Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

10 października 2020 12:53 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś nic,  bo córka z lazanią  przyjeżdża,  wczoraj wcinaliśmy  spaghetti  tak że  mamy  prawie  tydzień  włoski.  Jutro ugotuję  kalafiorową,  w poniedziałek  mamy  rajd  po lekarzach  więc  na szybko pierożki  ricotta  że szpinakiem  .
11 października 2020 11:52 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś  ugotowałam  zupkę  kalafiorową  z ziemniaczkami  koperkiem  i śmietaną.  Oni  nie znają  takiej zupy,  może  pokuszą  się  zjeść. Dziaidziuś  uwielbia wszystkie zupy  i nie marudzi. Czymś musiałam  się zająć, córka kręci się po domu  z mężem  który jest  mega  dziwakiem  i nic nie potrafi zrobić. Holender,  naprawdę  dziwny. 
 
11 października 2020 13:20 / 2 osobom podoba się ten post
Gołąbki z ziemniaczkami i surówka z pora 
12 października 2020 13:56 / 2 osobom podoba się ten post
Schab w sosie, nasza gdyczana i mizeria.  Dla mnie tylko bo córcia wczoraj odjechała do " miasta". 
12 października 2020 18:25 / 2 osobom podoba się ten post
Była pizza, dobra nawet wyszła.
13 października 2020 11:14 / 3 osobom podoba się ten post
Przeglad pożegnalny czas rozpoczac dzisiaj zupa z dyni z zamrażarki tydzień bez gotowania
13 października 2020 11:49 / 3 osobom podoba się ten post
Bigosik z białej kapusty.  Dla córki wegetarianski ( jutro jej zawiozę bo będę w mieście) i na deser bułeczki maślane z kruszonka. 
13 października 2020 12:48 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś  placki ziemniaczane,  mamy robota z tarczami  do ucierania. Do tego  zrobiłam leczo  z kiełbaskami  drobiowymi  a  w nim ponadto  cukinię  bakłażan  cebula czosnek koncentrat i papryka oczywiście. Dziadkowi  bardzo  smakowalo. 
14 października 2020 10:34 / 4 osobom podoba się ten post
Placki ziemniaczane z twarogiem musem , cukrem
14 października 2020 21:21 / 3 osobom podoba się ten post
Ryba, ryż i brukselka. I podopieczny stwierdził, że tej ostatniej dość. On ma takie fazy na coś, a potem stop. Przedtem np. był często kalafior, teraz się krzywi. Banany jadł, teraz nie. Ciekawe, co dalej będzie...
16 października 2020 11:15 / 2 osobom podoba się ten post
Się zastanawiam, co SOBIE zrobić, bo panowie wracają do starych zwyczajów i dziś jedzą na mieście. Samochód mają z automatyczną skrzynią biegów, to z tą usztywnioną nogą młody może jeździć. Ale jutro już chyba jedzenie w domu...
16 października 2020 14:50 / 2 osobom podoba się ten post
Ryba , brokuły z migdałami , ryż 
16 października 2020 15:52 / 4 osobom podoba się ten post
Ragout z wołowiną i warzywami. Gnocci do tego- to z włoska. Po naszemu kopytka. Dziadek jak zwykle pochłonął lwią część , jakby był trzymany o chlebie i wodzie 
19 października 2020 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
Nie mam dzisiaj ochoty na gotowanie. Zamówię coś gotowego. 
19 października 2020 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
Pomidorowa z wczorajszego rosołu.  Szybko bo tez nie mam ochoty na gotowanie.