Koniczynka bus

03 grudnia 2015 11:14
Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zabrali mnie, bo miałam za dużo bagażu. Wcześniej zadzwonili i dopytywali się ile mam bagażu, po informacji powiedzieli, że będę dopłacała za nadbagaż, na co się zgodziłam! Nie wspomnieli o niezabraniu dodatkowych toreb.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03 grudnia 2015 11:39 / 1 osobie podoba się ten post
http://www.koniczynka-bus.pl/

Z naszego rejonu:(Wracasz do PL?Znalazłaś innego przewoźnika?Teraz przed BN nadmiar bagażu to spory kłopot ,większość pasażerów ma po kilka toreb:( Ale jeszcze sie nie spotkałam ,żeby odmówili zabrania kogoś-tzn.inne busiarnie.
03 grudnia 2015 12:04
Malgi

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zabrali mnie, bo miałam za dużo bagażu. Wcześniej zadzwonili i dopytywali się ile mam bagażu, po informacji powiedzieli, że będę dopłacała za nadbagaż, na co się zgodziłam! Nie wspomnieli o niezabraniu dodatkowych toreb.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malgi , a wiec nadal jestes na szteli????
03 grudnia 2015 14:53 / 1 osobie podoba się ten post
leni

Malgi , a wiec nadal jestes na szteli????

Tak, nocki nie przespałam, bo szukałam innych busów, położyłam się o 11, ale teraz też spać nie umiem... Ma mnie odebrać inna firma koło 21:00.
03 grudnia 2015 14:57
Malgi

Tak, nocki nie przespałam, bo szukałam innych busów, położyłam się o 11, ale teraz też spać nie umiem... Ma mnie odebrać inna firma koło 21:00.

Z kim jedziesz?Bo tak wieczorem?Większośc busów odbiera rano raczej.
03 grudnia 2015 15:11
FAST TRANS
Transport międzynarodowy
Adres: Rusinowo 16, 78-640 Rusinowo, Polska
Telefon:+48 600 427 720
03 grudnia 2015 15:16 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi ile toreb mialas, ze Cie nie zabrali?
03 grudnia 2015 19:02 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Tak, nocki nie przespałam, bo szukałam innych busów, położyłam się o 11, ale teraz też spać nie umiem... Ma mnie odebrać inna firma koło 21:00.

Moim zdaniem przewoznik powinien miec ustalone zasady co do ilosci i gabarytow przewozonego towaru und fertig. Takie umawianie sie na doplacanie do bagazu, wlasnie skutkuje tym , co ma teraz biedna Malgi;( Przewoznikowi chodzi o kaske za nadbagaz a pasazerowi o dojazd z bagazem do domu. Gdyby Malgi od poczatku wiedziala, ze zrobila zbyt wiele zakupow, to nie mialaby takiego stresa jak teraz. Kawa na lawe i nie ma sie zmiluj. Wiadomo, ze kazda z Was wiezie cos tam do domu i nie ma w tym nic zlego ale bus tez nie jest z gumy. Ostatnio widzialam jak kierowca mego busa zmagal sie z ukladaniem kilkakrotnie walizek, pudel itp ale chlop mial glowe i chec i wszystko wmiescil. Malgi
03 grudnia 2015 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
Jedna torba ,walizka 100x50cm ( 0,5 m3 ) + torba podręczna, taka na kolana i z każdym zawsze pojedziesz.
04 grudnia 2015 21:03 / 5 osobom podoba się ten post
leni

Moim zdaniem przewoznik powinien miec ustalone zasady co do ilosci i gabarytow przewozonego towaru und fertig. Takie umawianie sie na doplacanie do bagazu, wlasnie skutkuje tym , co ma teraz biedna Malgi;( Przewoznikowi chodzi o kaske za nadbagaz a pasazerowi o dojazd z bagazem do domu. Gdyby Malgi od poczatku wiedziala, ze zrobila zbyt wiele zakupow, to nie mialaby takiego stresa jak teraz. Kawa na lawe i nie ma sie zmiluj. Wiadomo, ze kazda z Was wiezie cos tam do domu i nie ma w tym nic zlego ale bus tez nie jest z gumy. Ostatnio widzialam jak kierowca mego busa zmagal sie z ukladaniem kilkakrotnie walizek, pudel itp ale chlop mial glowe i chec i wszystko wmiescil. Malgi :aniolki:

To nie tak. Pani z biura dokładnie wypytała mnie ile mam bagażu i stwierdziła, że będzie dopłata, na co się zgodziłam.
W tym drugim busie też dopłaciłam za nadbagaż.
Ale już podjęłam decyzję, że ZAWSZE będę już jeździć swoim autkiem.
Teraz już jestem w domku i zaczynam swój krótki urlop.
04 grudnia 2015 21:15 / 5 osobom podoba się ten post
Andrejko, kotku toż się popłakałam i prawie do rana oka nie zmrużyłam, bo szukałam innych busów. Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowo. Jestem już w domku i chcę już zapmnieć o tym koszmarze.
04 grudnia 2015 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
Andrejko, jutro z rana mam fryzjerkę zamówioną
04 grudnia 2015 22:06
Malgi

Andrejko, jutro z rana mam fryzjerkę zamówioną :-)

Malgi moja koleżanka szuka busa na 20.12 lub cos koło tego może jakieś telefony gdzie mam jej poszukać?
04 grudnia 2015 23:28 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea glupot nie wypisuj.
04 grudnia 2015 23:42 / 1 osobie podoba się ten post
.......