Forum Dyskusyjne ›› Wzajemna pomoc

Na wyjeździe #36

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Och Mycha...Jak miesiąc temu wychodziłem nad ranem od Ivanilii to  bałem się, że spłonę ze wstydu jak spotkam Ciebie na wjeździe pod tą górę...
  • Teraz to możesz sobie ponucic  piosenkę, ,....płoną góry ,płoną lasy...." bo juz jestes spalony na forum.
  • Ależ Paolo  wstyd a wewnętrzny ogień to dwie różne rzeczy. Przecież Ty rycerz z obosiecznym mieczem jesteś, to czego się boisz ?? 
  • Bo u Ciebie byłem dzień wcześniej...
  • Paolo, czego Ty się naćpałeś ??  Kurcze, wstyd mówić ale się bardzo źle sprawiłeś, bo nic po sobie nie pozostawiłeś. Podszkol się troszkę. 
  • Przed godz była lekarka ,PDP jutro idzie do szpitala ,czyli luz mi się szykuje
  • PDP już zabrali do szpitala to idę sobie trochę na odkurzaczu "polatać " Na odchodne tylko powiedział żebym nie zapomniała powiedzieć córce ,że w LIDLU mam kupic jemu jogurty bo angebot tam jest
  • Dzisiaj na śniegu odbite mam stópki.Jakies kopytkowe zwierzątko było w moim Bio pojemniku.
    Musze mniej filtrów z kawą tam wrzucać bo biedactwo spac nie będzie mogło
  • To głodna i bosa doda wracała z wczorajszej imprezy...
  • Przed chwila zostałam poinformowana ,że do poniedziałku sama zostaje na PDP włościach,może by tak "zaopiekować "się piwniczką?
  • U mnie też jest taka piwniczka ale moja Frau nigdzie się nie wybiera ale chętnie wystawia na stół zawartość owej piwniczki
  • I zaprasza do degustacjii?
  • A pewnie i ja z grzeczności nie odmawiam
  • Trochę za wcześnie na śniadanie i toaletę:) tłumaczyłam 20 minut spokojnie ale stwierdziła Babcia że nie znam się na Jej zegaru. leży, nie śpi .
  • tak się zastanawiam, czy będąc zatrudnionym w jednej firmie (umowa zlecenie) można wskoczyć na krótkie zastępstwo w innej firmie podczas mojej 2 miesięcznej przerwy, czy ktoś tak miał albo wie coś na ten temat?
Wybierz stronę: