Zakupy #3

02 listopada 2015 10:35
Proszę kontynuować tutaj.
02 listopada 2015 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
Byłam dzisiaj w ulubionym Home&You i dorwałam wielki koszyk za 22,50zł :)

http://home-you.com/pl/salon-bielizniaki-meble-kosze/167013617-kosz-parilla.html
02 listopada 2015 22:41 / 8 osobom podoba się ten post
No jakoś nie ma chętnych do pisania w tym temacie ,to ja zacznę .
Dziś kupiłam sobie ,,cudny ''płaszcz koloru brązowego w T.K.-Max.Jest tam 60 %wełny ,20%kaszmiru i 20 % innych dodatków.Urzekł mnie i przymierzyłam,ale nie miałam tyle pieniędzy przy sobie ,więc po przyjeździe do domu powiedziałam PDP,a ona to jedź i kup.Dołożyłam kasę do portfela ,złapałam plecaczek i już mnie nie było.Płaszcz wisiał (jedna sztuka w sklepie )tam ,gdzie go odwiesiłam.Zabrałam z wieszakiem i do kasy.Otwieram plecak ,a tu nie ma portfela.Pierwsze strach ,ale wróciłam myślami i przypomniałam sobie ,że jak włożyłam pieniądze to go położyłam na łóżku.Poprosiłam przy kasie ,żeby mi go odłożyli,bo muszę do banku po kasę pójść.Znów na rowerze do domu .Portfel leżał gdzie go położyłam .Pdp zdziwiona ,ale dalej mi mówi jedź i kup ten płaszcz.Znów na rowerze do T.K.-Maxu.Już nawet nie stałam w kolejce do kasy tylko zapłaciłam i do domu.Zachwytom nie było końca,ale biorę pod uwagę ,że go mogę jeszcze oddać,ale po takich perypetiach ,to chyba nie .
09 listopada 2015 13:07 / 3 osobom podoba się ten post
Ostatnio w domu byłam tylko dwa dni ale udało mi sie kupic kurtkę taka pasująca do wszystkiego. Nie robię zakup.ów na wyjeździe. Szkoda mi to rozmieniac kasy w Polsce kupie tez co chce i nie musze sie martwic o bagaż. To taka kurtka 2 in 1 . Wersja zimowa i wiosenno - jesienna.
09 listopada 2015 14:35
chcę tez dodac zdjęcie - ae nie wiem jak ?
09 listopada 2015 14:55
lolowa

chcę tez dodac zdjęcie - ae nie wiem jak ?

Jesli zdjęcia, które chcesz dodac masz w swoim komputerze, to : otwierasz okno wiadomosci, czyli kliknij w ten zielony napis ,,odpowiedz" jest po lewej stronie. Otworzy Ci się okno wiadomosci i u góry po lewej stronie ( w ramce ) masz ikonke zdjęcia i polecenie ,,dodaj zdjęcie" Klikasz, i masz po prawej stronie napis ,,przeglądaj ". Klikasz w to i szukasz zdjęcia, które chcesz dodać i dodajesz, klikając w napis ,,dodaj" Gotowe.
09 listopada 2015 14:57 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Ostatnio w domu byłam tylko dwa dni ale udało mi sie kupic kurtkę taka pasująca do wszystkiego. Nie robię zakup.ów na wyjeździe. Szkoda mi to rozmieniac kasy :-):-) w Polsce kupie tez co chce i nie musze sie martwic o bagaż. To taka kurtka 2 in 1 . Wersja zimowa i wiosenno - jesienna.

Ładna kuchnia
09 listopada 2015 14:59 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Jesli zdjęcia, które chcesz dodac masz w swoim komputerze, to : otwierasz okno wiadomosci, czyli kliknij w ten zielony napis ,,odpowiedz" jest po lewej stronie. Otworzy Ci się okno wiadomosci i u góry po lewej stronie ( w ramce ) masz ikonke zdjęcia i polecenie ,,dodaj zdjęcie" Klikasz, i masz po prawej stronie napis ,,przeglądaj ". Klikasz w to i szukasz zdjęcia, które chcesz dodać i dodajesz, klikając w napis ,,dodaj" Gotowe.

Jesteś kochana --- jak krowie na rowie ---- i o to mi chodziło
09 listopada 2015 15:01
lolowa

Jesteś kochana --- jak krowie na rowie ---- i o to mi chodziło

No to czekam na te zdjęcia , zobaczymy czyś pojętna uczennica
09 listopada 2015 15:04
09 listopada 2015 15:05
udało się
09 listopada 2015 15:05
09 listopada 2015 15:06
doda1961

No to czekam na te zdjęcia , zobaczymy czyś pojętna uczennica :-)

chyba pojętna ?
09 listopada 2015 17:33
basiaim

Ładna kuchnia :-)

Basia ja kurtke pokazywałam, gdzie Ty kuchnie widzisz he he he , ale zrobiłam fotke
09 listopada 2015 17:34
lolowa

chyba pojętna ?

Celujący ! Bardzo pojętna z Ciebie uczennica i ładna kurtka