W domu #8

09 stycznia 2017 13:53 / 6 osobom podoba się ten post
W domu jak to w domu- fajnie i koniec, ale żeby nie było za fajnie, to wczoraj spektakularnie moja pralka odwaliła kitę :)
Po 5 letnim okresie gwarancji "pociągnęła" jeszcze 3 lata i odeszła
Szlag mnie mało nie trafił, ale nie było sensu naprawiać , bo elektronika padła całkowicie, tak że musiałam kupić nową.
09 stycznia 2017 14:32 / 8 osobom podoba się ten post
I ja jeszcze rozkoszuję się domkiem, ale już zerkam na czerwony kufer, który podkoniec tygodnia trzeba zacząć pakować i w niedzielę raniutko bus przyjedzie..Boże jak mi się nie chce, ale cóż trzeba jechać i zarabiać euraski. Nie wiem co zastanę po przyjeździe, co zmienniczka -ten Lizus tam nawyrabiała, czy nadal przychodzą Pflege czy nie...czy będę miała więcej pracy, jaki stan Pdp. W prawdzie zadzwoniłam tylko z życzeniami do Pdp. na święta, ale usłyszaam od Niej,że jest przeziębiona, a zmienniczka, zdawkowo odpowiedziała,że jest ok...W niedzielę już będę z Wami po drugiej stronie mocy i zobaczę co tam mnie czeka.
Ten wyjazd będzie długi, prawie 12 tygodni...nie wiem jak dam radę, ale muszę..aby zjechać do domku na Wielkanoc i weekend majowy..:))
U nas w Lubuskim , jest biało,że maluchy mają ubaw na osiedlowych góreczkach i troszkę też mrozi..
W niedzielę 10 km ode mnie bus wiozący pracowników do Holandii wpadł poślig i uderzył w drzewo, jedna osoba nie żyje.
Przeczytajcie proszę:

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/swiebodzin/g/jechali-do-pracy-smierc-podczas-manewru-wyprzedzania,11663759,22182767/

Cała drżę, przed podróżą do Niemiec.
Pozdrawiam Wszystkim do napisania !
09 stycznia 2017 14:33 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

W domu jak to w domu- fajnie i koniec, ale żeby nie było za fajnie, to wczoraj spektakularnie moja pralka odwaliła kitę :)
Po 5 letnim okresie gwarancji "pociągnęła" jeszcze 3 lata i odeszła :-(
Szlag mnie mało nie trafił, ale nie było sensu naprawiać , bo elektronika padła całkowicie, tak że musiałam kupić nową.

Ale chyba małe żółte rączki jej nie zrobiły, co ?
09 stycznia 2017 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
Ann1967

I ja jeszcze rozkoszuję się domkiem, ale już zerkam na czerwony kufer, który podkoniec tygodnia trzeba zacząć pakować i w niedzielę raniutko bus przyjedzie..Boże jak mi się nie chce, ale cóż trzeba jechać i zarabiać euraski. Nie wiem co zastanę po przyjeździe, co zmienniczka -ten Lizus tam nawyrabiała, czy nadal przychodzą Pflege czy nie...czy będę miała więcej pracy, jaki stan Pdp. W prawdzie zadzwoniłam tylko z życzeniami do Pdp. na święta, ale usłyszaam od Niej,że jest przeziębiona, a zmienniczka, zdawkowo odpowiedziała,że jest ok...W niedzielę już będę z Wami po drugiej stronie mocy i zobaczę co tam mnie czeka.
Ten wyjazd będzie długi, prawie 12 tygodni...nie wiem jak dam radę, ale muszę..aby zjechać do domku na Wielkanoc i weekend majowy..:))
U nas w Lubuskim , jest biało,że maluchy mają ubaw na osiedlowych góreczkach i troszkę też mrozi..
W niedzielę 10 km ode mnie bus wiozący pracowników do Holandii wpadł poślig i uderzył w drzewo, jedna osoba nie żyje.
Przeczytajcie proszę:

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/swiebodzin/g/jechali-do-pracy-smierc-podczas-manewru-wyprzedzania,11663759,22182767/

Cała drżę, przed podróżą do Niemiec.
Pozdrawiam Wszystkim do napisania !

Mnie podróże zimą też przerażają, ale nie ma na to rady.Trzymaj się
09 stycznia 2017 14:42 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Ale chyba małe żółte rączki jej nie zrobiły, co ?:-)

Nieboszczkę to podejrzewam, że tak :) Pralka Beko, więc duże prawdopodobieństwo, że Chińczycy ją składali . Teraz zamówiłam AEG, chciałam Candy, ale mój pomysł został spacyfikowany przez samców :)
09 stycznia 2017 14:45
tina 100%

Nieboszczkę to podejrzewam, że tak :) Pralka Beko, więc duże prawdopodobieństwo, że Chińczycy ją składali . Teraz zamówiłam AEG, chciałam Candy, ale mój pomysł został spacyfikowany przez samców :)

Podejrzewam, że teraz wszyscy się tymi rączkami wysługują, tylko nie każdy się przyznaje. Życzę, żeby nowa służyła dłużej
09 stycznia 2017 14:45
tina 100%

Nieboszczkę to podejrzewam, że tak :) Pralka Beko, więc duże prawdopodobieństwo, że Chińczycy ją składali . Teraz zamówiłam AEG, chciałam Candy, ale mój pomysł został spacyfikowany przez samców :)

Podejrzewam, że teraz wszyscy się tymi rączkami wysługują, tylko nie każdy się przyznaje. Życzę, żeby nowa służyła dłużej
09 stycznia 2017 14:45
tina 100%

Nieboszczkę to podejrzewam, że tak :) Pralka Beko, więc duże prawdopodobieństwo, że Chińczycy ją składali . Teraz zamówiłam AEG, chciałam Candy, ale mój pomysł został spacyfikowany przez samców :)

Podejrzewam, że teraz wszyscy się tymi rączkami wysługują, tylko nie każdy się przyznaje. Życzę, żeby nowa służyła dłużej
09 stycznia 2017 14:45 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Nieboszczkę to podejrzewam, że tak :) Pralka Beko, więc duże prawdopodobieństwo, że Chińczycy ją składali . Teraz zamówiłam AEG, chciałam Candy, ale mój pomysł został spacyfikowany przez samców :)

Podejrzewam, że teraz wszyscy się tymi rączkami wysługują, tylko nie każdy się przyznaje. Życzę, żeby nowa służyła dłużej
09 stycznia 2017 14:51 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Podejrzewam, że teraz wszyscy się tymi rączkami wysługują, tylko nie każdy się przyznaje. Życzę, żeby nowa służyła dłużej:-)

Oj, też sobie tego życzę , AEG to dobry sprzęt, ale ta Candy miała takie fajne zdalne sterowanie przez komputer, albo smartfona , tylko że wykpiono mnie okropnie :)
Ta Beko przez te wszystkie lata służyła bezawaryjnie, ale od jakiegoś czasu programator zaczął fiksowac. Najpierw tak nieśmiało, a wczoraj to się popsuł na amen łącznie z elektrozaworem. Zalało łazienkę .
09 stycznia 2017 15:10 / 1 osobie podoba się ten post
Łatwo to sprawdzić po kodzie kreskowym produktu - np.Chiny to 690 i 691, a Niemcy 400 do 440.Jest to niezależne od napisu Made in....,ten może tylko oznaczać ,że dany produkt został poskładany gdzie indziej, z części wyprodukowanych przez małe żółte rączki:)
09 stycznia 2017 15:47 / 3 osobom podoba się ten post
No to nieboszczka była składana przez Turków, a AEG to niemiecka robota :)
09 stycznia 2017 16:53
tina 100%

No to nieboszczka była składana przez Turków, a AEG to niemiecka robota :)

Jakie proste:) I wylazł Turek z pralki:)
09 stycznia 2017 16:56 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jakie proste:) I wylazł Turek z pralki:)

I to bombowo :) Ale czarnej teczki, czyli tabliczki znamionowej nie zniszczył.
09 stycznia 2017 17:41 / 7 osobom podoba się ten post
Cześć wam
Właśnie wyszedł elektryk, popoprawiał kable i tym sposobem kamień mi z serca spadł. Już nie będę się miała czego czepiać.
Nie wiem czy się orientujecie ale w Polsce południowej jest smoggggg !! Fakt, nie jest przyjemnie na zewnątrz. Czuć smrodek. Trochę to utrudnia rozkoszowanie się pobytem w PL. Trudno, jakoś to przeżyję. Dawno już nie było tak ciężkiego powietrza. Nic tylko zakopać się w pierzynach i nie wychodzić z domu.
Pracujcie dzielnie a ja się będę dalej byczyć