Dodane przez dobraopiekaw 14 grudnia 2023

.Pani Christine 88l, Schloß Holte-Stukenbrock, 33758, 1850 EURO

Miejsce pracy: Schloß Holte-Stukenbrock, 33758

Start zlecenia 15.01.2024

Opis zlecenia: Pani Christine ma 88 lat, 163 cm wzrostu i waży 50 kg. Posiada 2 stopień niepełnosprawności. Choruje na demencję, zaburzenia rytmu serca i krążenia - ma zastawkę od 25 lat, występuje inkontynencja. Ma problemy z pamięcią krótkotrwałą, wciąż myśli, że jej mąż żyje, choć zmarł 4 lata temu oraz duże problemy ze słuchem. Seniorka porusza się przy pomocy rollatora. Potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i higienie ciała. Stan odżywiania normalny. Seniorka mieszka z córką, która nie wymaga opieki. Córka ma dwa pieski - małego i większego. Pani Christine jest osobą przyjazną i miłą, nie lubi chaosu.

Rytm dnia: pobudka 8.30, śniadanie 9-10.00, obiad 13-14, kolacja 18-19, cisza nocna 21.00.

Obowiązki opiekunki: prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie.
Warunki socjalne: dom jednorodzinny, do dyspozycji opiekunki własny pokój z osobną łazienką, TV, sklepy w odległości ok 15 min. od domu

Wymagania stanowiska: Oferta skierowana do pań z komunikatywnym niemieckim, w wieku 35-50 lat, niepalących.

Oferujemy: Legalna forma współpracy, terminowa wypłata, wybór waluty wynagrodzenia, bonusy, organizacja i pokrycie kosztów podróży, karta EKUZ i A1, opieka koordynatora.

Stawka 1700 + 150 dodatek za 2 osobę.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

tel. 573-248-000