włosy henną? od niedawna mam okropną alergię na wszelkie farby do wlosów.Do niedawna farbowalam taką "Biokap" dla alergików,ale teraz nawet po tej mam uczulenie.
02 lutego 2014 13:55
wiewiorka

Czy któraś z Was farbowała siwe włosy henną? od niedawna mam okropną alergię na wszelkie farby do wlosów.Do niedawna farbowalam taką "Biokap" dla alergików,ale teraz nawet po tej mam uczulenie.

nigdy nie próbowałam henną, nie wiem, ja od lat lece na pallet, boję się nawet spróbować innej
02 lutego 2014 14:15
wiewiorka

Czy któraś z Was farbowała siwe włosy henną? od niedawna mam okropną alergię na wszelkie farby do wlosów.Do niedawna farbowalam taką "Biokap" dla alergików,ale teraz nawet po tej mam uczulenie.

Mialam znajoma co tylko henna robila.Nie mogla farbami,zadna chemia ,bo ledwie poczula zapach to sie dusila(guz na plucach),fryzjerka tez musiala przychodzic do domu,ze wzgledu na zapachy w salonie fryzjerskim. Henna jest srodkiem roslinnym--nie powinna Ci zaszkodzic.......a juz jesli to pogonisz mnie siekiera,bo na rosliny mozesz tez miec uczulenie...Nie moge Ci powiedziec"Polecam",ale napewno jest zdrowsza niz farby:):):)
02 lutego 2014 15:41
Barbara niepowtarzalna

Mialam znajoma co tylko henna robila.Nie mogla farbami,zadna chemia ,bo ledwie poczula zapach to sie dusila(guz na plucach),fryzjerka tez musiala przychodzic do domu,ze wzgledu na zapachy w salonie fryzjerskim. Henna jest srodkiem roslinnym--nie powinna Ci zaszkodzic.......a juz jesli to pogonisz mnie siekiera,bo na rosliny mozesz tez miec uczulenie...Nie moge Ci powiedziec"Polecam",ale napewno jest zdrowsza niz farby:):):)

Na rosliny raczej nie,mam alergię na nikiel,a to cholerstwo jest właściwie we wszystkich farbach.A łapie ta henna siwe włosy,bo ja już dokumentnie siwa jestem:((