W domu #8

09 stycznia 2017 18:06 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

W domu jak to w domu- fajnie i koniec, ale żeby nie było za fajnie, to wczoraj spektakularnie moja pralka odwaliła kitę :)
Po 5 letnim okresie gwarancji "pociągnęła" jeszcze 3 lata i odeszła :-(
Szlag mnie mało nie trafił, ale nie było sensu naprawiać , bo elektronika padła całkowicie, tak że musiałam kupić nową.

Tina 8 lat dla pralki to całkiem przyzwoity czas. Mogła Ci paść biedaczka np. po 5 latach 
09 stycznia 2017 18:14 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Tina 8 lat dla pralki to całkiem przyzwoity czas. Mogła Ci paść biedaczka np. po 5 latach :-)

Mnie się kiedyś tablet zepsuł kilka dni po upływie terminu gwarancji. Tak go dobrze ustawili...
09 stycznia 2017 18:17 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

Tina 8 lat dla pralki to całkiem przyzwoity czas. Mogła Ci paść biedaczka np. po 5 latach :-)

Masz rację, teraz to jest wszystko robione na parę lat. Skończyły się te czasy, kiedy kupiło sie odkurzacz czy pralkę i trzeba było na nią patrzeć 25 lat jak zawsze dbaja o nasze samopoczucie 
09 stycznia 2017 19:48 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Tina 8 lat dla pralki to całkiem przyzwoity czas. Mogła Ci paść biedaczka np. po 5 latach :-)

Ja to się w ogóle cieszę ,że nikt nie zginął :)
Z tymi tureckimi dywersantami nigdy nic nie wiadomo, a zajrzałam na stronę Beko, to jest promocja "Wygraj piekarnik" :) Nie wiem co o tym myśleć 
09 stycznia 2017 20:00 / 3 osobom podoba się ten post
Sąsiedzi to mnie własciwie już wq$#ją. I tak się zastanawiam, czy podesłać im linka, czy poczekać do wiosny.
10 stycznia 2017 17:00 / 3 osobom podoba się ten post
a ja dziś uznałam, ze czas sprawić sobie jakas przyjemność i zarezerwowałam sobie wlasnie bilet do kina na "Uryte piękno"- ciekawa jestem, czy mi się spodoba...hehe i wlasnie się dowiedziałam, ze jutro z przyjemności czeka mnie wizyta duszpasterska ;) o ile stwierdze, ze mam ochote na taka przyjemność...
10 stycznia 2017 18:21 / 4 osobom podoba się ten post
Zobaczcie co stoi na ulicach w moim mieście
10 stycznia 2017 18:38 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Zobaczcie co stoi na ulicach w moim mieście

nie wiem gdzie mieszkasz, ale w moim miescie -Rzeszowie, zawsze jak sa mrozy przy przystankach stoja koksowniki. dopiero wrocilam do Pl to jeszcze nie zdazylam sie wybrac do centrum, zeby sprawdzic czy i tym razem sa...
10 stycznia 2017 18:41 / 3 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

nie wiem gdzie mieszkasz, ale w moim miescie -Rzeszowie, zawsze jak sa mrozy przy przystankach stoja koksowniki. dopiero wrocilam do Pl to jeszcze nie zdazylam sie wybrac do centrum, zeby sprawdzic czy i tym razem sa...

Zima w Rzeszowie jest chyba o wiele ostrzejsza niż na Górnym Śląsku. U nie koksiaki widzę pierwszy raz od stanu wojennego - chyba  
10 stycznia 2017 21:35 / 2 osobom podoba się ten post
Witam, Siedzę w krzakach od początku stycznia,coś wróciłam do domu i jakieś grypo_podobne mnie łapią i przegonić nie mogę.

Pozdrawiam wszystkich czytających !

Cześć Andrea, dobrze,że jesteś !!!!!!!!!
10 stycznia 2017 21:38 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Zima w Rzeszowie jest chyba o wiele ostrzejsza niż na Górnym Śląsku. U nie koksiaki widzę pierwszy raz od stanu wojennego - chyba :lol2: 

U mnie na deptaku były wystawione koksiaki,ale nie takie byle jakie "eliganckie" ,a od kiedy oddychać nie można z powodu smogu to pozabierali. Od kilku dni żle się czuje i to chyba wina tego syfu w powietrzu,a że mieszkam w samym centrum wśród kamienic to nawdycham się równo.
10 stycznia 2017 21:41
ivanilia40

U mnie na deptaku były wystawione koksiaki,ale nie takie byle jakie "eliganckie" :-),a od kiedy oddychać nie można z powodu smogu to pozabierali. Od kilku dni żle się czuje i to chyba wina tego syfu w powietrzu,a że mieszkam w samym centrum wśród kamienic to nawdycham się równo.

u nas od jutra darmowe przejazdy mpk ze wzgledu na zanieczyszczenie powietrza...
10 stycznia 2017 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
Tak myślałam, że nie wypali :)
10 stycznia 2017 21:48 / 6 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

u nas od jutra darmowe przejazdy mpk ze wzgledu na zanieczyszczenie powietrza...

W poniedziałek byłam w Warszawie ,akurat tego dnia była darmowa komunikacja,a że miałam sporo spraw do załatwienia na drugim końcu miasta to sobie pojeżdziłam czym się dało
10 stycznia 2017 21:50 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

W poniedziałek byłam w Warszawie ,akurat tego dnia była darmowa komunikacja,a że miałam sporo spraw do załatwienia na drugim końcu miasta to sobie pojeżdziłam czym się dało :-)

tez na jutro sobie wycieczki zaplanowalam ;) trzeba korzystac, jak mozna :P