Zakupy #3

04 marca 2017 10:36
dakota

Uwielbiam te produkty Ziaji:-)dobry jest spray masło kakaowe do opalania,nawilża i daje ładny,szybki efekt brązowienia skóry.

Ja niespecjalnie lubię ten zapach, ale przez wyjazdy do Niemiec zapomniałam o preferencjach mojej koleżanki(już raz mnie wrobiła w coś kokosowego) i mam. Używam, trochę już przywykłam, zobaczę jaki będzie efekt.
04 marca 2017 10:40 / 1 osobie podoba się ten post
Do opalania polecam Olejek Arganowy. Super nawilża skórę i daje piękny kolor opalenizny.Wypróbowałam na sobie wielokrotnie :)
04 marca 2017 11:08
Bio-oil wyjątkowo delikatny preparat,który przeznaczony jest do specjalistycznej pielęgnacji skóry,ma wyjątkowy skład który niweluje blizny,przebarwienia,rozstępy.Preparat ze względu na swój skład polecany jest również do skóry dojrzałej ,suchej doskonale ją nawadnia i spłyca oznaki starzenia się.                                 W składzie ma wit A i E  nagietek, rozmaryn,lawendę i rumianek,jak dla mnie ma brdzo delikatny zapach
04 marca 2017 11:14 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Koleżanka poleciła mi masło kakaowe firmy ziaja. Kupiłam i zastosowałam, a teraz chodzę i śmieję się sama z siebie, bo pachnę jak ciasteczko:smiech3:

Ja używam tego masła do opalania,jest rewelacyjne opalenizna nawet przy jasnej karnacji jest super,a w Dm właśnie jest mleczko do opalania z masłem kakaowym z blokerem też jest rewelacyjne
05 marca 2017 19:08 / 9 osobom podoba się ten post
W końcu mogę też pochwalić się zakupami. Pojechałam tylko po buty, bo ciepło się robi, a ja nie miałam takich przejściowych. W Niemczech w tym okresie po prostu w trampkach chodziłam, ale teraz do pracy to nie bardzo mi w sportowym stroju iść. W każdym razie pojechałam po buty, ale nie mogłam się oprzeć ani torebce, ani kurtce. 
06 marca 2017 08:54
wichurra2

W końcu mogę też pochwalić się zakupami. Pojechałam tylko po buty, bo ciepło się robi, a ja nie miałam takich przejściowych. W Niemczech w tym okresie po prostu w trampkach chodziłam, ale teraz do pracy to nie bardzo mi w sportowym stroju iść. W każdym razie pojechałam po buty, ale nie mogłam się oprzeć ani torebce, ani kurtce. 

Dobrze, że się nie oparłaś. Wszystko fajne i podoba mi się.....choć buty to nie mój styl. Fajne są dla młodych , aktywnych kobiet. O ile jestem aktywna, to niestety młoda już nie
06 marca 2017 09:56 / 4 osobom podoba się ten post
Nie przepadam za koronkowymi majtami ale sobie kupiłam,a co
06 marca 2017 10:03 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Nie przepadam za koronkowymi majtami ale sobie kupiłam,a co

Ten napis w dolnym , prawym rogu " zmniejszacz.pl " to znaczy , że co ? ......Zmniejsza optycznie , czy spala tkankę tłuszczową ? ....Może se kupie takie też 
06 marca 2017 10:07 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ten napis w dolnym , prawym rogu " zmniejszacz.pl " to znaczy , że co ? ......Zmniejsza optycznie , czy spala tkankę tłuszczową ? ....Może se kupie takie też :lol3:

Gdzieś tu przylazła? Konwój jeszcze nie dotarł na biegun? 
06 marca 2017 10:11 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Gdzieś tu przylazła? Konwój jeszcze nie dotarł na biegun? :smiech3:

Oj ...Ella ...ja to już Ci jestem taka menda co to się po gaciach szwęda ...Jak tylko takowe ujrzałam na foto to siup i jestem .....Na marginesie : szwęda , czy szwenda ?
06 marca 2017 10:12
Barbara niepowtarzalna

Ten napis w dolnym , prawym rogu " zmniejszacz.pl " to znaczy , że co ? ......Zmniejsza optycznie , czy spala tkankę tłuszczową ? ....Może se kupie takie też :lol3:

Chyba takich jeszcze nie wymyślili,ale optycznie nieżle się prezentują
06 marca 2017 10:15 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Chyba takich jeszcze nie wymyślili,ale optycznie nieżle się prezentują:-)

Łeeeeee...myślałam , że ino se przyodzieję a tłuszczynki myk ....i paszły się .......przespacerować 
06 marca 2017 10:18 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Dobrze, że się nie oparłaś. Wszystko fajne i podoba mi się.....choć buty to nie mój styl. Fajne są dla młodych , aktywnych kobiet. O ile jestem aktywna, to niestety młoda już nie :-)

A dziękuję :) 
Buty tez nie do końca mój styl, ale chciałam coś płaskiego,  bo muszę w nich po kilka kilometrów dziennie robić,  czasami w szybkim tempie. No i coś w miarę jeszcze ciepłego.
06 marca 2017 11:23 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj ...Ella ...ja to już Ci jestem taka menda co to się po gaciach szwęda ...Jak tylko takowe ujrzałam na foto to siup i jestem :-).....Na marginesie : szwęda , czy szwenda ?:lol3:

Szwendać:)Tak jest poprawnie:)Kiedys dano używano "szwędrać"
06 marca 2017 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Szwendać:)Tak jest poprawnie:)Kiedys dano używano "szwędrać"

Też dlatego pytałam , bo coś mi nie pasowało , cos nie grało ..