Na wyjeździe #35

29 października 2016 21:34 / 7 osobom podoba się ten post
Mycha

Dobrze że nie zalała tego płynem do mycia naczyń :-) Chyba bez dziadka nie dałabym rady. Nie mam jeszcze wprawy z dementykami. A tak to wychodzę po obiedzie albo idę na górę. Teraz musze uszy nastawiać, bo dziadek może się zdrzemnąć a babcia wtedy przemyka do sypialni i kładzie się spać w ubraniu. I wtedy za cholerę jej nie namówię, żeby dała sobie koszulkę ubrać. Dybam więc na nią pisząc i wyciągając uszy. Drzwi na dole się ciężko otwierają. 

Mycha tak jest z dementykami,twoja pdp miewała gości ,a mój dziadek jest 3 razy rozwiedziony,a ile miał kobiet po drodze już nie mógł się doliczyć. Jak przyjechałam to był pewien,że jestem którąś tam z kolei jego kobietą,któregos dnia mówi tak: mieszkamy z sobą juz tak długo,chyba powinniśmy zalegalizować związek?"   
No niestety ja tez wypadłam trochę z rytmu,bo dłuuugo nie pracowalam z dmentykami,ale żle nie jest.
29 października 2016 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
emilia

No, owszem, oszczędność była, bo na wszelki wypadek wyjmowałam bezpiecznik od kuchni ... A PDP zapominała o swoich przysmakach i szła spać, często w ubraniu, a rano miałam smrodliwą zawartość rondelka do usunięcia.

Ale własną energię oszczędziła, a co. Oj, z demencją nie wygrasz, musi mieć zawsze rację
29 października 2016 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mycha tak jest z dementykami,twoja pdp miewała gości ,a mój dziadek jest 3 razy rozwiedziony,a ile miał kobiet po drodze już nie mógł się doliczyć. Jak przyjechałam to był pewien,że jestem którąś tam z kolei jego kobietą,któregos dnia mówi tak: mieszkamy z sobą juz tak długo,chyba powinniśmy zalegalizować związek?"  :lol3: 
No niestety ja tez wypadłam trochę z rytmu,bo dłuuugo nie pracowalam z dmentykami,ale żle nie jest.

Jak spełnia wymogi 90x60x40 to go bierz 
29 października 2016 21:49 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Jak spełnia wymogi 90x60x40 to go bierz :lol1:

Ja mam powodzenie wyłącznie u emerytów,rencistów i panow niskiej urody,więc nawet zdziwiona nie byłam tymi oświadczynami . 
29 października 2016 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Ale własną energię oszczędziła, a co. Oj, z demencją nie wygrasz, musi mieć zawsze rację:lol2:

A nawet mi do głowy nigdy nie przyszło, że jest inaczej! Dyplomację trza w małym palcu posiadać, caracale mogłym negocjować (chyba?).
29 października 2016 21:50 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja mam powodzenie wyłącznie u emerytów,rencistów i panow niskiej urody,więc nawet zdziwiona nie byłam tymi oświadczynami . 

Ty mi lepiej powiedz, gdzie Ty szukasz tej męskiej urody  bo chyba nie o twarz chodzi. 
29 października 2016 21:52 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ty mi lepiej powiedz, gdzie Ty szukasz tej męskiej urody :lol2: bo chyba nie o twarz chodzi. 

O całokształt chodzi przecież,nie? hahahahh
29 października 2016 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ja mam powodzenie wyłącznie u emerytów,rencistów i panow niskiej urody,więc nawet zdziwiona nie byłam tymi oświadczynami . 

Ty się jeszcze zastanów, bo może by się czwarty raz rozwieść nie zdążył...A przecież jak zaczniesz uciekać to nie pobiegnie...
29 października 2016 21:53 / 3 osobom podoba się ten post
Czy znajdzie się ktoś miły i powie mi w skrócie czy jutro śpię dłużej czy krócej. Bo ja z tym przesuwaniem zegara mam wieczny kłopot.
29 października 2016 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

O całokształt chodzi przecież,nie? hahahahh

Dobra  poddaję się.
29 października 2016 21:54 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Czy znajdzie się ktoś miły i powie mi w skrócie czy jutro śpię dłużej czy krócej. Bo ja z tym przesuwaniem zegara mam wieczny kłopot. :modlitwa:

Dłużej. 
29 października 2016 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Ty się jeszcze zastanów, bo może by się czwarty raz rozwieść nie zdążył...A przecież jak zaczniesz uciekać to nie pobiegnie...:lol1:

Moja droga,jak chcesz mogę cię z moim pdp umówić więc spróbujesz. 
29 października 2016 21:56 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Moja droga,jak chcesz mogę cię z moim pdp umówić więc spróbujesz. 

A spełnia wymóg 90x60x40 ??? Czyli 90 lat 60 baniek w banku i 40 stopni gorączki ???
29 października 2016 21:57 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Dobra :lol1: poddaję się.

Uroda faceta to także ilość i wysokość zaciągniętych kredytów,juz kiedys się wypowiadałam,że otencjalny kandytat musi przejść weryfikację w BIK-u 
29 października 2016 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Dłużej. 

Dzięki litościwa kobieto