Czy pracując za granicą czujecie się bezpieczni?

20 października 2023 11:59
Różnicując np. na:
-miasto, wieś,
-dzień, noc,
-centrum, peryferie,
-państwo z szerokim dostępem do broni, bądź bez,
-eu, w strefie schengen, poza wspólnotą,
-ilość emigrantów,
-zasiłki, itp.
09 listopada 2023 22:23 / 1 osobie podoba się ten post
Cześć, w ostatnich latach musze przyznać, że przynajmniej w moim odczuciu dużo zmieniło się na plus. Czuje się zdecydowanie bezpieczniej pracując w dość dużym miescie w porównaniu z tym jak to wyglądało kilka ładnych lat wstecz. Pozdrawiam ;)
18 kwietnia 2024 12:14
Cześć, a możesz napisać w jakim rejonie jesteś, że czujesz się bezpieczniej? Ja niestety w Kolonii czuję strach przed dużą ilością przybyszy na zasiłkach, który całymi dniami przesiadują przy blokach, parkach itd. 
18 kwietnia 2024 12:15
sercowy

Cześć, w ostatnich latach musze przyznać, że przynajmniej w moim odczuciu dużo zmieniło się na plus. Czuje się zdecydowanie bezpieczniej pracując w dość dużym miescie w porównaniu z tym jak to wyglądało kilka ładnych lat wstecz. Pozdrawiam ;)

Cześć, a możesz napisać w jakim rejonie jesteś, że czujesz się bezpieczniej? Ja niestety w Kolonii czuję strach przed dużą ilością przybyszy na zasiłkach, który całymi dniami przesiadują przy blokach, parkach itd. 
23 kwietnia 2024 08:04
faktycznie różnie bywa. kiedyś byłotrochę inaczej. na pewno poczucie bezpieczeństwa zwiększa trochę jak się cokolwiek umie powiedziec po niemiecku, zadzwonić i wezwać pomoc. ale ja jak byłam w miastach wolę poprostu o pewnej godzinie już zostać w domu poczytać książke...