Sentencje na dzień dzisiejszy #4

05 marca 2017 07:33 / 9 osobom podoba się ten post
05 marca 2017 12:46 / 6 osobom podoba się ten post
Niby nie sentencja, ale prawie :D

05 marca 2017 21:50 / 3 osobom podoba się ten post
Kobieta to harmonia, poezja, piękno. Bez niej świat nie byłby taki piękny, brakowałoby tej harmonii!
07 marca 2017 19:56 / 8 osobom podoba się ten post
07 marca 2017 21:40 / 9 osobom podoba się ten post
Na dzień kobiet. "Kobiety nie zdobywa się raz tylko przez całe życie." 
"Kobieta ze wszystkim sobie poradzi, ale sam się nie przytuli."
"Mężczyzna, który jest cicho - myśli. Kobieta, która jest cicho - jest zła."
"Mądry mężczyzna nie zastanawia się ilu facetów jego kobieta miała przed nim. Jest zajęty staraniem się, aby po nim nie miała już żadnego więcej."
08 marca 2017 18:02 / 5 osobom podoba się ten post
10 marca 2017 17:26 / 3 osobom podoba się ten post
Jak ci kto du..e obrobil za plecami to zobacz jaki wzbudzasz strach, ze nie powiedzieli ci tego prosto w twarz.
10 marca 2017 17:28
kasia63

A jakie nudne! nawet nie pisze dobrze jest jak jest bo przy niskim cisnieniu trza co jakis czas wstrzasow.
11 marca 2017 11:51 / 3 osobom podoba się ten post
11 marca 2017 18:10 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Jak ci kto du..e obrobil za plecami to zobacz jaki wzbudzasz strach, ze nie powiedzieli ci tego prosto w twarz.

Myślę, że ten, kto jest dumny z tego, że wzbudza strach, też ma problem z sobą...
11 marca 2017 20:27 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

Myślę, że ten, kto jest dumny z tego, że wzbudza strach, też ma problem z sobą...

Ja se tam nie wiem czy dumny hahahahahahaha!!!! z czego tu dumny byc chyba z tego, ze o kims gadaja a zeby to jeszcza prawde to mozna byc dumnym
11 marca 2017 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Ja se tam nie wiem czy dumny hahahahahahaha!!!! :lol3: z czego tu dumny byc chyba z tego, ze o kims gadaja a zeby to jeszcza prawde to mozna byc dumnym :smiech3:

Moja "koeżanka" (nie napiszę jakiego pochodzenia), powtarzała tak: "mój ojciec wpajał mi regułę: postępuj tak, żeby ludzie się ciebie bali. Bo jak nie będą się ciebie bali, to będą się z ciebie śmiali".
I tak postępowała zgodnie z naukami swojego tatusia. 
11 marca 2017 21:49 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Moja "koeżanka" (nie napiszę jakiego pochodzenia), powtarzała tak: "mój ojciec wpajał mi regułę: postępuj tak, żeby ludzie się ciebie bali. Bo jak nie będą się ciebie bali, to będą się z ciebie śmiali".
I tak postępowała zgodnie z naukami swojego tatusia. 

Toc to zadnych przyjaciol nie mozna miec jak sie boja ciebie. Moze i to racja nie wiem ale ze smiac sie za plecami tyz zle. witaj knorr
11 marca 2017 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Toc to zadnych przyjaciol nie mozna miec jak sie boja ciebie. Moze i to racja nie wiem ale ze smiac sie za plecami tyz zle. :bezradny: witaj knorr :przytula:

No po jakimś czasie jadę sobie rowerkiem i tą samą drogą idzie "koleżanka" właśnie. Uradowana na mój widok, uśmiech i była pewna, że przystanę i zagadnę, a tu zonk..  Knorr grzecznie powitanie rzekł, też się uśmiechnął i...... na pedały mocniej nacisnął )))