Forum Dyskusyjne ›› O wszystkim i o niczym

Polityka przy kawie

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • I szykuje się na trzy kadencję.A ciemny naród to kupił i tak może być.
    Nie ma naprawdę silnej opozycji.Rozdrobnili się i każdy chce rządzić.Partjek od liku po kilkanaście osób.
    Piłsudzki by się przydał.
  • Tak nie będzie,na 500 plus starczy do września tego roku tylko,takie mają szacunki i już dupami trzęsą,bo jak ten elektorat ruszy to go nic nie zatrzyma!
    A Piłsudski gdyby żył to już by dawno kryminały zapełnił tą hołotą.
  • A poparcie im dalej rośnie .Oby tak Kasiu było ,bo.już to przestało śmieszne być.
    Pucz ostatnio wymyślili.No paranoja jakaś.
  • Psia mać z tym politykowaniem, wrzodów można się tylko nabawić!!! a i tak nic sie nie zmieni bo jak?? Strach się bać, ja tam pół biedy ale co z naszymi dziećmi będzie? Córka już mówi, że dziecka nie będzie miała w tym porąbanym kraju. Mamy myśli, że wszyscy wyniesiemy się i na tym się skończy. Przelewać krwi nie będę. Uciskaja nas już coraz bardziej do ziemi, nie wiadomo czy momżna się odezwać, czy do pierdla zaczną wsadzać, ot rząd.
  • Dobra kkobieto ty zdrowie oszczedzaj i nie trac na ich gry polityczne. National geografik wole poogladać.
  • Chciałabym,ale nie mogę byc obojętna na to co się dzieje:( A dzieje się między innymi właśnie dlatego ,że my,Polacy w wiekszości jesteśmy obojętni:( Tak ,jakby było nam wszystko jedno,byle na własnym ,prywatnym podwórku wszystko było cacy....A programu NG nie mam:(Za to zaraz mam przerwę i spadam spać.
  • Nie wiem czy to obojętność albo i strach? Ile to już lat przechodzimy ogolnospoeczne niezadowolenie. Jedni odpadają na przedbiegach z braku czasu, inni z braku nerwów. Wyczytałam i jak znajde to wkleje bo od lutego czeka ustawa ograniczająca wolność słowa mediów, wyobrażasz sobie? Z facebooku w 2016 roku znikały strony antyrządowe. Będziemy skazani na Maxa Kolonko. Dopiero w Polsce mam czas czytać więcej a tak życie i obowiązki. Nie dość, że pracujemy tak długo i ciężko to jeszcze łeb sobie nabijać tym wszystkim. Od czasu do czasu Biorę na przeczekanie bo zdrowie stracę i to z jakiego powodu?! Szarpaniny o koryto do którego dokładamy.
  • http://mamadu.pl/130249,przemoc-wobec-kobiet-i-dzieci-ofiary-przemocy-domowej-cetrum-praw-kobiet-bez-dofinansowania

Ponadto Polska przygotowuje dokument wycofujący nasz kraj z podpisanej wspólnie z innymi krajami UE Konwencji Antyprzemocowej.
    Każda polska ,myślącą kobieta,zwłaszcza jeśli sama lub któraś z jej koleżanek doświadczyła przemocy domowej zdaje sobie sprawę co to oznacza...Oznacza przyzwolenie państwa na przemoc....w mocy prawa niemalże....Tłumaczenie pana Ziobry,że CPK nie dostanie pieniędzy bo ich pomoc ogranicza się do kobiet jest delikatnie mówiąc kretyńskie!98% osób maltretowanych w Polsce to kobiety i dzieci oraz osoby w podeszłym wieku.Mało tego,tym decyzjom radośnie przyklaskuje KK,wg którego kobieta ma być cicho ,siedzieć w domu,dziękować swemu panu ze dostała tylko 3x a nie pięć i dzieci rodzić.....Ale tak,siedźmy cicho,nic nie róbmy bo nas to nie dotyczy,na naszym podwórku jest ok.Tak najwygodniej,najłatwiej....aż się obudzimy pięknego dnia w "koreańskiej" rzeczywistości....
    Mój post jest właściwie odpowiedzią na posta Jolast ,którego już znaleźć nie mogę.I musiałam się wypisać bo mnie szlag na to wszystko trafia i mam nadzieję ,że ten Martix jaki nam rządzący fundują od dnia wyborów,szybko się zakończy.
  • Tyle ma do powiedzenia kobieta nt. swojego zdrowia ,swojego ciała.....to się już dzieje....

http://natemat.pl/199437,mimo-groznego-guza-kobieta-nie-moze-usunac-macicy-lekarz-nie-wolno-bo-jeszcze-moze-pani-rodzic

• był mój post w dziale Akcje charytatywne - jak pomóc potrzebującym?  usunęłam, ale dlaczego? ..... bo jestem człek niecierpilwy. Gdzie jest pomoc państwa dla maltretowanych kobiet? "Lepiej, żeby nie widzieli moich łez" tak powiedziała dziś do mnie skrzywdzona kobieta,  ale ja dziś widziałam te łzy nieznajomej kobiety i nie mogę o nich zapomnieć. 
  • Kobieta trafił do jakiegoś konowała ,a nie do lekarza... Lekarz ma leczyć ,a nie decydować czy kobieta ma rodzić czy nie..
    Kasiu,bardzo podoba mi się jak próbujesz uświadamiać ludzi,ale niestety samymi memami,czy filmikami niewiele zdziałasz. Kupili sobie ludzi pieniędzmi 500+ i wcześniejszymi emeryturami i choć większość wie o tym,że to tylko taktyka ,to nie przestaną ich popierać.
    Dla tego PIS-uaru nie ma świętości,zbeszcześcili nawet Trybunał Konstytucyjny, zobaczysz że zmienią nawet Konstytucję tak ,żeby przedłużyć lub całkiem ztotalitaryzować państwo,oni za nic na świecie nie pozbędą sie władzy,chyba że Kaczyński wsiądzie do wadliwego samolotu....
    Mają w d.....;e protesty,nie liczą się z nikim i tak już pozostanie,można jedynie w jakikolwiek sposób bojkotowac i wytykać im błędy,ale to tylko kropla w morzu ,a nawet w oceanie.
  • Coś opowiem.
    Córka moja jakoś w gimnazjum oglądała film o obozach koncentracyjnych.W szkole jeszcze II wojny  nie przerabiali.I po filmie pyta mnie-mamo,dlaczego oni się nie zbuntowali?Przecież ich było więcej niz tych Niemców,daliby radę.....
    Uświadamiam i działam ile mogę i ile mi czas w Polsce pozwala,bo nie chce ,żeby mnie kiedys wnuki spytały-babciu,dlaczego wyście się nie zbuntowali?przecież was było więcej!dalibyście radę..... Co ja im wtedy powiem,jak spojrzę sobie w lustro???
    Już razPolacy pokazali,że potrafią.Nie wiedzieli tylko wówczas ,że przyjda takie czasy jak dziś.Ale ponieważ przez te prawie 30 lat przyzwyczailiśmy się do pełnych półek,otwartych granic,wolnosci słowa i wielu podobnych zdobyczy demokracji ,te rządy wieczne nie będą bo Polacy nie dadzasobie tego wszystkiego odebrać.W to nigdy nie uwierzę,że jesteśmy stadem bezmyslnych baranów jako naród.19% propisowskiego elektoratu to zbyt mało ,żeby zawładnąć na dobre całym krajem.A z historii wiadomo,że Polak jest cierpliwy i wiele zniesie ,do czasu.......
  • Polaka łatwo kupić Kasiu,tak było zawsze,taka jest natura Polaka. 
    Nie zamierzam negować tego co robisz,mnie się to podoba,tak jak napisałam wcześniej i dla własnego sumienia rób to dalej,ale raczej niewiele zdziałasz...
    Tu poptrzebny jakiś duży "bum" ,żeby coś się zmieniło. Masz jednak moje duchowe wsparcie w swojej działalności .
Wybierz stronę: