Piękne włosy - porady

29 stycznia 2018 17:19 / 5 osobom podoba się ten post
Ja polecam ręcznik do wysuszenia włosów AQUIS, który czyni ''cuda'',
Mam i serdecznie polecam.....
29 stycznia 2018 17:22 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja polecam ręcznik do wysuszenia włosów AQUIS, który czyni ''cuda'',
Mam i serdecznie polecam.....:oklaski3:

A co to za ustrojstwo ? Zapodaj.
29 stycznia 2018 17:30 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

A co to za ustrojstwo ? Zapodaj.:-)

Ręcznik firmy AQUIS, po umyciu włosów, zawijasz włosy w ten ręcznik, Suszy doskonale, włosy są lśniące, puszyste,,, cena? 140złotych chyba?? Są też turbany, Wujek Google ???
29 stycznia 2018 17:48 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

A co to za ustrojstwo ? Zapodaj.:-)

Też byłam ciekawa, ale już poczytałam. Mógłby mi się przydać, bo nie używam  suszarki, ale też nie suszę w turbanach. Moje włoski muszą mieć wolność i wtedy skręcają się w ładne loki. Wypróbowałam wiele kosmetyków i wiem już jak muszą być pielęgnowane: strzyżenie , czy bardziej obcinanie końcówek , formowanie może być co 3-4 miesiące, mycie tylko samą odżywką do włosów kręconych, czyli bogatą w nawilżacze, już na prawie suche odrobina żelu na utrwalenie skrętu - ten najtańszy okazał się najlepszy. Na noc nie powinno się olejować włosów. 
17 kwietnia 2018 14:13
a ja próbuję od czasu do czasu zrobić maseczkę - olej lniany + cytryna + żółtko+ miód. Włosy są takiej maseczce aksamitnie gładkie ;)
29 czerwca 2018 15:48 / 1 osobie podoba się ten post
Ostatnio czytałam na https://www.womenshealth.pl/, że pomaga codzienne picie drożdży, najlepiej przez miesiąc, wtedy pojawiają się nowe baby hair :)
02 lipca 2018 13:38 / 4 osobom podoba się ten post
Madzix3o5

Ostatnio czytałam na https://www.womenshealth.pl/, że pomaga codzienne picie drożdży, najlepiej przez miesiąc, wtedy pojawiają się nowe baby hair :)

O tak. I drożdze piwowarskie są chyba najlepsze, byleby nie przesadzić , jak widać na załączonym obrazku 
02 lipca 2018 20:23 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

O tak. I drożdze piwowarskie są chyba najlepsze, byleby nie przesadzić , jak widać na załączonym obrazku :smiech3:

masz rację, jak żubrowi urosły takie włosiska to mnie też urosną  to idę  poszukac tej beczki. Może coś więcej mi urośnie 
02 lipca 2018 23:29 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

:pije_piwo_beczka: masz rację, jak żubrowi urosły takie włosiska to mnie też urosną :pije_piwo_beczka: to idę  poszukac tej beczki. Może coś więcej mi urośnie :-)

Tak, brzucho .
 
03 lipca 2018 08:53 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

O tak. I drożdze piwowarskie są chyba najlepsze, byleby nie przesadzić , jak widać na załączonym obrazku :smiech3:

Mnie sie najbardziej z wszystkich reklam podobają własnie te , a zwłaszcza jedna " dobrze poleżeć przy żubrze " . Mój mąż mówi,  gdyby jakość piwa była adekwatna do jakości reklamy, to je pił .
03 lipca 2018 15:35 / 2 osobom podoba się ten post
Lewandowski twierdzi, że najlepszy jest headandshoulders.
03 lipca 2018 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
Jejuuuu , co ja czytam ? ograniczenie seksu przeczytałam .No to człowiek wyłysiałby  Dobrze,że doczytałam 
04 lipca 2018 08:18 / 3 osobom podoba się ten post
Binor

Tak, brzucho :-).
 

Jesteś okrutna  Ja osobiście liczyłam na cos innego. 
04 lipca 2018 08:50
prostownica i suszarka odpada.  Płukankę z lnu proponuję robić włosy gęstsze się robią 
04 lipca 2018 12:49 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Mnie sie najbardziej z wszystkich reklam podobają własnie te , a zwłaszcza jedna " dobrze poleżeć przy żubrze " . Mój mąż mówi,  gdyby jakość piwa była adekwatna do jakości reklamy, to je pił .

A mnie właśnie jakos żubr ze wszystkich polskich piw najbardziej podchodzi. Ale wiadomo wszystko rzecz gustu :)