Dodane przez CaringP 24 marca 2017

OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI W NEU ULM OD ZARAZ

Miejsce pracy: Niemcy

Poszukujemy serdecznej i ciepłej opiekunki dla 86-letniej Pani Viktorii, mieszkającej samotnie w miejscowości Neu Ulm. Pani Viktoria waży 70 kg i ma 162 cm wzrostu i mieszka w domu jednorodzinnym. Podopieczna potrzebuje opiekunki od zaraz.

Miejscowość: 89233 Neu Ulm

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy:  2 mc

Wynagrodzenie: 1200-1300 euro netto

STAN PODOPIECZNEJ:

•Nadciśnienie

•Choroby układu krążenia

•Inkontynencja częściowa

•Porusza się przy balkoniku

DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI:

•Osobny pokój

•Internet (na życzenie)

OSOBA, KTÓREJ SZUKAMY:

•posiada komunikatywną/dobrą znajomość języka niemieckiego

•posiada referencje

•posiada doświadczenie w opiece osób starszych

•jest miłą, wyrozumiałą i  życzliwą osobą

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•pomoc w myciu

•pomoc w higienie osobistej

•pomoc przy zmianie odzieży i obuwia

•wsparcie/asekurowanie podczas poruszania

•towarzyszenie podczas wizyt u lekarza

•wspólne spędzanie czasu, spacery, rozmowy

•prowadzenie gospodarstwa domowego, w tym przygotowywanie posiłków, sprzątanie, prasowanie, pranie