Nasza Perfumeria

22 października 2013 11:53 / 3 osobom podoba się ten post
Zakładam ten nowy temat , gdyż nie ma takiego jeszcze. Wiadomo , kosmetyki , ciuchy, torebki, buty, ale także i PERFUMY !!!
 
Proszę o wypowiadanie się w tym temacie , jakie sa Wasze ulubione zapachy,marki, w jakich cenach , oraz w jakich sklepach zostały zakupione.   
 
Temat dotyczy zarówno nas kobiet jak i meżczyzn ( mało Was jeszczena forum,  ale z biegem czasu bedzie więcej) 
 
Mam nadzieję ,iż temat sie przyjmie ;) 
 
 
Ja zacznę od  mojego ulubionego- Miracle- Lancome- 30 ml- cena 30 Euro w promocji - sklep Douglas. 
 
( zamierzam kupić jeszcze Marc Jacobs- Daisy - ten mnie powalił , miałam dawno temu , ale chce znów sobie kupić na urodziny- cena 50 euro -też w Douglasie.
22 października 2013 12:01 / 2 osobom podoba się ten post
Mój zapach ,który stosowałam na lato-Jil Sander"Eve"-30 eur Douglas
Zimowy,cięższy-Dior"Dolce Vita"-50 eur Douglas
Kenzo"Esentielle"-cena to chyba ponad 40 eur
Choruję na niszowca Etro"Viccolo fiori",albo "Heliotrope",ale drogie bardzo.Zawsze jak jestem w Beckerze,to się nimi wypsikam.
22 października 2013 12:09 / 1 osobie podoba się ten post
Ja pozostaje wierna zoltemu mexowi ; )
22 października 2013 12:29
Sówka

Ja pozostaje wierna zoltemu mexowi ; )

Ja jako niewierna jednemu zapachowi nie omieszkam przetestować żółtego mexa w perfumerii.O!
22 października 2013 12:35
tina 100%

Ja jako niewierna jednemu zapachowi nie omieszkam przetestować żółtego mexa w perfumerii.O!

Dokladnie chodzi o tego, jest to zapach z gatunku ostrych : ) Ale powiem tak: wielu milosniczkom slodkich zapachow pokazalam ten wlasnie perfum i wszystkie byly zachwycone
22 października 2013 12:37
Haha to tematy dla mnie ja bym mogła drugi kosmetyczny otworzyć mam pierdla na tym punkcie i u mnie zawsze jest Givenchy - Hot Couture, Mexx ten podstawowy zapach i Bruno Banani te trzy to podstawa zawsze mam na półeczce a reszta to z różnych bajek poprostu w danym momencie mi się podobały ... Co do ich cen najdroższy Givenchy 55-60e czasem więcej...
22 października 2013 12:38 / 1 osobie podoba się ten post
O, super fajny temacik, pochwalam :))
22 października 2013 12:39
Sówka

Dokladnie chodzi o tego, jest to zapach z gatunku ostrych : ) Ale powiem tak: wielu milosniczkom slodkich zapachow pokazalam ten wlasnie perfum i wszystkie byly zachwycone

Mialam to, mi sie bardzo ten zapach podoba :)
22 października 2013 12:45 / 2 osobom podoba się ten post
No to się już na Mexxa napaliłam,prztestuję i koniec.Dla dziewczyn lubiących lekkie,świeże zapachy mogę polecić Marca Jacobsa "Rain",jest obłędny,mimo,że świeży,bardzo trwały i pięknie rozwija się na skórze.
 
22 października 2013 12:49
Ech - tutaj też bym mogła pisać - jestem typowym chomikiem perfumowym. Kupuję, albo dostaję, a później oszczędzam i tak mam zawsze po kilka nieotwartych jeszcze, bo to szkoda:)

Ale tak - ulubione, które mam ZAWSZE to Dior "J'adore" i Elisabeth Arden "Splendor" - tylko z tym ostatnim zrobił się problem, bo go chyba wycofali i w PL i w DE ze sprzedaży i muszę w perfumeriach internetowych kupować - a tam to zawsze się boję, że może być podróba.
Później taki co mniej lubię, ale też zawsze mam i na co dzień używam - Elisabeth Arden "5th Avenue".
Na lato przeważnie mam Davidoff "Cool water"

Mój największy ulubieniec, którego też zawsze mam, ale używam skąpo, bo jest cholernie drogi to Chanel "Mademoiselle" - częściej mamie go podkradam, a swojego oszczędzam:):)

A cen to już tak nie pamiętam - Chanel ok 120 euro w Douglasie za 100ml. I jego tam kupuję. Davidoff coś koło 60 euro w Karstadt. Pozostałe perfumy to przeważnie albo kupuję sama, albo kupują mi rodzice w sklepach bezcłowych na lotniskach. I kosztują wtedy różnie, ale dokładnie to nie pamiętam. Perfumy Elisabeth Arden można w bezcłówkach tanio upolować - po ok. 20-30 euro.
22 października 2013 12:52
tina 100%

Mój zapach ,który stosowałam na lato-Jil Sander"Eve"-30 eur Douglas
Zimowy,cięższy-Dior"Dolce Vita"-50 eur Douglas
Kenzo"Esentielle"-cena to chyba ponad 40 eur
Choruję na niszowca Etro"Viccolo fiori",albo "Heliotrope",ale drogie bardzo.Zawsze jak jestem w Beckerze,to się nimi wypsikam.

Perfumy Jil Sander też bardzo mi się podobają, ale też są drogie i jako że mam kilka, które podobają mi się trochę bardziej, to ich nie kupuję. Ale gdybym była bogata, to bym sobie kupowała:)
 
Ooo - a latem bardzo podobał mi się ten perfum - Escada Cherry in the air  - co byłam w Kartstadt to się obficie nim psikałam - niestety bardzo nietrwały zapach i go jednak nie kupiłam, a też coś kolo 60 eu kosztował - ale pachniał obłędnie tak wiśniowo, czy czereśniowo. 
 
 
22 października 2013 14:29
Do dopisuję do listy zapachów,które muszę poniuchać Escada Cherry in the air.Po południu przyjdzie córka babci,to bujne sie do Douglasa,mam niedaleko,a Becker na przeciwko.Jil Sander miała fajny zapach "Jil",ale chodzi mi o starszą wersję,już jej nie produkują.Ta nowa,to taka namiastka starej."Sun"sa fajne,ale nadają sie bardziej na chłodne dni.
22 października 2013 14:44
MOje ulubione Versace Crystal Noir 90ml,wczoraj wlasnie w M. widzialam byly w promocjii 50E i jeszcze bardzo mi pasuja tez moje ulubione Lolita Lempicka
http://www.dolce.pl/lolita-lempicka/lolita_lempicka/159.php5 sa slodkie tez z wanilia ,pizmem ale ja uwielbiam takie perfumy.
22 października 2013 14:49
wichurra

Perfumy Jil Sander też bardzo mi się podobają, ale też są drogie i jako że mam kilka, które podobają mi się trochę bardziej, to ich nie kupuję. Ale gdybym była bogata, to bym sobie kupowała:)
 
Ooo - a latem bardzo podobał mi się ten perfum - Escada Cherry in the air  - co byłam w Kartstadt to się obficie nim psikałam - niestety bardzo nietrwały zapach i go jednak nie kupiłam, a też coś kolo 60 eu kosztował - ale pachniał obłędnie tak wiśniowo, czy czereśniowo. 
 
 

Wisniowo- czeresniowo pachnie tez NIna Rici taki ksztalt jabluszka czerwonego,dla mnie zapach do ktorego sie wraca :)Nina Ricci Nina L´Elixir Woda perfumowana 80 ml TESTER - 0
22 października 2013 14:52 / 1 osobie podoba się ten post
a ja kocham Giorgio Armani Armani Mania :)