Na wyjeździe #36

11 stycznia 2017 16:53 / 7 osobom podoba się ten post
Cały to raczej mam zajęty ,ale w innej formie.Nikt mi nie pokazywał ,sama zobaczyłam,to cudo.
To Ty  sie wysmiales z budki,a nie długo to takie będzie można oglądać w muzeum.
Wiem ,ze zazdrość Cię rusza ,ze koło Ciebie takiej nie ma .
Już widzę jak byś fotki strzelał  koło takiej żółtej  budki.Toż to unikat.
11 stycznia 2017 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
ivetta

Cały to raczej mam zajęty ,ale w innej formie.Nikt mi nie pokazywał ,sama zobaczyłam,to cudo.
To Ty  sie wysmiales z budki,a nie długo to takie będzie można oglądać w muzeum.
Wiem ,ze zazdrość Cię rusza ,ze koło Ciebie takiej nie ma .
Już widzę jak byś fotki strzelał  koło takiej żółtej  budki.Toż to unikat.

Otóż to ,jakby Paolo taką budkę zobaczył ,to by zrobił sobie w niej sesję zdjęciową i na forum pokazał . Zaczynam żałować,że nie ma takiej budki obok niego,byłoby na co papatrzeć,a tak tylko można wyobrażnię uruchomić...
11 stycznia 2017 16:58 / 7 osobom podoba się ten post
ivetta

Cały to raczej mam zajęty ,ale w innej formie.Nikt mi nie pokazywał ,sama zobaczyłam,to cudo.
To Ty  sie wysmiales z budki,a nie długo to takie będzie można oglądać w muzeum.
Wiem ,ze zazdrość Cię rusza ,ze koło Ciebie takiej nie ma .
Już widzę jak byś fotki strzelał  koło takiej żółtej  budki.Toż to unikat.

Jak przed kościołem stoi to może to jest konfesjonał  jak znalazł dla Paola, bo nam tu nagrzeszył na forum. Złośnik i grzesznik jeden  
11 stycznia 2017 17:01 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Jak przed kościołem stoi to może to jest konfesjonał :lol1: jak znalazł dla Paola, bo nam tu nagrzeszył na forum. Złośnik i grzesznik jeden :lol2: 

Coś ty,lepiej że nie ma konfesjonału bo nasz Paolo spłonąłby ogniem piekielnym zanim zbliżyłby się do takiego konfesjonału. Uff Mycha ty już mu tak żle nie życz
11 stycznia 2017 17:04 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Coś ty,lepiej że nie ma konfesjonału bo nasz Paolo spłonąłby ogniem piekielnym zanim zbliżyłby się do takiego konfesjonału. Uff Mycha ty już mu tak żle nie życz :-)

Przecież on cały czas płonie - wewnętrznym ogniem 
11 stycznia 2017 17:05 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Otóż to ,jakby Paolo taką budkę zobaczył ,to by zrobił sobie w niej sesję zdjęciową i na forum pokazał . Zaczynam żałować,że nie ma takiej budki obok niego,byłoby na co papatrzeć,a tak tylko można wyobrażnię uruchomić...

11 stycznia 2017 17:09 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Tam  jest inna ,taka elegancka i takiego tłoku nie ma .Nie walą oknami i drzwiami ,bo tu w ogólne jest bardzo mało ludzi. 
11 stycznia 2017 17:13 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Jak nic chodzi Ci o te ciekawe pozycje w budce 
11 stycznia 2017 17:18 / 1 osobie podoba się ten post
Teraz to możesz sobie ponucic  piosenkę, ,....płoną góry ,płoną lasy...." bo juz jestes spalony na forum.
11 stycznia 2017 17:24 / 3 osobom podoba się ten post
Ależ Paolo  wstyd a wewnętrzny ogień to dwie różne rzeczy. Przecież Ty rycerz z obosiecznym mieczem jesteś, to czego się boisz ?? 
11 stycznia 2017 17:29 / 6 osobom podoba się ten post
Paolo, czego Ty się naćpałeś ??  Kurcze, wstyd mówić ale się bardzo źle sprawiłeś, bo nic po sobie nie pozostawiłeś. Podszkol się troszkę. 
12 stycznia 2017 11:56 / 10 osobom podoba się ten post
Dzisiaj na śniegu odbite mam stópki.Jakies kopytkowe zwierzątko było w moim Bio pojemniku.
Musze mniej filtrów z kawą tam wrzucać bo biedactwo spac nie będzie mogło
12 stycznia 2017 19:42 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie też jest taka piwniczka ale moja Frau nigdzie się nie wybiera ale chętnie wystawia na stół zawartość owej piwniczki
12 stycznia 2017 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
A pewnie i ja z grzeczności nie odmawiam
13 stycznia 2017 02:02 / 2 osobom podoba się ten post
Trochę za wcześnie na śniadanie i toaletę:) tłumaczyłam 20 minut spokojnie ale stwierdziła Babcia że nie znam się na Jej zegaru. leży, nie śpi .