Forum Dyskusyjne ›› Poznajmy się

Szukam koleżanki #4

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Zapraszam.Jeżeli tylko jesteś zmotoryzowana, bo ja nietety nie .Szkoda  Myslałam  że znajdę bratnią duszyczkę na zakupy i pogaduchy.Niedleko mnie jest potężna galeria Thire jest gdzie pochodzić,no i te wyprzedaże
  • A do kiedy tam będziesz bo ja za tydzień jadę do domu i już chyba nie będę miała czasu na spotkanie teraz......A chętnie bym po takich wyprzedażach pochodziła w miłym towarzystwie.....Może następnym razem......?
  • Niestety jestem tutaj tylko na zastępstwie i całe szczęścieDziadki po 96 lat  i sprawne  ...............no prawie  babcia demencja,ale z to dziadek  z piekla rodem.Prze  pierwszy  tydzien na tel. wisiałam  ze skargami.On jeszcze  zyje  chyba 1939 rokiem.Ja  do domku  zjeżdzam  tez za tydzien tj 29 stycznia.UfffffffffffKto wie  może kiedyś wróce  w te okolice.Pozdrawiam
  • Witaj Liliana :).
    Pracuję obecnie w Dortmundzie.W najbliższą środę mam wolne od 9-ej, 3-4 godz. Zazwyczaj jeżdże na basen, ale też bardzo chętnie spotkam się z Tobą .:)
  • Powtarzam do znudzenia:

45891 - Gelsenkirchen.
  • A jak u Ciebie z czasem wolnym ?
  • Mam tu sporo swobody, jednak problem z ewentualnym dojazdem.
    Po obiedzie (od 13) mam wolne. 2-3 godziny. Lekko mogę przedłużyć. 
  • A ja z kolei mam wole w każdą srodę od 9-ej (3-4 godz.) i nocki z soboty na niedzielę lub niedziela - 8 godz. ( jedna w miesiącu). 
  • witam przyjechałam do miasta NEUSS jestem na przedmieściach , nie znam nikogo i chciałabym poznać bratnią duszyczkę do pogadania i wypicia kawy na wspólne spacery i ktoś żeby mi pokazał miasto . Proszę o pomoc :):):) Czy jest tu taka osoba ?
  • Haj czy jest ktoś z NEUSS proszę o pomoc nie znam nikogo jestem na przedmieściach miasta
  • Matko,Tekla,rączka Ci się omskła była:)Napisz kod pocztowy-tak się najłatwiej odszukać wzajemnie:)Może trafisz na kogoś albo spytaj Pflege czy są jakieś Polki,one chodzą po domach to wiedzą:)Raz mi się udało w ten sposób namierzyć koleżankę:)
  • Hej :) może jest ktoś w MARCH- 79232. Większe miasto obok to Freiburg,mam nadzieje że ktoś się znajdzie :)
  • Moja kolezanka jest w Dossenheim 69215 ,to jest ok 4 km od Heidelbergu,szuka kogoś ,kto by chciał się spotkać.
  • Przerwy mam od 14.00 do 16.00 .Chętnie się spotkam ,tylko  czasowo musiałybysmy się zgrać.Czy  damy radę.Ja niestey nie jestem tutaj zmotoryzowana.Może  wiesz  gdzie  jest  tutaj  klinika ,jestem  dosłownie  100m od kliniki.Pozdrawiam
  • Wyczytałam już, że niedługo zjeżdżasz i kiedy masz czas wolny. Ja, w tym miesiącu już nic nie zmienię- wolne mam przed południem . W lutym zechcę zmienić na popołudnia. Dysponuję autem. Pisałaś o Klinice, to chyba o tej głównej przy Beurhausstrasse-niestety, znam ją bardzo dobrze.
     Podsumowujac to wszystko, to jest realna możliwość spotkania, ale ja musiałabym być jeszcze  w towarzystwie swojej Pdp , no i w godzinach twojej przerwy.
    Zaprosiłam Cię do swoich przyjaciół , więc namiary na mnie, do innego kontaktu, możesz wyczytać. 
    Może coś wymyślimy? Pozdrówka :)
Wybierz stronę: